מה היא הדרך הכי מהירה וקלה להכנת דף אינטרנט איכותי ? + כתובת מקוצרת חינמית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה היא הדרך הכי מהירה וקלה להכנת דף אינטרנט איכותי ? + כתובת מקוצרת חינמית

Sting

Recommended Posts

שלום

יש לי עסק קטן ורציתי לבנות לו אתר פשוט (2-3 דפים עם כמה לינקים ותמונות) אך חשוב שהוא יראה מקצועי , בעבר בניתי אתר גדול מאוד ב HTML אך כבר שחכתי את הרוב ואני בטוח

שיש שיטות חדשות וקלות יותר לבנות כיום אתרים

יש לכם איזו הצעה לשפה או תוכנה שיהיה ניתן לבנות את האתר דרכה ? ...

חשבתי ללמוד PHP בשביל הידע הכללי ואם כבר אז גם בשביל לבנות את האתר הזה... אך  האם זה מסובך מידי בשביל ללמוד דרך האינטרנט ? אין לי הרבה זמן גם כרגע בשביל לשקוע בזה

כמו כן בעבר שבניתי את האתר היתה לי כתובת מקוצרת בחינם דרך אתר מסוים... האם יש כאלה גם כיום ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה משהו של 2-3 דפים, למה אתה צריך PHP ? תעשה כמה עמודי HTML סטטים... בפועל אם זה משהו פשוט, אז השיטות של פעם מתאימות להיום (לא צריך כל ה CSS וכו'). יש את התוכנה DREAMWEAVER של MACROMEDIA (היום ADOBE), שאמורה לעזור לך בבנייה.

אבל אם אין לך כח, וזה משהו פשוט, תמצא איזה ילד שבונה אתרים תמורת גרושים ותבקש ממנו, או שתלך לאיזה חברה שעושה את זה, ותבקש את הכי פשוט שבפשוט (ואפילו תקבל אולי עיצוב נורמלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך מישהו מקצועי כי אני רוצה רוצה שזה יהיה בטעם שלי ושתהיה לי אפשרות לשנות כל הזמן כל מה שאני רוצה

חשבתי אולי בכיוון של front page או אפילו word שאפשר לשמור בו בתור דף ... מה אתה אומר על זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אכן יבדוק את Dreamweaver 8 וגם הNVU נראה נחמד

נ.ב יש לך איזה שרת חינמי מומלץ בשביל להעלות את האתר ?

פעם השתמשתי באחד שנקרה "ברינקסטר" או משהו כזה שנתן לי 15 מגה של תעבורה יומית בלי פרסומות שזה נראה לי יספיק לאתר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להכין עכשיו את זה ב forntpage ואני משתגע מזה ! כל פעם התמונות זזות למקום אחר או הכתב :s07:

שמעתי גם שיש מודלים מעוצבים מוכנים להורדה שרק מכניסים לשם את המלל ואת התמונות שאני רוצה... יש למישהו מושג על זה ? ומאיפה אפשר להוריד את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...