אני קונה מחשב... דעות וחוות דעת בבקשה :) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני קונה מחשב... דעות וחוות דעת בבקשה :)

GbeTech

Recommended Posts

טוב... המחשב מיועד למשחקים... הנה:

Processor: 64 X2 Dual- processor 4400+ (2.2GHz) Retail BOX

Proc' Cooler: Zalman FATAl1TY CPU Cooler FS C77 with RED LED

MotherBoard: DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D

Memory: OCZ 1GB (2*512MB) EL PC3200 Platinum Rev2 CAS2-2-2-5

HD: Western Digital 250GB SATA II KS 16MB 7200RPM

Writer: NEC ND-3550 Dual Layer DVD+-R/W/DL 16X Bulk Black

Power Sup: ENERMAX EG495AX-VE Noisetaker 485Watt

Case: Gygabyte Aluminum Case GZ-FSCA1-ANB Black Blue Led

KeyBoard: Logitech Pro Keyboard Black Oem

System OS: Windows XP Pro English Oem

Graphic Card: WinFast PX7800GTX 256MB TDH MyVIVO Extreme

Mouse: G7 Laser Cordless

מה אתם אומרים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום :)

אנא שנה את הכותרת של הטרד כדי שתכלול תקציב.

כמו כן קרא את חוקי הפורום על מנת למנוע אי נעימויות מיותרות:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=59714.0

לגבי המפרט, לא מאוזן.

לקחת מעבד יקר מדי, טספק שהוא OVERKILL. עדיף להשקיע בדברים אחרים כמו מוכנות ל או 2 גיגה לזמני טעינה מהירים יותר.

יש קרורים טובים יותר מהקרור שבחרת כמו ה TT BIG TYPHOON או ה ZALMAN 9500.

אם אינך מתכנן OC הזכרונות מיותרים.

הייתי קונה מארז אחר.

כשתוסיף את התקציב אפשר יהיה לעזור לך למצוא מפרט יותר כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :yelclap:

האמת חשבתי על זה ש זה מעט מיותר, הוא מיועד לגיימרים שרוצים יותר טוב מהכי טוב שאפשר... כלומר תמיד יצאו יותר חדשים וטובים, אז בשביל מה לשים 2 במקום 1 טוב? :)

אתה צודק לגבי הזכרון, אבל לא כל כך אכפת וה 1G הוא תוצאה של 2G לאחר קיצוץ לטובת דברים אחרים :)

ומעבד... המעבד 4400+ הוא מדור חדש יותר מה 3800+ (זה בטח מה שבאת להציע לי ^_^ ) ואם כבר חושבים על עתיד, אז עדיף דור חדש יותר... חוץ מזה שכחתי להוסיף שאני מתעסק במוסיקה, יוצר ועורך מוסיקה ברמה מקצועית עם תוכנות מאד מאד כבדות, והמעבד זה גורם חשוב בכאלה דברים.

בקשר לקירור... לא מבין בזה, זה מה ש PADNAS המליצו לי, אמרו לי ש ZALMAN זו חברה טובה מאד... האם מערכות הקירורים שציינת יקרות יותר? כי המחשב הזה הוא בחריגה כמעט של 40% מהמצופה :D (כסף של ההורים שלי אז לא ממש אכפת לי ^_^ )

ואני לא מתכנן OC, לא רוצה לסכן את המתוקה שלי (כן כן אני יודע שמחשב זה זכר :\ זה פשוט לא נשמע טוב אז החלטתי על "מכונה" ).

דווקא מארז... למארז הנ"ל יש מאווררים מאד טובים וגדולים, יש לו מנגנון שעוזר לו לשמור את הקור בפנים, ועוד מנגנון שבמקום שהאבק ולכלוך יתפסו במאווררים וכל החלקים הפנימיים, הם נתפסים במקום מיוחד שמיועד להשטפות במים, ואז כל חודש בערך אני יכול לנקות אותו בקלות רבה :)

וחוץ מזה... הוא ממש ממש יפה, פשוט מארז מדהים... ויש עוד את השטות הזאת (שדווקא די אהבתי) שהוא מקרין באולטרה סגול איזה כתובת שאני רוצה על הרצפה, ואפילו תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תשנה את הכותרת של הטרד כמו שביקשתי או שאנעל אותו. כמה פעמים אפשר לבקש אותו דבר?

אם אתה עורך מוזיקה אז תשקיע בכמה שיותר זכרון. תקרא קצת בפורום של CUBASE/NUENDO ותבין שקודם כל כמות אח"כ איכות.

לא גיימר - אז לא צריך SLI.

ה TT BIG TYPHOON יותר זול ויותר טוב מהזלמן:

http://hwzone.co.il/articles/elected2005/5/

ה 3800 הוא ה"חדש" שבחבורה.

עריכה: ואם לא ל OC אז בשביל מה ה DFI.

הטרד ננעל. כשתחליט שאתה מתכוון למלא את חוקי הפורום צור עמי קשר בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...