תוצאה ב3DMARK מה דעתכם? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאה ב3DMARK מה דעתכם?

marosa

Recommended Posts

שים לב למפרט שיש לי בצד

באובר קלוק רציני

הבאתי 3850

יפה,איזה ספק יש לך דרך אגב? נפלתי על הכרטיס הכי גרוע של לידטק נראה לי :'( :'( עם קירור שיקפיא בסוף את הכרטיס ועדיין עם בינוני הכרטיס מתחיל "לבכות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה גרועה גבר.

לאח שלי יש 2.4 NORTHWOOD עם ג'יגה זיכרון והוא מקבל יותר ממך ב MARK

בטח לא בדקת טוב, אסור לך להריץ כלום שה עולה, תבטל הכל מה MSCONFIG

אתה אמור לקבל בסביבות 4000 נק'

לגבי 3D MARK התוצאה בסדר, אפילו שאתה יכול יותר, תעשה OC לכרטיס מסף אם זה אפשר. אני התחלתי מתוצאה כזו והיום השיא שלי על 7049 נק'

זה אפשרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה,איזה ספק יש לך דרך אגב? נפלתי על הכרטיס הכי גרוע של לידטק נראה לי :'( :'( עם קירור שיקפיא בסוף את הכרטיס ועדיין עם בינוני הכרטיס מתחיל "לבכות"

זה מה שאתה חושב ...מה הטמפ שלו במנוחה ובמאמץ תבדוק באמצעות ati tool ב-articfact test

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ספק 400 וואט ג'נרי

על הפנים

אבל הכרטיס היה באובר של 625/1250

וקירור יש לו zalman vf700cu

הוא בעומס לא עובר את ה 52 עם האובר קלוק

מה$!@$@!$#@$#! למה למההה רק אני נופל על הכרטיסים הכי גרועים :(((!!!! ספק של טרמלטייק אפילו שהוא לא משהו הוא לא ג'נרי ובAGP הוא לא נותן לי לעבור את ה1110 בלי ארטיפקטים בBF2@@ אולי עשית וולטמוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה חושב ...מה הטמפ שלו במנוחה ובמאמץ תבדוק באמצעות ati tool ב-articfact test

במנוחה 30-34 מעלות ובמאמץ 50

וזה שכתב תהודעה האחרונה,אתה מדבר אליי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףףףףף אני משתגע כבר! אתה לא מאמין בBF2 תמיד יש ארטיפקטים בא לי לחנוק את הכרטיס הזה!!! אז חזרתי לOC של סטוק עלוב :(! אם ימשיך להיות ארטיפקטים בBF2 אני שולח תכרטיס וזהו!! אני לא יכול ככה יותר בATI TOOL גם יש ארטיפקטים בארטיפקט טסטר לא יודע אם הוא מזייף אבל במשחקים אחרים אני אף פעם לא רואה ארטיפקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...