שאלה: ביצועי כרטיס מסך במנועים של UT 2007 וכו.... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה: ביצועי כרטיס מסך במנועים של UT 2007 וכו....

goku4ever

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק FEAR על 4X@8xS עם MAXIMUM GFX ועם הכל.. והמשחק שט כמו סירת קומנדו

בסדר,אבל אנחנו פה מדברים על המנוע UNREAL 3 זה המנוע הגראפי החזק בעולם ואפילו כרטיס כמו 7800GT לא יסחוב אותו טוב אולי הX1900XTX אם הוא יהיה באמת כל כך טוב יסחוב אותו עם פילטר/2 > ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר,אבל אנחנו פה מדברים על המנוע UNREAL 3 זה המנוע הגראפי החזק בעולם ואפילו כרטיס כמו 7800GT לא יסחוב אותו טוב אולי הX1900XTX אם הוא יהיה באמת כל כך טוב יסחוב אותו עם פילטר/2 > ::)

לא יעשו משחק לנתח של 5 אחוז מכלל המחשבים שיש להם כרטיס HIGH END. תחשוב ככה, הם לא יכולים להרשות את זה לעצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעשו משחק לנתח של 5 אחוז מכלל המחשבים שיש להם כרטיס HIGH END. תחשוב ככה, הם לא יכולים להרשות את זה לעצמם

ירשו או לא זאת לא השאלה זה המנוע הכי חזק וזה גם יוצא עוד מלא זמן בסוף 2006 במקרה הכי טוב אני חושב שידחו אפילו את זה קצת יותר אבל נראה..בכל מקרה תראה מה קורה בשוק של כרטיסי המסך כל הזמן יוצאים דברים חדשים וחזקים עד אז יהיו כבר מספיק שחקנים בעלי כרטיסים חזקים מספיק או כמו 7800GTX שיוכל להפעיל את המשחקים אבל בלי פילטרים או עם אבל על 800*600 וכאלו

:-X

*ד"א החברות בוחנות את המצב האולמי אז אם בישרל יהיו נגיד 2 שיוכלו לשחק במשחק ברזולוציה אנושית+פילטרים הם עדיין יוציאו את המשחק לשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעושים מזה משהו גדול שלא בהכרך כך .. לפי דעתי לא תיהיה שום בעיה ל7800GT ועל אחת כמה וכמה על 7800GTX להריץ את המשחק הזה בקלילות יתר.

ואל תשכח, שלא משנה עוד כמה זמן, אף פעם הנתח של שוק כרטיסי ה-END לא יעלה מעל עשרה אחוזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעושים מזה משהו גדול שלא בהכרך כך .. לפי דעתי לא תיהיה שום בעיה ל7800GT ועל אחת כמה וכמה על 7800GTX להריץ את המשחק הזה בקלילות יתר.

ואל תשכח, שלא משנה עוד כמה זמן, אף פעם הנתח של שוק כרטיסי ה-END לא יעלה מעל עשרה אחוזים

נראה כבר בעוד שנה ::)

בנוגע לשוק הHIGH כמו שאמרתי כרטיסי רבים עוד יצאו מאז ובזמן שמנוע הUNREAL 3 יצא הם כבר יהיו בMAIN וכרטיסים כמו 7800GT/GTX יהיו בMAIN-LOW

כמון רק במקרה שמגמת הפיתוח של הכרטיסים תמשיך כמו עכשיו ;D

ד"א נראה לי אתה מזלזל יותר מדי במנוע קח כמה תמונות:

http://www.gamespot.com/pc/action/unrealtournament2007/screenindex.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעד שהמנוע יצא רוב הכרטיסים החדשים כולל הדרג הנמוך יהיו תומכי DX10

ככה ש7800GT בטח יריץ תמישחקים שמבוססים על המנוע אבל בלי חלק מהפילטרים

יותר מעניין אם המנוע UNREAL 3 מבוסס DX10 אם כן אז ל7800GT/GTX יהיה אפילו מאוד קשה להריץ אותם בלי פילטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו גם שלא חייב לשחק על האיכות הכי גבוהה ולפי דעתי כרטיסים כמו x850xtpe ו 6800GS יריצו את המשחק באיכות והרזולוציה הנכונה.

חוץ מזה שיש זמן עד סוף 2006 ולכו תדעו מה יצא עד אז, מיותר עכשיו לזרוק מילים לאוויר שעד אז הכל יהיה בכלל אחרת.

מה שכן לפי מה שרואים המנוע שלו באמת כבד. מקווה שהוא לא יתמוך בDX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו גם שלא חייב לשחק על האיכות הכי גבוהה ולפי דעתי כרטיסים כמו x850xtpe ו 6800GS יריצו את המשחק באיכות והרזולוציה הנכונה.

חוץ מזה שיש זמן עד סוף 2006 ולכו תדעו מה יצא עד אז, מיותר עכשיו לזרוק מילים לאוויר שעד אז הכל יהיה בכלל אחרת.

מה שכן לפי מה שרואים המנוע שלו באמת כבד. מקווה שהוא לא יתמוך בDX10.

אני חושב שמיקרוסופט תעשה הרבה כדי שמישחקים כאלה כן יתמכו בDX10 וגם חברות כרטיסי המסך סך הכל אחרי כל החידושים

מעבדים ותוכנות שתומכים ב64 ביט\PCIE \כפולי \וכו החידוש העיקרי בתחום שעוד לא יצא זה הDX החדש

והוא אמור לצאת ב2006 ואני לא חושב שישחררו אותו בלי כמה מישחקים כבדים שתומכים בו

חוץ מיזה הוא גם אחד החידושים העיקרים בWIN החדש אז זה עוד סיבה טובה למיקרוסופט ליגרום להרבה חברות ליתמוך בו בצורה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...