6800le vs 9800pro. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6800le vs 9800pro.

elad the master

Recommended Posts

רוב הסיכויים שאו שהליבה מתחחממת יותר מידי..או וכמעט בטוח שהספק הוא הבעיה..והספק שלך בלי לפגוע הוא עלוב..טרמלטייק גרועים בספקי כוח..

לא גרועים , אבל לא איכותיים כמו שהם מתיימרים להיות, הליבה לא מתחממת.. 65 ~70 מעלות במאמץ אחרי העלאת מתחים ואובר קלוק זה סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

i cant submit ORB, 'cause i dont have 3dmark2k5 installed anymore. i just grew tired of wasting time

on benchmarks. as i wrote, with non-overclocked Barton 2500+, i got about 4400 points,

thats with 12/6 and overclock of video card. anyway, i wont argue, if he wants 6600GT, thats what he should get.

some people are *very* happy with their FX5200, playing games at highest detail and such.

anyway, my card isnt leadtek, its xfx, and it comes with 1.1v core , i checked with nibitor.

and, to sum it all up, i dont even know what this thread was created for,

the dude didnt state whether he wants new card, or just inquires as to our opinion of aforementioned vidcards.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי, עדיין זה שבדקת עם nibitor זה לא אומר שהמתח 1.1 גם אצלי התוכנה הראתה 1.1 בביוס הקודם, לפעמים היא לא קוראת נכון ...

כי מאוד קשה לי להאמין שהגעת לכזאת תוצאה עם מתח סטוק , מצטער. ד"א עם BARTON ללא OC זאת תוצאה מאוד יפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל לי יש 6800LE של מ KSP והצלחתי לפתוח את כול הצינורות והגעתי ל 3850-3900

ואני כרגע על OC של 365/750

וטמפ' רק ב FEAR אני מגיעה ל 80 ליבה 55 הקפי

אבל הכל מישחק אחר ו3DMARK ליבה 74 47 50

והציון 41XX אולי בעתיד אני יקנה ויעשה OC יותר גדול לזיכרון

שאלה קטנה מה אמורה להיות הטמפ' המקיפה נורמלית - גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the ambient temperature that ur card shows is the temp of air near the card. so it depends

on the cooling that u have applied to ur comp, and the temp in ur room. 55C seems very high. my ambient

temp right now is 38C.

שלי כרגע לא משחק ולא היה במשחק 31 וליבה 49

ויש לי שלושה מאוררים במערז קדימה (מכניס) אחורה (מוציא) צד (מכניס)

והמאורר של הכרטיס על 100%

וטמפרטוה מקיפה זה כאילו הזיכרון לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...