WD Caviar 200GB, האם הגיע לארץ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WD Caviar 200GB, האם הגיע לארץ?

globus

Recommended Posts

לפחות שאתה מגיב תענה על השאלה שלי ???

אני לא מבין למה טרחת להגיב לי בשביל להגיד לי לקרוא את הסטיקי ולשנות כותרת.

לאיזה כותרת אני כבר יכול לשנות ??? הכותרת שלי מתאימה לנושא שכתבתי.

וקראתי בסטיקי כבר אל תניח הנחות שלא קראתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכל מקרה לא כונן שניתן להשתמש בו על בקר IDE סטנדרטי בגלל המגבלה ל 128GB.

חייבים לחבר אותו לאיזה בקר של PROMISE או משהו בסגנון כדי לנצל את כל הנפח.

אישית נראה לי שמי שצריך יותר מ 128GB עדיף שיחכה קצת עד שיממכרו כונני S.ATA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משוכנע שבזמן הקרוב שני כוננים של 100GB יעלו פחות מאחד של 200GB, אבל ה 200GB מהיר יותר מכל כונן של 100GB בנפרד בגלל צפיפות מידע גבוהה יותר.

השאלה היא האם RAID0 יפצה על זה, אני לא משוכנע בכלל שבקר מובנה על הלוח יוכל לפצות על המהירות. אולי עם בקר PCI מלא שיש לו איזה 16MB-128MB של CACHE אבל זה ממש יקר.

בקיצור, עד שלו יתחילו למכור אותם ויציגו בדיקות זה לא חד משמעי איזו אופציה עדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אברור ששני כוננים בשרשרת רייד 0 על הבקר המובנה ייתנו תוצאה טובה יותר, אין ספק בכלל.

הואו מהיר יותר מכל כונן בנפרד בגלל שיש לו יותר פלטות (נראה לי ש5 לעומת 3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת פלטות לא מוסיפה מהירות ואין לו 5 פלטות (בשביל 5 פלטות צריך כונן בגובה כפול). הוספת פלטות רק מגדילה את החום הנפלט מהכונן.

מה שיש לו זה יותר GB בכל פלטה מה שאומר שהראש קורא יותר מידע לכל סיבוב של הפלטה וזה מעלה את מהירות הקריאה/כתיבה הרציפים (אין לזה השפעה על ה SEEK).

יש לו 66GB בכל פלטה לעומת 40 בסדרה הנוכחית של W.D. לא מייצרים בכלל כונני IDE עם יותר מ 3 פלטות בגלל העלות.

אם אתה לא מאמין שיש לו רק 3 פלטות אתה מוזמן לקרוא אצל W.D פה

ובכלל לא בטוח ששני כונני 100GB איטיים על RAID0 יגיעו לביצועים שלו, בקרי ה RAID המובנים על הלוחות לא שווים הרבה במציאות ונותנים הרבה פחות מאשר X2 ביצועים כפי שניתן היה לצפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...