התמונות שזיכו אותי במקום הראשון בתחרות + תקציר הסיפור. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התמונות שזיכו אותי במקום הראשון בתחרות + תקציר הסיפור.

e.t

Recommended Posts

אוקיי, חבר'ה, מכיוון שהביקוש שלכם (חברי הפורום והקהילה) לעוד ומידע גובר, החלטתי לפרסם מס' נוספות שהביאו לזכייה שלי בתחרות.

;D

אז תהנו:

1.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

אוקיי , וזה הסיפור בקצרה:

המצלמה אכן תת-מימית חד פעמית (50 ש"ח), שווה את ההשקעה לא? ;D

לגבי ה"אישור" להכנס עם כל האלמנטים לבריכה: אני גר בקיבוץ, יידעתי את המצילה (שגם אחראית על הבריכה), והיא אישרה. קצר ולעניין.

הכנסנו (אני ועוד חבר שעזר וצילם) את הכל לבריכה, למרות שהיו כמה חלקים שגילו התנגדות גבוהה לטבוע (כמו המסך שליפפתי אותו עם איזולירבנד לשולחן, והמארז, ששמנו עליו אבן לא קטנה כדי שלא יצוף...).

כשהכל היה מוכן, דפקנו כמה , הטובות נבחרו - ושלחתי.

אגב, החלקים (שלא היו ברי-שימוש), נודבו מאחראי המחשבים בקבוץ.

כמה קצר, ככה פשוט. ;)

תודה רבה לכל צוות האתר על התחרות ובכלל על המפגש וההגרלות, ומצטער שלא נשארתי עוד קצת אבל באמת הייתי קצר בזמן.

אז בנתיים צ'או.

אל תדאגו אני פה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש !:+) רעיון נחמד..

{ת'אמת ? יכולתי להביא יותר טובה... (ווילי בעמידה או סטופי עם רגליים על הכידון..), חבר של אחי מהרוכבי אופנוע היותר מוכשרים בארצנו...

אבל מה ? אחי חמור... ועסוק בלימודים... לא נורא...}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

{ת'אמת ? יכולתי להביא יותר טובה... (ווילי בעמידה או סטופי עם רגליים על הכידון..), חבר של אחי מהרוכבי אופנוע היותר מוכשרים בארצנו...

צר לא אבל זה לא יותר טוב... גם אני חשבתי על זה... ונו? כל אידיוט יכול לעשות וווילי.... אם היית עושה ווילי עם כל מה שהוא הטביע אז זה כבר משהו אחר......

רעיון אחר, זה לא מים אלא אוויר. צניחה עם כל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לא אבל זה לא יותר טוב... גם אני חשבתי על זה... ונו? כל אידיוט יכול לעשות וווילי.... אם היית עושה ווילי עם כל מה שהוא הטביע אז זה כבר משהו אחר......

רעיון אחר, זה לא מים אלא אוויר. צניחה עם כל זה...

קודם כל, ווילי בעמידה, להבדיל 1000 הבדלות... ולא על אופניים... על אופנוע סופר מוטורד... אין יותר מדיי אנשים שיכולים לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...