האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם?

roniok

Recommended Posts

מישהו שהזכיר פה את ערוץ הקניות - אז זה כזה נכון ככה נראה בערך מכירה בערוץ

"שימו לב לגימור של הפינות - מדובר במחשב שנות ה-2000 שמכיל לא1 לא 2 לא3 אלא 4 - פאנטיום 4!!!"

הם מוכרים את המחשב כיאלו מוכרים ארון או מיטה זה לא ייאמן

מי שקונה את זה הוא [glow=yellow,2,300]מסורס במוך[/glow] "פנטיום ארבע 64 ביט שיסחוב כל יישום שתרצו להריץ עליו"

מה הבעיה שלהם לפרט על"פנל המסך,ליבת המעבד,שבבי ,ציפסט, ועוד הרבה דברים :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

נ.ב איזה ח** של מחשב במחיר באותו מחיר אקנה איזה 7800 גט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה תגובות שחצניותת...

נכון!

מי שקונה את זה הוא [glow=yellow,2,300]מסורס במוך[/glow] "פנטיום ארבע 64 ביט שיסחוב כל יישום שתרצו להריץ עליו"

מה הבעיה שלהם לפרט על"פנל המסך,ליבת המעבד,שבבי ,ציפסט, ועוד הרבה דברים :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

נ.ב איזה ח** של מחשב במחיר באותו מחיר אקנה איזה 7800 גט

אולי לא כולם יודעים מה זה צ'יפסט לוח ובלה בלה בלה והם לא יתחילו להסביר מה שכן לא לעבוד על אנשים בעיניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המחשב שנה בעך אבל אני מידי פעם פותח ומנקה... אבל נראה לי זה בגלל ש הקופסא הכסופה שיושבת על המעבד מלאה אבק...

וחוסמת את הקור

http://www.lala.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=45238

I just built a computer for a frined because he had the sense to listen to me

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כמה פעמים זה כבר קרא לי יש לי חבר דפו ה-NOOB הגדול ביותר בעולם במחשבים לא יודע איך משיגים מסנג'ר איזה חלקים יש לו הוא היה אצלי ראה תמחשב החדש שלי וישר אומר איזה מחשב חרא אצלי רואים יותר טוב הכל הייתי אצלו וראיתי את הגרוטאה שלו מארז ג'נרי מסך דק של CMV שהוא אומר שהוא יותר טוב מהסמסונג 730B שלי יש לו פנטיום 4 512 מגה ג'נרי דיסק קשיח 80 ג'יגה וכרטיס מסך מסריח ראיתי איך נראים אצלו משחקים הוא שם אותם על HIGH רואים מסריח עם צללים וחשוך בקושי רואים משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אצלי זה לא ככה.

קודם כל יש לי ילד בכיתה שעובד בזה אז הוא גם מבין.

חוץ מזה אלו שלא מבינים אצלי לא מתיימרים להבין...

מסתבר שפתחתי תדמית של מישהו שאם אני אומר משהו בתחום הזה, אין עליו עוררין...

אם יש בעיה הם יבואו להתייעץ בלי דעות מוקדמות...

הם גם תמיד חושבים שיש לי את המחשב הכי טוב בארץ... לא שאני אורמ שמה שיש לי רע, כן ;)?

אני לא חושב שאתם צריכים לכעוס על מישהו שלא מבין, גם אתם לא מבינים בדברים מסויימים. הדבר היחיד שאני יכול להבין שיגרום כעס זה התעקשות של אנשים לדבוק בדעה מסויימת. אם אחרי ההצגה של הדברים הם עדיין בדעה, עזבו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אצלי זה לא ככה.

קודם כל יש לי ילד בכיתה שעובד בזה אז הוא גם מבין.

חוץ מזה אלו שלא מבינים אצלי לא מתיימרים להבין...

מסתבר שפתחתי תדמית של מישהו שאם אני אומר משהו בתחום הזה, אין עליו עוררין...

אם יש בעיה הם יבואו להתייעץ בלי דעות מוקדמות...

הם גם תמיד חושבים שיש לי את המחשב הכי טוב בארץ... לא שאני אורמ שמה שיש לי רע, כן ;)?

אני לא חושב שאתם צריכים לכעוס על מישהו שלא מבין, גם אתם לא מבינים בדברים מסויימים. הדבר היחיד שאני יכול להבין שיגרום כעס זה התעקשות של אנשים לדבוק בדעה מסויימת. אם אחרי ההצגה של הדברים הם עדיין בדעה, עזבו אותם.

אתה הטחון של החבורה עם ה-7800GTX .. לכל חבורה יש אחד כזה :]

ואם אתה חי בזה, יגידו אנשים: איזה בזבוז כסף .. למה לא חסכת וכו'. לעומת זאת חברים יתלהבו וכל משחק שיצא יגידו אה אצלי לא יעבוד בטח אצל XXX עובד על הגראפיקות הכי גבוהות

אצלי זה ככה .. מעניין אם גם אצלך

פשוט אם יאמרו שזה בזבוז כסף - תתעלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את אלה שמתלהבים וכל הזמן שואלים אם עשיתי את זה, קניתי את זה וכו'.

יש אלה שאומרים למה בזבזתי כל כך הרבה כסף על המחשב (יחד עם מכל מיני הקטנות כמו "סבא שלך היה ___ הוא בטח היה עושה הרבה יותר עם הכסף", אבל זה בצחוק אז מתעלמים וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלה שאומרים למה בזבזתי כל כך הרבה כסף על המחשב (יחד עם מכל מיני הקטנות כמו "סבא שלך היה ___ הוא בטח היה עושה הרבה יותר עם הכסף", בצחוק

הרבה אומרים לי את זה אבל הם מיסוג האנשים שיצאו לטיול בחול ויתקמצנו על כל דבר מלונות מסריחים יקנו אוכל בסופר מרקט ויסעו רק באוטובוסים

(אני לא מדבר על טיולים ארוכים לדרום אמריקה הודו וכו)אני שאני קונה מוצר או שרות יקר אז לפחות שיהיה טוב ומחשבי מיפרט ב2000 שקל כולל הכל

לא ניכללים בהגדרה של טוב מיבחינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אלו לא אנשים קמצנים. אלו אנשים שפשוט לא מבינים איזו סיבה יש להוציא 10000 על מחשב, ועוד בלי מסך וציוד הקפי, כאשר ניתן לקנות מחשב כולל מסך ב2000 ש"ח... אז אני מסביר שהמחשב שלי בנוי אחרת אז תמיד עונים לי בשאלה התמידית "מה אתה צריך כזה מחשב? אתה עובד אצל NASA?"... אבל לפחות אלה שמבינים מתלהבים שזה נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אני משתמש ב alert שקיבלתי עם ה שלי... יש שם אבק בקופסא שיושבת על המעבד זה גם יכול להיות בגלל זה? איך אני נכנס לביוס? תודה רבה!

:lol: :lol:

מה קרה רוב המשתמשים הם זקנים בני 80+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אלו לא אנשים קמצנים. אלו אנשים שפשוט לא מבינים איזו סיבה יש להוציא 10000 על מחשב, ועוד בלי מסך וציוד הקפי, כאשר ניתן לקנות מחשב כולל מסך ב2000 ש"ח... אז אני מסביר שהמחשב שלי בנוי אחרת אז תמיד עונים לי בשאלה התמידית "מה אתה צריך כזה מחשב? אתה עובד אצל NASA?"... אבל לפחות אלה שמבינים מתלהבים שזה נחמד...

במיפרט שלך באמת אפשר לעבוד ב בכל מיקרה קמצנים או תמימים הם קונים זבל ואחר כך לא מבינים איך יש להם הרבה בעיות בכל מיני

מוצרים שלא שווים שקל ואני יתן כמה דוגמאות

1-טלוויזית LCD זולה סוג זין

2-ריהוט מהשטחים

3-מקרר גנרי

וכו הרבה ישראלים חושבים שהם דפקו תחנות שהם הצליחו ליקנות מוצר בזיל הזול(ביטוי של האנשים האלה)ולמעשה דפקו אותם חזק

יש מאט מאוד מציאות אמיתיות בעולם(ביגלל זה קוראים להם מציאות)ואנשים פשוט לא מבינים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי קרעתם אותי מצחוק עכשיו...

גם אצלי כמעט כל החברים לא מבינים כלום במחשבים ...

חבר שלי כל פעם שאני אומר לו תוריד את הדבר הזה או את המשחק הזה הוא עושה לי אין לי כח להתקין את זה.. :s07: אז אני אומר לו מה הבעיה פשוט תלחץ על next ..אז הוא אומר לי בוא אליי ותתקין לי את זה :kopfpatsch: :kopfpatsch:

שמתי גם לב שכל אלה שלא מבינים קונים כרטיס מסך ג'יפורס 5200 וחושבים שזה הכרטיס הכי טוב בעולם גם חברים שלי קנו אותו אבל אני פשוט לא רוצה להעליב אותם שיש להם כרטיס מסך מעפן אז אני שותק..

או שיש את אלה שבאים אליי וואלה אחי תראה מה זה קניתי ספק ב 90 שקל משהו חבל על הזמן :s07: :s07:

או שיש את אלה שמתיחסים רק לרכיב אחד במחשב ואם תשאל אותם איזה מחשב יש להם אז הם יענו 4 או שיגידו 40 גיגה כאילו זה כל המחשב :bash: :bash: :bash: :bash:

והכי מעצבנים אלה שיתחילו עוד להתווכח איתך אחרי שהם שאלו אותך שאלה ...מה יותר טוב או אינטל אתה אומר אז הם מתחילים להתווכח איתך..."אח שלי קנה את המחשב הכי טוב שיש היום עם 80 גיגה ופנטיום 4 ב 1500 שקל ואפילו כרטיס מסך חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HWZONE זה הבית של כל פריקי המחשבים שביננו(או בשפה אחרת, , אוברקלוקרים, או פשוט מבינים בחומרה :yelclap:)

פשוט תראו ..העולם בנוי מאלה שיודעים ואלה שפחות יודעים, ממורים וממתלמדים, ככה זה..

שואלים אותך: תענה בלי שחצנות או גאווה, צרך להסביר כמו שצריך, עם סבלנות.

אחרת זה ימשך בלי סוף ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...