10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף.

jacko_il

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום, מרכיבים מחשב חדש?? רוצים רכיבים טובים? אולי אפילו בעתיד לאוברקלוקינג?? המלצה שלי - לא להתקרב למוצרים של !!

אני אתחיל לכתוב סיבות (אוסיף כמה כל פעם שאזכר ואתם מוזמנים לתמוך/לשלול לפי דעתכם..)

המטרה - למנוע מחובבי מחשב ליפול כמוני למוצרים של החברה הנ"ל..

1- ביוס עלוב ולא מפורט במיוחד לשינוי מתחים

2- בעיות התחממות של צ'יפסט (אפילו ללא אוברקלוקינג)

3- החברה נוטה לייצר רכיבים בעלי פסיבי (כרטיסי מסך/לוחות וכו'..) אולי דבר שקט אך ממש לא יעיל במיוחד לא ל- OC

4- עשיתים OC ושחחתם לקבוע מתח למעבד ידני ? אין בעיה - הביוס יקבע בשבילכם מתח אסטרונומי שבמידה ולא תשימו לב בדקות הקרובות המעבד יישרף.

5- קיימת בעיה (ביוס/לוח ?) של זיהוי כוננים/רכיבים שמותקנים על המחשב באתחול המחשב.

6- שוב מתחים - מה המתח שהזכרונות שלכם מקבלים ? תעלומה! אף אחד לא יכול להגיד לכם!! בטוח שלא הביוס שעל הלוח.

7- שיניתם הגדרות בביוס, עשיתם SAVE & EXIT ? אף אחד לא יכול להבטיח לכם שזה אכן יישמר - תלוי במצב רוח של הביוס.

8- לוחות אם - בדרך כלל אפשר למצוא באותו מחיר לוחות יותר טובים מחברות שידועות ביכולות OC גבוהות יותר (כמו וכו'..)

9- יש טענה (אני אישית לא בדקתי את זה לעומק) של אי דיוק במדידות טמפ' על הרכיבים (מעבד וכו'..)

10- החברה מספקת עם הלוח CD ובו התוכנה לאוברקלוקינג שלה (EASYTUNE5) הבעיה שאי אפשר ממש לשנות שם משהו חוץ מתדר בסיסי (FSB).

11- בלוח מדגם K8N SLI עם מעבד כפול ליבה 3800.. לא ניתן לעשות OC אפילו של 10MHZ מעל מבלי להוריד מכפלת HT ל 2.. אחרת המחשב לא מאתחל את עצמו אפילו לא עובר לשלב זיהוי כוננים.. (וזה לא מתחים או - בדוק!) מה השלב הבא?? להוריד למכפלה 1 ??

מה שמודגש מניסיון שלי אם לוחות שלהם קרה לי (נישרפו לי הזיכרונות כי הלוח קבע שהם צריכים עוד מתח :kopfpatsch:, לאחר מכן נישרף לי המעבד לאחר ש-"בטעות" כהעלתי 0.15mhz מין הסתם המתח עלה ל1.6 O.o:kopfpatsch:) אני עכשיו אם ותאמינו לי הכי טוב :yelclap:...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מחדש יותר מידי לוחות של ג'חגהבייט מיועדים ל MAINSTREAM ולא ל OC

זה לא אומר שהם גרועים אלה פונים לקהל יעד אחר שזה לא אתה .

הם זולים והולכים לשוק הרחב . אלה שגם רוצים רק בעיקר ;). ובלי סיבה אלה בגלל השם.

פעם הבאה תקנה משהו שמתאים לצרכים שלך ואל תקשיב למוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161089.msg1361339#msg1361339 date=1136670978]

בקיצור:

רוצה איכות בלי OC, תקנה ג'יגה בייט

רוצה לוח עם אפשרות לOC, תקנה DFI

ובכלל אני מרוצה מג'יגה בייט .

ולכ.מסך שלהם אפשר לעשות OC נכבד מאוד...

וואלה אחי איך שימחת אותי!!! אני קונה DFI NF4 SLI INFINITY וכ"מ 6600GT !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161089.msg1361339#msg1361339 date=1136670978]

בקיצור:

רוצה איכות בלי OC, תקנה ג'יגה בייט

רוצה לוח עם אפשרות לOC, תקנה DFI

ובכלל אני מרוצה מג'יגה בייט .

ולכ.מסך שלהם אפשר לעשות OC נכבד מאוד...

על איזה איכות אתה מדבר ??? מדברים פה על חברת גיגביט לא לוגיטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שוב - לאובקלוקינג. אני לא חושב שיש יצרן בעולם שמייצר ומשווק מוצרים שלא עובדים בסטוק ומחזיקים שנתיים שלוש.. זאת לא הכוונה כאן.. אנחנו ,אני מזכיר שוב בפורום אוברקלוקינג וקירור. לכל מי שמרוצה מהם - סבבה.. ואין סיבה שלא אם אתם לא עושים OC.. אבל אם תרצו נניח לעשות איתם שינויים בביוס לOC כמו קביעת מתחים ותדרים תגלו שזה לא זה. נקודה. ומי שלא מסכים איתי אז גם טוב - אבל זו דעתי.

וכל התרד הזה נפתח מראש (בכוונה בפורום הזה) כדי שקונים חדשים שיודעים מראש שהם רוצים לבצע OC במחשב שלהם - אולי יחשבו פעמיים וייבחרו ביצרן (ומדובר בעיקר בלוח אם) אחר כמו או אפילו DFI..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שוב - לאובקלוקינג. אני לא חושב שיש יצרן בעולם שמייצר ומשווק מוצרים שלא עובדים בסטוק ומחזיקים שנתיים שלוש.. זאת לא הכוונה כאן.. אנחנו ,אני מזכיר שוב בפורום אוברקלוקינג וקירור. לכל מי שמרוצה מהם - סבבה.. ואין סיבה שלא אם אתם לא עושים OC.. אבל אם תרצו נניח לעשות איתם שינויים בביוס לOC כמו קביעת מתחים ותדרים תגלו שזה לא זה. נקודה. ומי שלא מסכים איתי אז גם טוב - אבל זו דעתי.

וכל התרד הזה נפתח מראש (בכוונה בפורום הזה) כדי שקונים חדשים שיודעים מראש שהם רוצים לבצע OC במחשב שלהם - אולי יחשבו פעמיים וייבחרו ביצרן (ומדובר בעיקר בלוח אם) אחר כמו או אפילו DFI..

אתה צודק בזה שGIGABYTE הם לא בדיוק הלוחות האולטימטיבים לOC...

אבל אפשר לעשות איתם OC נחמד..(לא לשבור שיאים אבל עדיין נחמד..)..

כמובן שמי שרוצה לוח "סוס" לOC יקנה DFI או ..וכוכו..(לא חסר לוחות לOC..)

בכול תחום יש מישהו/משהו שהוא לא הכי בעולם..אבל מספיק להרבה אנשים..

אז בגלל שחברה מסוימת לא טובה במוצר X זה לא אומר שהיא לא טובה בדברים אחרים...(או יותר נכון באופציה מסוימת כמו OC..)..

אז אם התרד שלך מיועד רק לעניין הOC אז תשנה לו את הכותרת..(כי מהכותרת מבינים משהו אחר..)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את דבריו של מי שמעלי.

אגב, יש לי לוח של GB ויש לי אופציה לשנות מתח לכל רכיב שהוא במחשב ואפשרויות OC ברמת הפירוט של DFI LANPARTY D.

אמנם הלוח לעלום לא יגיע לרמת ה OC של DFI, אבל הפירוט קיים.

אני מדבר על הביוס הכי עדכני, במקרה שלי F6 שמספק המון המון מידע חיוני.

אז נכון, GB הם לא BEST ל OC, אבל זו לא סיבה לשלול את כל החברה כולה.

מה רע בקירור מים שלהם למשל? מוצר מצוין.

מה רע בכרטיס המסך עם שתי ליבות של 6600GT? גם מוצר שנחשב לטוב.

אז עם כל הקישקושים האלו אתה מתרחק מהאמת ומעוות אותה לפי הראיה שלך ומכליל אותה יותד מדי רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161089.msg1361355#msg1361355 date=1136671390]

אמממ... לפי מה שידוע לי ללוגג'יטק אין לוחות אם... :screwy:

או שאפשר לקנות חברה טובה מאוד...

היתכוונתי שגיגביט לא חברה איכותית גם בסטוק וביכלל במוצרים שלה אז נתתי שם של חברה כן איכותית

ברור שלוגיטק לא בידיוק חברה מיתחרה ומיצרת מוצרים אחרים -עכברים- וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, מרכיבים מחשב חדש?? רוצים רכיבים טובים? אולי אפילו בעתיד לאוברקלוקינג?? המלצה שלי - לא להתקרב למוצרים של GIGABYTE !!

אני אתחיל לכתוב סיבות (אוסיף כמה כל פעם שאזכר ואתם מוזמנים לתמוך/לשלול לפי דעתכם..)

המטרה - למנוע מחובבי מחשב ליפול כמוני למוצרים של החברה הנ"ל..

1- ביוס עלוב ולא מפורט במיוחד לשינוי מתחים

2- בעיות התחממות של צ'יפסט (אפילו ללא אוברקלוקינג)

3- החברה נוטה לייצר רכיבים בעלי קירור פסיבי (כרטיסי מסך/לוחות וכו'..) אולי דבר שקט אך ממש לא יעיל במיוחד לא ל- OC

4- עשיתים OC ושחחתם לקבוע מתח למעבד ידני ? אין בעיה - הביוס יקבע בשבילכם מתח אסטרונומי שבמידה ולא תשימו לב בדקות הקרובות המעבד יישרף.

5- קיימת בעיה (ביוס/לוח ?) של זיהוי כוננים/רכיבים שמותקנים על המחשב באתחול המחשב.

6- שוב מתחים - מה המתח שהזכרונות שלכם מקבלים ? תעלומה! אף אחד לא יכול להגיד לכם!! בטוח שלא הביוס שעל הלוח.

7- שיניתם הגדרות בביוס, עשיתם SAVE & EXIT ? אף אחד לא יכול להבטיח לכם שזה אכן יישמר - תלוי במצב רוח של הביוס.

8- לוחות אם - בדרך כלל אפשר למצוא באותו מחיר לוחות יותר טובים מחברות שידועות ביכולות OC גבוהות יותר (כמו וכו'..)

9- יש טענה (אני אישית לא בדקתי את זה לעומק) של אי דיוק במדידות טמפ' על הרכיבים (מעבד וכו'..)

10- החברה מספקת עם הלוח CD ובו התוכנה לאוברקלוקינג שלה (EASYTUNE5) הבעיה שאי אפשר ממש לשנות שם משהו חוץ מתדר בסיסי (FSB).

11- בלוח מדגם K8N SLI עם מעבד כפול ליבה 3800.. לא ניתן לעשות OC אפילו של 10MHZ מעל מבלי להוריד מכפלת HT ל 2.. אחרת המחשב לא מאתחל את עצמו אפילו לא עובר לשלב זיהוי כוננים.. (וזה לא מתחים או - בדוק!) מה השלב הבא?? להוריד למכפלה 1 ??

בידיוק כל הבעיות שיש גם לי!!!

לא מזהה כוננים

אם לא מגדירים מתח הוא מקפיץ ל1.67

שעושים OC ומעלים את המתח למעבד אז לפעמים הלוח שוכח לעלות את המתח למעבד ואז מגיעים לווינדוס ואז המחשב קורס

חרא מתח לזיכרונות - בקושי 2.75

וציפסט רותח!!! והלוח היחידי שלא מראה את הטמפ' של הציפסט למרות שבכל הציפסטים של NF4 יש חיישן!

בקיצור אל תיתקרבו לגיגבייט!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

|||||||||||||||

מסכים עם זה שמעלי , וגם תגיד לי ...

נניח היית אוכל במקדונלדס והיה יוצא לך בסטייק חתיכה של התנור , איזה אום או משהו שהתפרק .

היית צועק , בלה בלה בלה , מקבל את מבוקשך , וכנראה גם לא היית יותר בחיים שלך אוכל שם .

ואז אחרי זה , היית מעלה עמוד נאצה לרשת נגד מקדונלדס , על זה שהם דוחפים אומים לתוך האוכל ...

אתה באמת חושב שאנשים יפסיקו לאכול מקדונלדס/ לקנות גיגהבייט ?

זאת חברה ענקית , בעצם זאת אפילו לא חברה , זה תאגיד עצום , שמשלב בתוכו מספר חברות ויצרניות אחרות , שמייצרים מוצרים שלא נועדו לאוברקלוק הזוי כמו DFI לצורך העניין , אלא נועדו לספק ביצועים טובים ומעולים למשתמשים מהשורה .

זה שהנך לא מנוסה בלוח ולא יודע איך להגיע להגדרות ביוס נוספות ... אולי עדיף שכך .

יש סטייקים במקדונלדס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מטעה את האנשים!

אם אתה בקטע של OC, אז מה אתה בכלל קונה ג'יגהבייט,

קנה , Dfi, לוחות שמיועדים לזה.

אגב: יש לי שנתיים את הלוח K8NF-9, לוח מצויין בסטוק, אפילו עבר oc בהצלחה,

אבל שוב הוא לא מיועד לזה! אז אני פחות מתעסק בו.

סלח לי, אבל אתה סתם מאשים. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...