דהייה בפינת המסך,ייאמה VM452. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דהייה בפינת המסך,ייאמה VM452.

Fenomeno

Recommended Posts

לאחר המתנה של שבוע פחות או יותר, קיבלתי חזרה את המסך מתוקן ומוכן לפעולה..חיברתי איתו וסוף סוף יכולותו להתרשם מאיכותו האמיתית (ללא הבהובים)...רק שמתי לב לתופעה מוזרה אחת, הייתי שמח אם תוכלו ליה אם היא טבעית או ששוב ישנה בעייה כלשהיא במסך.

הפינה הימנית התחתונה, קצת יותר כהה ודהויוה מאחרות..בעת עשיית DEGAUSS היא נהייתה בהירה כמו השאר לרגע, ואז ישנו מעין "קליק" והיא חוזרת למצב דהוי יותר..טבעי או דורש תיקון? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, שום מסך אינו מושלם ואם תחפש בנרות תמיד יהיו בעיות. על אחת כמה וכמה עם מסך שעבר תיקון ופתחו אותו, כי אף פעם אי-אפשר להביא מסך לשלמות אחרי שפותחים אותו. זה כמו איבר מין מסויים שברגע שפותחים אותו הוא לא חוזר למצבו המקורי...(והמבין יבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש בספר ההוראות של המסך את המושגים "Color purity" ו\או "Screen uniformity".

אמור להיות לך כיוונון במסך לבעיות האלה, אני יודע שב-LG-995FT שלי יש שליטה על זה.

כדי להבחין יותר טוב בבעיה, תבטל את הטאפט ותגדיר כל פעם רקע בצבע אחר (אדום, כחול וירוק). נסה לבדוק מתי הבעיה הכי בולטת.

עוד משהו, את המאמר הזה לא קראתי במלואו, אבל נראה שהוא מדבר בדיוק על הנושא הזה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה מופיע במאמר ההוא:

When degaussing fails to clear up the condition, you must look to the monitor's color purity control (also located in the OSD). Different vendors have different names for the control: For example, Eizo uses "Purity," while Iiyama calls it "Raster Rotation;" dubs it "Landing." Most only adjust the colors in the four corners, although some manufacturers let you also adjust the overall image.

כנראה שמאז שהמאמר נכתב, iiyama החליטו לעבור לטרמינולוגיה של .

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...