מחפש נואשות נגן..... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נואשות נגן.....

חן וייסמן

Recommended Posts

טוב אז עוד לא קניתי כי שוטטתי לי עוד קצת וראיתי שהגיע מתחרה חדש, של creative ה zen vision:m לדעתי הוא לוקח פה את כל מה שדובר עליו כמובן עם התפשרות על גודל מסך... מי שמעוניין:http://www.creative.com/products/mp3/zenvisionm

תגידו לי מה דעתכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הרבה יותר קומפקטי... לפי מה שראיתי הוא לוקח את הG5 בהליכה

דיי לדבר שטויות :-\ :-\

ה VISION לא יותר קטן מהG5

ואל תשווה אותם בכלל - הG5 לא נגן ווידאו (זאת אומרת, הוא מנגן ווידאו אך זוהי אופציה ולא העיקר במכשיר) בניגוד לVISION שיש לו מסך גדול יחסית ותצוגת הסרטים בו הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אודיו A2- נגן מדהים אם אתה מוכן לסבול את הגודל.

אם לא ואתה רוצה קטן, לך על הU10 או הU3, הבעיה שאין להם הרבה שרק השירים ימלאו את הזיכרון ואין מקום לסרטים.

בקשר לאיפוד, האיפודים איכותיים כמו כל הנגנים, הבעיה היא שבגלל שהאוזניות המעפנות שלהם כשאתה שומע בווליום גבוה שומעים צרימה כואבת ונוראית באוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אודיו A2- נגן מדהים אם אתה מוכן לסבול את הגודל.

אם לא ואתה רוצה קטן, לך על הU10 או הU3, הבעיה שאין להם הרבה שרק השירים ימלאו את הזיכרון ואין מקום לסרטים.

בקשר לאיפוד, האיפודים איכותיים כמו כל הנגנים, הבעיה היא שבגלל שהאוזניות המעפנות שלהם כשאתה שומע בווליום גבוה שומעים צרימה כואבת ונוראית באוזן.

אף אחד לא קונה את הA2 וחושב שהגודל הוא חיסרון :silly: :silly:. בדיוק בגלל גודל המסך הוא נחשב למציג טוב. לא קיים נגן PMP קטן.

ותסביר לי בדיוק איך אתה רוה לראות בU3 ? ? ? :kopfpatsch: :kopfpatsch::

ולא קיים נגן PMP שמבוסס על . בעיקר בגלל הנפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השוויתי בין האייפוד לקריאייטיב אלא בין הקריאייטיב ל a2... לפי מה שראיתי המסך שלו דיי איכותי ו2.5 אינץ' זה נחמד והוא מזהה את רוב הפורמטים הסטנדרטיים של קבצי בניגון מוחלט לg5... מישהו יודע מתי הוא אמור לצאת למכירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה לא אמרתי, אבל בואו נודה כולנו שזה הרוב סטייל, ואני אגיד לך את האמת, השוויתי את הצליל של אייפוד מיני לאייריבר 320 והצליל שלהריבר היה יותר טוב בוודאות...... אבל ברור שהאייפוד גם איכותי בצורה מסויימת , אבל לא עד כדי כך בשביל הצטער שלא קונים אותו כי בסך הכל הוא קונה נגן עם איכויות יותר טובות משל האייפוד

לא שמעתי מוזיקה באף אחד מהמכשירים, אבל החזקתי אותם ביד ושחקתי בהם קצת. (H320, H10, MINI, PHOTO) מבחינת שליטה וניווט אייפוד לוקח. בחיים שלי לא נהניתי משליטה כל כך נוחה ומדויק. התמכרתי לגלגלת תוך מספר דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...