התלבטות בין סוקטים לפני שידרוג - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין סוקטים לפני שידרוג

hagay21

Recommended Posts

אני לפני שידרוג ורציתי לדעת אם עדיף לחכות לסוקט m2 החדש או שאין טעם כי רצות שמועות שהתמיכה בבאס יותר רחב לא כזה משמעותי אם בכלל מה שגם

זכרונות dd2 לא יורדים בתזמונים השאלה האם עדיף לבנות מערכת עכשיו ולעשות oc רצחני או לחכות ל m2?

הצעות בעיות המלצות יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD נותנים תמיכה בסוקט 939 עד סוף 2006

ל M2 עד סוף 2007

סוקט M2 ייצא ברבעון השני, כלומר חודשים אפריל-יוני כולל

תעשה עם עצמך את החשבון מה שווה לך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אל תחכה.

לשיפורים ושידרוגים אין סוף. אם אתה כבר מחכה לסוקט M2, אז למה שלא תחכה אחרי זה טיפה לעוד איזה שידרוג? ואז לעוד אחד.

ככה תחכה מלא זמן סתם, בלי סיבה מוצדקת. אף אחד לא יודע אם הM2 יהיה הרבה יותר טוב, או שסתם יהיה לו שיפורים שונים כמו תמיכה בDDR2 ועוד שטויות.

אז לדעתי תקנה עכשיו, וזהו. אין טעם לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהמחשב הולך להיות למשחקים אז זה גי שווה לחכות MAX אם אתה לא תקבל את כל החידושים בתחום המעבד תוכל לקבל את כל החידושים בתחום של כי כל הזמן יוצאים דגמים חדשים וחזקים יותר והישנים הולכים ונהיים זולים יותר!

אני בכל מקרה יחכה לM2 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD נותנים תמיכה בסוקט 939 עד סוף 2006

ל M2 עד סוף 2007

סוקט M2 ייצא ברבעון השני, כלומר חודשים אפריל-יוני כולל

תעשה עם עצמך את החשבון מה שווה לך יותר

ליאור, כשאתה אומר תמיכה, אני מניח שאתה מתכוון שהם ימשיכו לייצר לסוקט הזה, נכון? מבחינת המשתמש, הדבר הזה משפיע רק אם המעבד מתקלקל, כלומר בתקופת התמיכה תקבל מעבד זהה במקום המעבד שלך (בהנחה שיש לך אחריות).

עכשו, אם יש לך אחריות על המעבד, אבל תקופת התמיכה הרשמית הסתיימה (המעבד לא מיוצר יותר), זה לא אומר שלא יחליפו לך את המעבד אם יש לך בעיה איתו. בהנחה שליבואן אין במחסן מלאי של המעבד הזה, אני מאמין שפשוט ייתנו לך מעבד מתקדם יותר (בתושבת חדשה יותר), ואז תצטרך אמנם להשקיע בלוח אחר (וכנראה גם בזיכרונות אחרים), אבל תקבל מערכת יותר טובה מזו מזו שהתקלקלה. כל זאת כאמור, במידה והמעבד מתקלקל (וכמה זה כבר קורה?).

השאלה כאן היא האם הביצועים של המעבדים החדשים בתושבת M2 יהיו טובים יותר מהמעבדים בתושבת 939? הגיוני להניח שכן אבל כלום לא בטוח. בסופו של דבר אתה רוצה מעבד שיוכל להפעיל את כל מה שאתה צריך (משחקים, תוכנות כבדות וכד'), ולא ממש אמור לשנות לך מה יש בתוך המארז כל עוד הכל עובד טוב.

בקיצור - אם אתה רוצה וצריך מחשב עכשו, תקנה מחשב עכשו. אם אתה רוצה מחשב לעתיד, אתה לא תפסיק להמתין, כי הרי תחום המחשבים כל הזמן מתפתח ותמיד יהיה משהו יותר טוב ממה שיש עכשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...