מכבי חיפה בליגת האלופות!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי חיפה בליגת האלופות!!!

yuvalkob

Recommended Posts

יותר מזל משכל לקבוצה הגרועה במדינה.. (אחרי הפועל) :AR15:

מ. ת"א Rulez.

מכבי ת"א sux :asthanos: ....

איזה ניצחון אדיר , משחק עם תהפוכות , ב3:1 כל נגיעה של האוסטרים כמעט גרמה לי להתקף לב , כשקייסי הכניס גול רצתי אם אחי קטן עליי בכל הבית וצעקנו , קייסי !! , קייסי ! נדמה לי שכל השכונה שמעה אותי ;D .

הישג אדיר , משחק מצוין של הרבה שחקנים להוציא את דודו אוואט שהיה גרוע בשער :-\ .

אבל זה היה משחק אדיר ומושלם ..

נ.ב

איזה נשיא מכוער יש להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מזל משכל לקבוצה הגרועה במדינה.. (אחרי הפועל) :AR15:

מ. ת"א Rulez.

אי אפשר כבר לסבול את אותם אנשים שלא יודעים לפרגן לקבוצות אחרות שמייצגות את המדינה שלהם. כשהפועל ת"א התקדמו באירופה בעונה שעברה שמחתי מאד למרות שאני לא אוהד אותם וגם שמכבי ת"א זכו באליפות אירופה (כדורסל) גם כן שמחתי בשבילם (למרות שאני אוהד את מ.כ חיפה). אז למה אי אפשר טיפה לפרגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה..בתור אוהד מן השורה..אכן איי את המשחק וכן "עודדתי" בדרכי את מכבי חיפה..אבל לאחר הצפייה..היה להם יותר מזל משכל, הם היו קרובים מאוד להדחה.

ונסיים נימה אופטימית..(שוב), ת"א רולז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי נכון להגיד את זה עכשיו שניצחנו, מאשר מתי שמפסידים- השיפוט העוין,

הוציא לנו את הרוח מהמפרשים.

השופט הושפע מהקהל האנטישימי, והאדום שהוציא ליעקובו לא היה מוצדק, לעומת שני מקרים של אלימות בלתי ספורטיבית,

כלפי שחקני חיפה.

HAIFA RULZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדורגל הכל אפשרי.

מי האמין שהפועל ת"א יכולה לעבור קבוצות בכלל לא בליגה שלה, כמו : צלסי, לקומוטיב מוסקבה (שנשרה מליגת האלופות, והיתה יריבה חזק מאוד לאותם קבוצות בבית) פארמה, ואפלו לנצח את מילאן 1-0 במגרש בקפריסין.

אפשר להפתיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל-Manchester, זאת הקבוצה שעושה הכי הרבה טעויות בהגנה שראיתי בחיים שלי!!! במיוחד השוער שלה.

דוד אוואט היה גרוע ונשאר גרוע! דוידוביץ' היה השוער הכי טוב ועכשיו אלימלך. אוואט לחוץ ולא יודע לתפוס כדור.

חיפה מגישים ערעור על ההרחקה של איגביני (מאז המונדיאל אפשר לעשות את זה) ואולי זה יעזור מול Manchester...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בומר, דבר ראשון..אתה מוזמן לכתוב מנצ'סטר בעברית, כולנו נבין את הכוונה ;D

דבר שני, ההגנה של מנצ'סטר פי כמה וכמה על ההגנה של חיפה..שלא לדבר על ההתקפה...אבל מאז ומעולם יש הפתעות בכדורגל.

ד"א- אוואט יותר טוב מדוידוביץ'..לפחות הוא לא דופק את הראש בקורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א- אוואט יותר טוב מדוידוביץ'..לפחות הוא לא דופק את הראש בקורה.

שנהם שוערים מעולים, אווט יכול להציג יכולת מעולה, אבל עושה פדיחות לפעמים, (לא משהו שבגלל פעם הפסדנו משחק)

ודוידוביץ, שוער יציב שאפשר לסמוך עליו בעינים עצומות.

מה אתם אומרים?

נגיע למקום שלישי ומשם נמשיך לאופא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...