1900XTX יוציא 11K ב 3DMARK05...הוכחות בעמ' 6 :) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1900XTX יוציא 11K ב 3DMARK05...הוכחות בעמ' 6 :)

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם מדברים שטויות.

ati עוקפים טכנולוגית בהרבה את נווידיה!!!!

תחשבו על זה ש- 16 צינורות עיבוד נותנים יותר תמורה מאשר 24 צינורות עיבוד אז מה יהיה שati יעבדו עם 24 צינורות עיבוד???

עוד דבר מה זה החרטא הזה שנווידיה יעשו 48 טקסטורות זה לא לפי בקשתחה נוודיה אם הייתה יכולה הייתה עושה את זה..

ונווידיה לא תוציא את הg80 בזמן הקרוב זה לא מלחמה של חתול ועכבר שתוך שבוע יוצא כרטיס חזק...

כרגע נווידיה בבעיה ענקים כי ati עוקפים אותם עשרות מונים בטכנולוגיה...כרגיל ati נותנת את הטון ההאחרון כנו ה9800 כמו הx850 וx1900

:kopfpatsch:דוגמה טובה לפאנבויי של ATI^^^

רק בדור החדש של ATI יש תמיכה בSM3 וHDR כאשר לNV היו הטכנולוגיות האלו מימיי 66GT ,יש עוד מלא דברים וטכנולוגיות לשיפור וכו ששם גם NV מתקדמת יותר(לפני מבחנים בanandtech),הSLI של NV היה פה לפני מלא זמן שכשהCF של ATI בקושי היה בתהליכי לידה.

אם אתה רוצה להגיב כמו בוגר תגיד בדיוק איפה לATI יש עליונות טכנולוגית על NV ואם לא אז עדיף שלא תגיב בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק??

אני משתמש בכרטיס של נווידיה ככה שפאן בוי אני לא.

טכנולוגיות?? זה מול העיניים שלך. הכרטיס הכי חזק של נווידיה מוציא 8200 נקודות בסטוק שיש לו 24 צינורות עיבוד!!

הכרטיס הכי חזק של ati מוציא 11 אלף נקודות עם שלא בדיוק מותאמים לו להערכתי ככה שעם טובים הוא יוציא יותר.

ולכרטיס של ati יש "רק" 16 צינורות שהם הרבההה יותר יעילים אם זאת לא קדמה טכנולוגית אני לא יודע מה נשאר.

לגבי השאר אלה באמת דברים קטנים בסדרה הקודמת של ati היה sm2 בגלל שלטענת ati זה פגע בביצועים של הכרטיס. וביננו בלי שאף אחד ישמע זה היה גימיק שיווקוי של נווידיה התכונה הזאת לא עזרה לכרטיס וכשהיא תעזור סדרת 6800 תיהיה סדרה חלשה(כמו שהיא היום יחסית לסדרות החדשות)

וHDR אם אני לא טועה היה קיים כבר בx850xt כרטיס שיצא באותה תקופת הזמן של 66gt!!!

כדאי שתברר עובדות לפני שאתה צורח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק??

אני משתמש בכרטיס של נווידיה ככה שפאן בוי אני לא.

טכנולוגיות?? זה מול העיניים שלך. הכרטיס הכי חזק של נווידיה מוציא 8200 נקודות בסטוק שיש לו 24 צינורות עיבוד!!

הכרטיס הכי חזק של ati מוציא 11 אלף נקודות עם שלא בדיוק מותאמים לו להערכתי ככה שעם טובים הוא יוציא יותר.

ולכרטיס של ati יש "רק" 16 צינורות שהם הרבההה יותר יעילים אם זאת לא קדמה טכנולוגית אני לא יודע מה נשאר.

לגבי השאר אלה באמת דברים קטנים בסדרה הקודמת של ati היה sm2 בגלל שלטענת ati זה פגע בביצועים של הכרטיס. וביננו בלי שאף אחד ישמע זה היה גימיק שיווקוי של נווידיה התכונה הזאת לא עזרה לכרטיס וכשהיא תעזור סדרת 6800 תיהיה סדרה חלשה(כמו שהיא היום יחסית לסדרות החדשות)

וHDR אם אני לא טועה היה קיים כבר בx850xt כרטיס שיצא באותה תקופת הזמן של 66gt!!!

כדאי שתברר עובדות לפני שאתה צורח!!

אז ככה:

1.הכרטיס הכי חזק של ATI להיום הוא X1800XT ובסטוק הוא מגיע לכ8-9.5K

2.הכרטיס הכי חזק של NV הוא 7800GTX שמגיע סטוק ל10-11K

3.לX850XT אין HDR

4.SM3 זה לא גימיק כמו X300 512MB/6200A 512MB זו מאוד טובה וחדישה שיש אותה היום גם לATI רק בדור החדש שלהם X1XXX !

אפשר לראות שזה נותן המום במשחקים לדוגמה בSS2-3-4

5.אם אתה בוחר כרטיס לפי הנ"ק שהוא מוציא ב3DMARK'S אז חבל לי עליך! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1.הכרטיס הכי חזק של ATI להיום הוא X1800XT ובסטוק הוא מגיע לכ8-9.5K

2.הכרטיס הכי חזק של NV הוא 7800GTX שמגיע סטוק ל10-11K

3.לX850XT אין HDR

4.SM3 זה לא גימיק כמו X300 512MB/6200A 512MB זו מאוד טובה וחדישה שיש אותה היום גם לATI רק בדור החדש שלהם X1XXX !

אפשר לראות שזה נותן המום במשחקים לדוגמה בSS2-3-4

5.אם אתה בוחר כרטיס לפי הנ"ק שהוא מוציא ב3DMARK'S אז חבל לי עליך! :s07:

מה אתה טמבל??

יש פה נושא על כרטיס חדש שלati שמוציא 11 אלף נקודות ואתה מדבר על x1800?!!!!

2. בחייים 7800 לא מגיע ל10-11k!!!

3.יכול להיות שאתה צודק אמרתי שאני לא בטוח.

4.sm3 בדור הקודם היה גימיק!!! בגלל זה הוא לא נכלל בדור הקודם של ati ברגע שהוא הפך לשימושי ati הוסיפה אותו לכרטיס שלה.

5. מן הסתם כרטיס שמוציא 2000-3000 נקודות יותר אמור להיות קצתת יותר טוב מאחד שמוציא 3000 נקודות מתחת.

עוד דבר כמו שאמרו לפני ברגע שבקר הזיכרון של ati יהיה מוכן לשימוש יכנסו כרטיסים עם 32 צינורות עיבוד שיהיו אדיריםם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה טמבל??

יש פה נושא על כרטיס חדש שלati שמוציא 11 אלף נקודות ואתה מדבר על x1800?!!!!

2. בחייים 7800 לא מגיע ל10-11k!!!

3.יכול להיות שאתה צודק אמרתי שאני לא בטוח.

4.sm3 בדור הקודם היה גימיק!!! בגלל זה הוא לא נכלל בדור הקודם של ati ברגע שהוא הפך לשימושי ati הוסיפה אותו לכרטיס שלה.

5. מן הסתם כרטיס שמוציא 2000-3000 נקודות יותר אמור להיות קצתת יותר טוב מאחד שמוציא 3000 נקודות מתחת.

עוד דבר כמו שאמרו לפני ברגע שבקר הזיכרון של ati יהיה מוכן לשימוש יכנסו כרטיסים עם 32 צינורות עיבוד שיהיו אדיריםם!!!

1.הכרטיס הזה עדיין לא יצא עד אז הוא לא קיים!

2.http://www.cooltechzone.com/index.php?option=content&task=view&id=2016 וזה עוד עם דריוורים ישנים

3.OK

4.לא הוא לא 6XXX עושים עבודה מצויינת עם SM3

5.לא כי 3DMARK'S הם לא משחקים קח משחק נגיד FEAR ותבדוק מי נותן יותר FPS זה המבחן האמיתי!

6.עד מה שסימנתי יקרה יש עוד הרבה זמן,וגם אלו רק השארות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nvidia הרבה יותר טובים בואו ניתן לכם דוגמא למה כnvidia הוציאה את ה 7800gtx היא שלטה בשוק במשך יותר מחודשיים ללא כל תגובה מצד ATI וגם כש ATI הגיבה בx1800xt הוא לא קרע את ה 7800gtx של נוידיה לעומת זאת כאשר ה x1800xt שלט בשוק זה היה מקסימום חודש ואז נוידיה הוציאה את החדש שלה 7800gtx 512 והוא שולט בשוק בערך חודש ללא כל תגובה מצד ati זה מה שאומר ש ati איטיים מאוד והטכנולוגיות שלהם לא מתקרבות ל ניבידיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nvidia הרבה יותר טובים בואו ניתן לכם דוגמא למה כnvidia הוציאה את ה 7800gtx היא שלטה בשוק במשך יותר מחודשיים ללא כל תגובה מצד ATI וגם כש ATI הגיבה בx1800xt הוא לא קרע את ה 7800gtx של נוידיה לעומת זאת כאשר ה x1800xt שלט בשוק זה היה מקסימום חודש ואז נוידיה הוציאה את החדש שלה 7800gtx 512 והוא שולט בשוק בערך חודש ללא כל תגובה מצד ati זה מה שאומר ש ati איטיים מאוד והטכנולוגיות שלהם לא מתקרבות ל ניבידיה

זה לא ממש קשור לטכנולוגיה זה פשוט שATI חברה מפגרת מאוד בלוח הזמנים שלה,ןגם 7800GTX שלט הרבה יותר מ2 חודשיים :)

ד"א avi2014 כמו שאני זוכר דיברנו על ואתה מסיט את הנושא לציוני 3DMARK'S :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hdr יש לשני החברות מימי הגירסאת ה8 של ati ה5 של אינוידיה.הHDR שאינוידה מזכירים היה שם מאז ומתמיד.

faceman,אתה הפאן בוי פה,מאמין לכל מה שחברה אומרת.

הSM3 אמנם לא היה טריק שיווקי אבל הוא בהחלט לא היה עד כדי כך מועיל. עובדה שסדרות הX800 והX850 עברו את רוב המתחרים שלהם מסדרת ה6800 של אינוידיה.

היום מבחינת לati יש את היד העליונה,בקר הזיכרון שלהם גאוני,תמיכה בכל הפונקציות של הsm3. האמתי עיקר היתרון הוא הבקר של ATI...

העובדה שATI נשארת על 16 צינורות היא בגלל הבקר שעדיין לא יכול להתמודד עם כמות צינורות גבוה מ16 צינורות,למרות זאת,ATI עדיין מביאה ביצועיים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hdr יש לשני החברות מימי הגירסאת ה8 של ati ה5 של אינוידיה.הHDR שאינוידה מזכירים היה שם מאז ומתמיד.

faceman,אתה הפאן בוי פה,מאמין לכל מה שחברה אומרת.

הSM3 אמנם לא היה טריק שיווקי אבל הוא בהחלט לא היה עד כדי כך מועיל. עובדה שסדרות הX800 והX850 עברו את רוב המתחרים שלהם מסדרת ה6800 של אינוידיה.

היום מבחינת טכנולוגיה לati יש את היד העליונה,בקר הזיכרון שלהם גאוני,תמיכה בכל הפונקציות של הsm3. האמתי עיקר היתרון הוא הבקר של ATI...

העובדה שATI נשארת על 16 צינורות היא בגלל הבקר שעדיין לא יכול להתמודד עם כמות צינורות גבוה מ16 צינורות,למרות זאת,ATI עדיין מביאה ביצועיים טובים יותר.

1.לX8XXX אין HDR

http://www.tomshardware.com/2005/12/02/vga_charts_viii/page12.html

2.רק הכרטיסים החדשים של ATI יש תמיכה בSM3 ולNV הייתה הטכנולוגיה הזאת מזמן.

3.הSM3 לא אמור לתת שיפור FPS אלה לתת שיפור באיכות תמונה+אפקטים

4.אין לי מושג על הבקר הזיכרון של NV אז אין לי מה להגיד פה..

ואיפה אתה רואה שאני פאנבויי?,אני רק מתקן שגיעות של אחרים ואין לי עניין בשום חברה מצדי יקראו להם GFGSD וKKK5 לא משנה לי העיקר שהכרטיסים שלהם יהיו טובים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...