שאלה על כבלי component - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על כבלי component

Jack_g

Recommended Posts

אני רוצה לחבר את TVOUT של הכרטיס מסך שלי ל component בטלוויזיה ויש לי כמה שאלות:

מהכרטיס יוצאים שלוש בננות נקבות ובטלוויזיה יש שלוש כניסות גם נקבות , האם אפשר לחבר בין בננות של הכרטיס מסך לכניסות בטלוויזיה עם שלושה כבלים של RCA רגילים? או שלא כי אני לא יודע אם כבל component בנוי באפון מיוחד מבפנים לאומת ה כבל RCA הרגיל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול וזה יעבוד, אבל לדעתי עם כבל קומפוננט ייעודי תקבל איכות טובה עוד יותר

אני קניתי כזה היום וחיברתי לדיוידי-ההבדל בתמונה לעומת קומפוזיט רגיל או S-VIDEO היה גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כבל קומפוננט של 70 ס"מ עולה איזה 50-80 שקלים וזה הכבל לא הכי פיצוץ אם תקח כבלים של MONSTER זה בכלל יגיע ל200+.

אצלי המחשב נמצא במרחק של 3-4 מטרים מהטלוויזיה אם אני יקנה כבל קומפוננט יעודי אני יבזבז כמה מאות שקלים על זה.

ברור שבכבל יעודי האיכות תהיה טובה יותר, קודם כל בגלל שהוא עבה יותר וזו הסיבה העיקרית שכבלי MONSTER יותר איכותיים.

אבל אם אני יקח RCA אני יקח כבלים הכי איכותייים של RFC והכוונ לקצוות מוזהבים וכבלים יחסית עבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובי לא קובע שום דבר, ראיתי מספיק כבלים עבים שכל העובי היה בידוד מה שלא נותן שום דבר

קצוות זהב זה גם כן בולשיט אחד גדול כי זה סתם ציפוי בצבע זהב שמחליד

מה שחשוב שהכבל יהיה קאוקסאלי 75 אום

כבל אודיו רגיל במקרה הזה לא יתאים

ואם אתה לא קונה 3 ל-3 לפחות תקפיד שכל שלושת הכבלים יהיו זהים

יש מצב שיהיה עדיף לחבר כבל Composite אחד טוב על כבל Component זול (מאד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך יותר מידי

יש 2 סוגי כבלי RCA

כבל קואוקסיאלי - מוליך עם סיכוך מלא סביבו עם התנגדות של 75 אום.

כבל רגיל - מוליך ואיזשהו מוליך לידו שמתפקד בתור סיכוך.

לוידאו (או קומפוזיט או קומפוננט) מאד רצוי שהכבל יהיה קואוקסיאלי במיוחד, מעל 5 מטר חובה כבל קוקס.

לאודיו אנלוגי מספיק כבל רגיל

לאודיו דיגטלי מאד רצוי כבל קוקס

כבל עבה הוא לא בהכרח איכותי כי יש מספיק כבלים שכל העובי זה הבידוד החיצוני וזה ממש לא עוזר שום דבר

קונקטורים זהב אמורים למנוע חלודה אבל יש מספיק סוגים זולים שמתפחים חלודה בכיף.

זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא כלום בזאפ שאפילו מתקרב למחיר הזה יש לך מושג מאיפה אפשר לקנות כאלו?

יש כבלים שכתוב אליהם BEST BUY מוכרים אותם בעולם הקולנוע שזו חנות של PEERLESS מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כולה משתמש בכבלים האלה ל-TV-OUT למחשב, לא כדי לחבר דיוידי ב-2000 דולר לפלזמה או LCD

לדעתי יהיה לך קצת קשה להשיג כבלים כאלה באורך 3-4 מטר, וזה באמת יהיה כמה מאות שקלים, בגלל האורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...