האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם?

roniok

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא אצלי זה לא ככה.

קודם כל יש לי ילד בכיתה שעובד בזה אז הוא גם מבין.

חוץ מזה אלו שלא מבינים אצלי לא מתיימרים להבין...

מסתבר שפתחתי תדמית של מישהו שאם אני אומר משהו בתחום הזה, אין עליו עוררין...

אם יש בעיה הם יבואו להתייעץ בלי דעות מוקדמות...

הם גם תמיד חושבים שיש לי את המחשב הכי טוב בארץ... לא שאני אורמ שמה שיש לי רע, כן ;)?

אני לא חושב שאתם צריכים לכעוס על מישהו שלא מבין, גם אתם לא מבינים בדברים מסויימים. הדבר היחיד שאני יכול להבין שיגרום כעס זה התעקשות של אנשים לדבוק בדעה מסויימת. אם אחרי ההצגה של הדברים הם עדיין בדעה, עזבו אותם.

אמת לאמיתה, יש לי כבוד רב כלפיך :)

אגב מה שסימנתי אצלי זה גם ככה באמת נחמד שמתלהבים ..

אגב בקשר לאחד בחבורה הטחון זה גם נכון חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה נכון כי אני אחד כזה 8D חחח סתם :] עבדתי קשה בשביל המחשב הסוסי שלי :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד נכון,

אני למשל ממש לא טחון, אבל ממש ויש לי מחשב HIGH END (זה היי אנד נכון? :silly: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהכרטיס מסך שהוא HIGH END כל השאר MID

אבל תראה ... הטחון בחבורה זה מי שיש לו 7800GT כמו שלך .. מי שיש לו איזה משהו שעולה יותר ממה שזה אמור לעלות מבין :]

אבל שמע כל עוד יש לך אחד כזה אתה נחשב לטחון :ג כל עוד זה 7800GT :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המחמאות... ;)

גם לי יש אליך...

דרך אגב אני כן מסכים עם הנטייה הטבעית של אנשים להאמין יותר לטכנאי, ובצדק. הייתי מצפה שהם ידעו מ ההם עושים. רק אחרי הסיפורים שלכם, הם כנראה לא כל כך יודעים, אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה נטייה להאמין לטכנאי מחשבים קיימת גם גם באמונה לטכנאים מסוג אחר ולמוסכניקים שחלקם לא שווים את הנייר עליו כתובה התעודה שלהם (אם יש להם בכלל). הדבר הכי חשוב הוא ללמד אותם להתייעץ עם אנשים אחרים - למשל אדם שרוצה לקנות מחשב אז שולחים אותו ל-HWZONE, אדם שרוצה לקנות מכונית צריך לשלוח אותו ל-CARSFORUM, אדם שרוצה לקנות מערכת ביתי נשלח אותו לפורומים שמיועדים לכך וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהכרטיס מסך שהוא HIGH END כל השאר MID

אבל תראה ... הטחון בחבורה זה מי שיש לו 7800GT כמו שלך .. מי שיש לו איזה משהו שעולה יותר ממה שזה אמור לעלות מבין :]

אבל שמע כל עוד יש לך אחד כזה אתה נחשב לטחון :ג כל עוד זה 7800GT :smile1:

שוב אני ממש לא טחון :hat:

הכסף נחסך הרבה זמן וכל שקל יקר מפז :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה נטייה להאמין לטכנאי מחשבים קיימת גם גם באמונה לטכנאים מסוג אחר ולמוסכניקים שחלקם לא שווים את הנייר עליו כתובה התעודה שלהם (אם יש להם בכלל). הדבר הכי חשוב הוא ללמד אותם להתייעץ עם אנשים אחרים - למשל אדם שרוצה לקנות מחשב אז שולחים אותו ל-HWZONE, אדם שרוצה לקנות מכונית צריך לשלוח אותו ל-CARSFORUM, אדם שרוצה לקנות מערכת ביתי נשלח אותו לפורומים שמיועדים לכך וכו'.

מי אמר שה כל הפורומים אמינים אני ראיתי פורומים שיש בהם טפילים(מוכרים סוג זין)שמקלקלים תפורום ויש גם פורומים של טיפשים ושרלטנים

לא בכל פורום יש פיקוח שלא לדבר על פיקוח טוב

הדבר הטוב ביותר לפי דעתי זה ליתיעץ בבן אדם קרוב ואמין שיודע על מה הוא מדבר בתחום ואין לו סיבה טובה לידפוק אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה אתה עובד ב יוווואו שרציתי ליקנות מחשב חדש  עם אבא שלי גאון הדור הזה שפרש ממחשבים שנתיים ליפני כן אמרתי לו צריך 800 באס לפחות נכון יש 533 ויש 800 אז אמרתי לו 800 הוא אומר לי מה אתה מתכנת מעבורות וזה עיצבן אותי בסוף הוא קנה לי מחשב עם 5200  חח שנים עד שקניתי אחר זה היה היום הכי מעצבן וכיף שהיה (כי זה מיוחד מעצבן+כיף )חח עזבו את השורה האחרונה

כל מה שאתם אומרים פה קורה לי  דודות חברים הורים טכנאים הרב קרה לי  לומדים לחיות עם זה או כמו ש שנה נידנתי לאבא שלי שניקנה כרטיס קול עד שיום אחד הוא הולך לחנות ב5 דקות הוא יוצא עים מחשב חדש לעצמו זה הדבר אחד המעצבנים שתידעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסומת חדשה של המומחים

AOL

חחחחחחחחח

יש איזה אחד באיזה קול'ג או משהו והוא כזה מסביר להם שבאינטרנט מהיר יכולים להיכנס אליך יותר "פורצים" (intrusions) ואז איזה אישה אחד אומרת

"so what can we do?"

ואז הוא לוחץ על הלחצן השמאלי בעכבר ואז רואים שהוא מוריד את הsecurity suite של AOL

ואז היא עונה כזה

"is it that simple?"

ואז הוא עונה לה

"yes, its that simple"

לכו תבינו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...