האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם?

roniok

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני ניתקלתי באנשים שרוצים רק פנטיום ולא באמת יודעים מה זה אומר ובמיקרה שהם חושבים שהם מבינים הם יקנו רק כרטיס מסך של ASUS

תיתן להם ליבחור בין 6200 של לבין 7800 של כל חברה אחרת והם יבחרו 6200 של ויחשבו שזה כרטיס מצוין

אבל זה לא רק במחשבים אלה בהרבה תחומים אנשים תמימים קונים מותגים בלי ליבדוק מה הם קונים

למה אתה מצפה :screwy: רוב האנשים לא משתמשים בכלל בתלד מימד אפילו הטרנטה השנייה שאני לא נוגע בה תספק אותם :lamer: :nixweiss::behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנלא מבין תקטעים שלכםץץץ אני ממש נהנה להסתלבט על כל החברים שלי בקשר למחשבים, אבל אני תמיד עוזר להם בסופו של דבר... זה באמת לא כזה נורא, לדעתי בכל אופן...

ובקשר למותגים, כמעט כל ענפי הצריכה בעולם מבוססים על מותגים ממכונות כביסה ועד שתייה קלה. מחשבים זה התחום היחיד שמשתנה מהר מספיק בשביל שמותג של היום ייחשב זבלה של מחר (ראה ערך או dfI שחדרו לתוגעת הציבור בזכות מוצר אחד...) אז מן הסתם אנשים שלא בקיאים ייחפשו מותגים להשען עליהם. אני לדוגמא לא מבין במכוניות אם יגידו לי זרוק מכוניות פאר , אני יגיד אוטומטי פורש ויגואר ו... אני לא ידע להגיד איזה עדיף לקנות למה וכמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנלא מבין תקטעים שלכםץץץ אני ממש נהנה להסתלבט על כל החברים שלי בקשר למחשבים, אבל אני תמיד עוזר להם בסופו של דבר... זה באמת לא כזה נורא, לדעתי בכל אופן...

ובקשר למותגים, כמעט כל ענפי הצריכה בעולם מבוססים על מותגים ממכונות כביסה ועד שתייה קלה. מחשבים זה התחום היחיד שמשתנה מהר מספיק בשביל שמותג של היום ייחשב זבלה של מחר (ראה ערך או dfI שחדרו לתוגעת הציבור בזכות מוצר אחד...) אז מן הסתם אנשים שלא בקיאים ייחפשו מותגים להשען עליהם. אני לדוגמא לא מבין במכוניות אם יגידו לי זרוק מכוניות פאר , אני יגיד אוטומטי פורש ויגואר ו... אני לא ידע להגיד איזה עדיף לקנות למה וכמה..

ביגלל זה כדי לישאול אנשים שמבינים בתחום אבל שגם אין להם עינין בלידפוק אותך אני גם לא מבין במכוניות ובעוד מיליון דברים ביגלל זה

אני מיתיעץ באנשים שמבינים באותו תחום בימיוחד במוצרים ושרותים יקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם אולי בפורום אחר פתחו איזה תרד שהכותרת שלו

"תגידו לא מעצבנים אותכם כל החננות המחשבים שחייבים להתלהב שהם יודעים הכל על המחשב"

:lol:

כל אחד והתחום שלו

אולי חברים שלכם מבינים דברים שאתם לא מבינים

כל אחד והתחום שלו

לא כל אחד צריך להיות גאון מחשבים

יש כאלו שממש לא איכפת להם מה מתחת ל HUD.

אם המשחק לא ירוץ להם חלק הם ילכו לחנות שכונתית

יגידו למוכר שהמשחק לא רץ להם טוב

אז הוא יתן להם 5200 ב 600 שקל

ויספור את הכסף ויהיה מזה

ככה העולם עובד

גם אותכם דופקים במקומות אחרים

לא כולם מושלמים

וזה .

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי הגדול (21) לא יכול להבין או להאמין לי ש יותר טובים :s07:

כי " לכל העולם יש ..." :s07::bash:

באמת אכפת לך..

כל הכיתה שלי אחרי ששמעות שאני "תומך בAMD" בגלל שהם יותר זולים אכותים עכשיו גם קרירים ופשוט יותר טובים..

חושבים שאני עוד יוצא אידויט וש יותר טובים אז שידפקו מי שלא יקשיב אין צורך לנסות לשכנע אותו פעם ניסיתי היום אי לי עניין שכולם יבינו שAMD פשוט יותר טובים אז שהשאר יקנו מעבד 3.2GHZ ואני אקנה לי אתלון 3200+ הרבה יותר זול ויותר טוב ויותר קריר שהם ידפוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם אולי בפורום אחר פתחו איזה תרד שהכותרת שלו

"תגידו לא מעצבנים אותכם כל החננות המחשבים שחייבים להתלהב שהם יודעים הכל על המחשב"

:lol:

כל אחד והתחום שלו

אולי חברים שלכם מבינים דברים שאתם לא מבינים

כל אחד והתחום שלו

לא כל אחד צריך להיות גאון מחשבים

יש כאלו שממש לא איכפת להם מה מתחת ל HUD.

אם המשחק לא ירוץ להם חלק הם ילכו לחנות שכונתית

יגידו למוכר שהמשחק לא רץ להם טוב

אז הוא יתן להם 5200 ב 600 שקל

ויספור את הכסף ויהיה מזה

ככה העולם עובד

גם אותכם דופקים במקומות אחרים

לא כולם מושלמים

וזה .

:hi:

נכון, כל אחד והתחום שלו, אבל יש אנשים שחושבים שהם מתמצאים במחשבים, אבל בתכלס הם לא מבינים כלום וזה מצחיק לראות אותם מנסים להצדיק את עצמם במקום להודות בזה שהם פשוט לא מבינים :D :D :D

אזהרה: חומר קשה, לא מומלץ לאנשים עם מחלות לב, או נשים בהריון!

http://www.lala.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=45111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מלהלה:

4. זיכרון

זיכרון זה של המחשב לי יש 512 mb שזה ממש טוב למרות שיש כבר בארץ 1gb יעני 1000mb ram

שהוא עולה איזה 1000 שקל אין לי כסף לזה כרגע =( למרות שאין שום משחקים שמבקשים 1gb בזיכרון =) הם בקושי מבקשים

512 mb (מה שיש לי) הם מבקשים בדרך כלל החדשים כיום 256 mb שזה הרבה פחות טוב משלי!

!

:s07: :s07: :s07:

אם תשימו לב ולא רק בציטוט, כותב ה"מאמר" הזה תמיד מנסה להצדיק למה המחשב שלו תותח על :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו עכשיו אתם מבינים מה זה להסביר לכם שלינוקס יותר טוב מווינדוס ;D

גם לי יש חברים שלא מבינים במחשבים אבל כבר יודעים שאם רוצים לקנות מחשב הוא צריך לעבור דרכי כדי לקבל אישור.

לדוגמא לאיזה חבר שלי יש AMD ALTHON64 3000+ עם GF6600(הGF6600 הוא מזמן) ו1GB ולאח שלי יש ALTHON MOBILE 2600+@2.4GHZ כבר יותר משנה ב35 מעלות עם 512MB RAM(לא היה כסף ליותר) ודפקתי אותו עם הGF4 440MX בן ה4-5 שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שלינוקס יותר טוב מוינדווס...אבל הוא מסובך הרבה יותר מוינדוס...

הכי מעצבנים האנשים האלו שלא רוצים ללמוד\להקשיב....חושבים שיודעים משהו...

הכי נפוצים:

* איזה פנטיום?

*כמה ראם?

*כמה בכרטיס מסך? 256 :o ...כרטיס תותח...

*איזה Geforse?...האם 4? 5? 3?....הכי מתקדמים מביניהם אומרים...: GEFORSE FX 5000... :kopfpatsch:

כלומר כרטיס אחד בכל "סידרה"...

*כמה GB?

*כרטיס קול? מה זה??

*כמה אינץ'? (מסך...)

*ספק?? מקסימום 100 שח...

Geforse היא מייצרת את הכרטיסים הכי טובים בעולם... :s07:

GeForse 6 Turbo!!! :o

פנטיום 5...

"ציפסט זה הלוח אם שבמחשב..."...

"אל תתוכח...תשאל כל אחד...ב XP יש יותר מקום מ 98 :kopfpatsch: (כלומר ההרד דיסק...)

"שמעתי שה מסובך לאלה :bash:"...

"מה זה הגדרות גראפיקה? (במשחקים...) ב Geforse 5 שלי הכל עובד חלק!!!"

"עובד לי חלק!!!ממש חלק!!! אין שום תקיעה" - UNDERGROUND 2...על ההגדרות הכי נמוכות...15FPS מקסימום בנסיעה ישרה... ו 3-5FPS בפניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו עכשיו אתם מבינים מה זה להסביר לכם שלינוקס יותר טוב מווינדוס ;D

גם לי יש חברים שלא מבינים במחשבים אבל כבר יודעים שאם רוצים לקנות מחשב הוא צריך לעבור דרכי כדי לקבל אישור.

לדוגמא לאיזה חבר שלי יש AMD ALTHON64 3000+ עם GF6600(הGF6600 הוא מזמן) ו1GB ולאח שלי יש ALTHON MOBILE 2600+@2.4GHZ כבר יותר משנה ב35 מעלות עם 512MB RAM(לא היה כסף ליותר) ודפקתי אותו עם הGF4 440MX בן ה4-5 שלי :)

יש הרבה גירסאות של ואיזה 1000000000000 אלף הגדרות ותוכנות שאפשר להריץ אליו ככה שהיא אפשר לעשות היום WIN VS לינוקס

חוץ מיזה הבעיה של הלינוקס זה במישחקים פשוט אין היום תמיכה טובה של חברות המישחקים במערכת ההפעלה הזות אבל אפשר לחלום

אני אישית מאוד אהבתי תלינוקס האחרון שהתקנתי כי הוא הפעיל וDIVX מהקופסה ועוד הרבה תוכנות טובות שבWIN צריך להתקין אחרי שמתקינים

את מערכת ההפעלה

טוב אבל זה לא לדיון הזה רוב האנשים שמכירים את השם מבינים הרבה יותר מה"אזרחים" יף יו נו אות י מין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...