10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף.

jacko_il

Recommended Posts

שלום, מרכיבים מחשב חדש?? רוצים רכיבים טובים? אולי אפילו בעתיד לאוברקלוקינג?? המלצה שלי - לא להתקרב למוצרים של GIGABYTE !!

אני אתחיל לכתוב סיבות (אוסיף כמה כל פעם שאזכר ואתם מוזמנים לתמוך/לשלול לפי דעתכם..)

המטרה - למנוע מחובבי מחשב ליפול כמוני למוצרים של החברה הנ"ל..

1- ביוס עלוב ולא מפורט במיוחד לשינוי מתחים

2- בעיות התחממות של צ'יפסט (אפילו ללא אוברקלוקינג)

3- החברה נוטה לייצר רכיבים בעלי קירור פסיבי (כרטיסי מסך/לוחות וכו'..) אולי דבר שקט אך ממש לא יעיל במיוחד לא ל- OC

4- עשיתים OC ושחחתם לקבוע מתח למעבד ידני ? אין בעיה - הביוס יקבע בשבילכם מתח אסטרונומי שבמידה ולא תשימו לב בדקות הקרובות המעבד יישרף.

5- קיימת בעיה (ביוס/לוח ?) של זיהוי כוננים/רכיבים שמותקנים על המחשב באתחול המחשב.

6- שוב מתחים - מה המתח שהזכרונות שלכם מקבלים ? תעלומה! אף אחד לא יכול להגיד לכם!! בטוח שלא הביוס שעל הלוח.

7- שיניתם הגדרות בביוס, עשיתם SAVE & EXIT ? אף אחד לא יכול להבטיח לכם שזה אכן יישמר - תלוי במצב רוח של הביוס.

8- לוחות אם - בדרך כלל אפשר למצוא באותו מחיר לוחות יותר טובים מחברות שידועות ביכולות OC גבוהות יותר (כמו וכו'..)

9- יש טענה (אני אישית לא בדקתי את זה לעומק) של אי דיוק במדידות טמפ' על הרכיבים (מעבד וכו'..)

10- החברה מספקת עם הלוח CD ובו התוכנה לאוברקלוקינג שלה (EASYTUNE5) הבעיה שאי אפשר ממש לשנות שם משהו חוץ מתדר בסיסי (FSB).

11- בלוח מדגם K8N SLI עם מעבד כפול ליבה 3800.. לא ניתן לעשות OC אפילו של 10MHZ מעל מבלי להוריד מכפלת HT ל 2.. אחרת המחשב לא מאתחל את עצמו אפילו לא עובר לשלב זיהוי כוננים.. (וזה לא מתחים או - בדוק!) מה השלב הבא?? להוריד למכפלה 1 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה לי לוח של גיגביט במחשב הקודם שלי והייתי דיי מרוצה. גם הקירור של הציפסט היה אקטיבי ולא פאסיבי. גם האוברקלוק שהשגתי איתו היה דיי נחמד מ 2.4 ל 3.1 GHZ.

לכל חברה יש דגמים כאלה ואחרים שאפשר לקרוא להם "כושלים" יחסית לשאר אולי זה היה גם המקרה עם הלוח שלך. אז נכון אלה לא לוחות מושלמים ל אבל למשתמש ממוצע הם יתנו תמורה טובה לכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

|||||||||||||||

מסכים עם זה שמעלי , וגם תגיד לי ...

נניח היית אוכל במקדונלדס והיה יוצא לך בסטייק חתיכה של התנור , איזה אום או משהו שהתפרק .

היית צועק , בלה בלה בלה , מקבל את מבוקשך , וכנראה גם לא היית יותר בחיים שלך אוכל שם .

ואז אחרי זה , היית מעלה עמוד נאצה לרשת נגד מקדונלדס , על זה שהם דוחפים אומים לתוך האוכל ...

אתה באמת חושב שאנשים יפסיקו לאכול מקדונלדס/ לקנות גיגהבייט ?

זאת חברה ענקית , בעצם זאת אפילו לא חברה , זה תאגיד עצום , שמשלב בתוכו מספר חברות ויצרניות אחרות , שמייצרים מוצרים שלא נועדו לאוברקלוק הזוי כמו DFI לצורך העניין , אלא נועדו לספק ביצועים טובים ומעולים למשתמשים מהשורה .

זה שהנך לא מנוסה בלוח ולא יודע איך להגיע להגדרות ביוס נוספות ... אולי עדיף שכך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שזאת דעתי.. חושבים אחרת? תגיבו! אני אשמח לשמוע..

ואנחנו לא מדברים על משתמשים מהשורה - אנחנו בפורום "אוברקלוקינג וקירור".

למה אתם חושבים שאני לא מנוסה?? כי יש לי כוכב עלוב אחד? מה הקשר..

ולגבי ה "100..ראיתי רק 10.." אמרתי שאני אוסיף עם הזמן.

וגם בהגדרות המתקדמות בביוס (CTRL + F1) לא נפתחות אפשרויות שונות לקביעת מתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות ...

אוקיי , ראיתי .

נסה לעדכן לביוס האחרון . מחר אבדוק לך בדיוק איפה האופציות האלה נמצאות . אתה פשוט לא מוצא אותן או שאתה מחפש במקומות הלא נכונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי ביוס (גרסה 6).. עדיין אין שם. אין לך מושג כמה אני אשמח אם מישהו ייגלה לי איפה אני רואה מתחים לזכרונות!!

אין לכם מושג!! מישהו ?? אולי מישהו יודע?! שתפו אותי.

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח אם הוא על בסיס NFORCE4, אז בתוכנה של SMART GUARDIAN יש את התוכנה SMART SPEED, שמאפשר לך לראות / לשנות את ה FSB של המעבד, את המתח של המעבד, את המתח של ה CHIPSET, ואת המתח של הזכרונות, ON-THE-FLY.

ואני מחזק את מה שאמרו פה, בתגובה לשטויות שאמרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא צודק למרות שאני ניתקלתי בבעיות בכרטיסי מסך שלהם ולא של הלוח אם

בכל מיקרה חברה לא אמינה לא בודקים לפי רוב הלקוחות המרוצים אלה לפי האחוזים של הלקוחות הלא מרוצים

ומיבחינתי בתחום הזה מספיק שיש לחברה 5% לקוחות לא מרוצים היא נחשבת זבל(אני מדבר על לקוחות שמבינים לפחות קצת במחשבים)

בכל מיקרה עוד קול נגד גיגזבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7- שיניתם הגדרות בביוס, עשיתם SAVE & EXIT ? אף אחד לא יכול להבטיח לכם שזה אכן יישמר - תלוי במצב רוח של הביוס.

אולי רק זה חח צריך לעשות אלף כמה ריסטים בשביל שזה ישמר

אבל חברה מעולהההההה לא כל דבר נותנים עם כפית של זהב תמיד יש משו לא טוב בכל דבר !!

אני מרוצה מהם יש לי תמחשב הישן שלי וגם תחדש ולא היה לי תקלות !! עד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה - עדכנתי לפני 5 דקות ביוס ל F10.. יש שם אכן יותר פירוט על דברים שונים אבל שוב - אין אופציה לראות ולשנות מתחים!

(חוץ מהמעבד..)

וחבר'ה שתבינו אותי בבקשה - הלוח עובד בדרך כלל בסדר גמור כל עוד לא עושים OC .. אבל הם פשוט לא רוצים ולא תומכים נלהבים באוברקלוקינג הלוחות האלו!

ברור שלמשתמש הרגיל הם יספקו את הסחורה - אבל אנחנו בפורום אוברקלוקינג וקירור ולא בפורום כללי.. רק שאיכות לביצועי מראה גם לפי דעתי את איכות הרכיבים והרכבת הלוח בכללי (אפילו אם אתם לא מתכוונים לעשות בכלל אוברקלוקינג) ולוח שעומד באוברקלוק רק מצהיר על עצמו שהוא עמיד ויציב יותר לעבודה שוטפת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...