פנינה רוזנבלום הושבעה לכנסת ישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנינה רוזנבלום הושבעה לכנסת ישראל

payback

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומי אתה שתקבע מי ראוי להיות נציג בפרלמנט?

אולי אתה רוצה גם לחייב אותם להיות משכבה מסויימת בעם, או ממוצא מסויים?

לא איכפת לי מהשיכבה או מהמוצא. אני רוצה שבכנסת ישבו אנשים שמסוגלים להבין את המשמעות של מה הם עושים. ליבנת ורוזנבלום לא עושות שום דבר חוץ מרוח. רוזנבלום היא אשת עסקים, בעלת חברה, היא לא יכולה להיות חברת כנסת בפול טיים. וליבנת, לא עשתה שום דבר מועיל בכול השנים שהיא בכנסת, חוץ מהרבה רעש- שקידם אותה בקרב הפעילים. וזה לא רק הן!

שמעתי באיזה תוכנית מישהו שהייה בכיר אצל בן גוריון, שסיפר על איך פתחה באיזה מלחמה (אני לא זוכר כבר איזה...), אז הוא סיפר שהצרפתים והאנגלים לחצו שישראל תפתח את תעלת סואץ (המיצרים סגרו אותה...), ועד ששימעון פרס לא שיכנע את הצרפתים לבנות לנו כור, הוא ובן גוריון לא יצאו למלחמה (עבור הצרפתים...). הם החליטו על מלחמה, עם הרוגים ומחיר כבד, בתמורה למשהו ששומר על החיים של כל האזרחים של המדינה וחוסך מחיר הרבה יותר כבד. נראה לך שליבנת או רוזנבלום מתאימות לקבל החלטות כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוזנבלום היא אשת עסקים, בעלת חברה, היא לא יכולה להיות חברת כנסת בפול טיים.

אתה יודע שהיא תאלץ להפסיק להיות אשת עסקים בשביל להיות חברת כנסת, נכון?

יש חוק במדינה, ואנשים שמשפיעים בעצמם על חברות כלכליות לא יכולים להיות בכנסת או בממשלה...

שמעתי באיזה תוכנית מישהו שהייה בכיר אצל בן גוריון, שסיפר על איך פתחה באיזה מלחמה (אני לא זוכר כבר איזה...), אז הוא סיפר שהצרפתים והאנגלים לחצו שישראל תפתח את תעלת סואץ (המיצרים סגרו אותה...), ועד ששימעון פרס לא שיכנע את הצרפתים לבנות לנו כור, הוא ובן גוריון לא יצאו למלחמה (עבור הצרפתים...). הם החליטו על מלחמה, עם הרוגים ומחיר כבד, בתמורה למשהו ששומר על החיים של כל האזרחים של המדינה וחוסך מחיר הרבה יותר כבד. נראה לך שליבנת או רוזנבלום מתאימות לקבל החלטות כאלה?

א. קדש. לא משנה שאת הכור אולי קיבלנו (אגב, זה פעם ראשונה שאני שומע על זה שהייתה התניה כזאת), אבל הבריטים והצרפתים לא הגיעו למלחמה...

ב. לא, אני לא חושב שהם יקבלו החלטה כזאת, ולא בשביל זה הן נבחרו. יש אנשים שנבחרים על אג'נדה מדינית או ביטחונית, ויש שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי לליבנת אין תעודת בגרות

אירוני קצת

עד כמה שאני לא סובל את לבנת אין שום הוכחה לכך מה גם שהיא למדה באוניברסיטת תל אביב (למרות שהיא לא סיימה את הלימודים היא החלה אותם. כדי להתקבל לאוניברסיטת תל אביב צריך תעודת בגרות וציון פסיכומטרי מסויים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. קדש. לא משנה שאת הכור אולי קיבלנו (אגב, זה פעם ראשונה שאני שומע על זה שהייתה התניה כזאת), אבל הבריטים והצרפתים לא הגיעו למלחמה...

ב. לא, אני לא חושב שהם יקבלו החלטה כזאת, ולא בשביל זה הן נבחרו. יש אנשים שנבחרים על אג'נדה מדינית או ביטחונית, ויש שלא.

א: אני יודע שהם לא הגיעו למלחמה... הם פחדו מהרוסים (היחיה איזה סיפור שהרוסים תמכו במיצרים, ואימו שאם ארה"ב או בריטנייה\ צרפת יכנסו, הם גם יצתרפו...)

ב: אתה יכול להזכיר לי בבקשה מה האג'נדה של לימור לבנת ושל רוזנבלום (אני באמת לא יודע... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם בשוק?

רוזנבלום ניסתה להתמודד ברשימה עצמאית בבחירות לכנסת ה-15 בשנת 1999, אך כשלה. לאחר מכן, הצטרפה לליכוד ונבחרה במקום ה-39 ברשימה, מקום אחד לפני כניסה לכנסת. לאחרונה נפתח בפניה שוב חלון הזדמנויות לכהן כח"כית, בעקבות התפטרותו של ראש עיריית עפולה והכרזתו של סגן שר התעשייה והמסחר, ח"כ אלי אפללו מהליכוד כי יתמודד לתפקיד. אם אכן ייבחר אפללו - רוזנבלום תתפוס את מקומו בכנסת.

http://news.msn.co.il/news/general/PersonInNews/20050509111143.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"כ פנינה רוזנבלום (ליכוד), אמרה כי "אם לא ישבצו אותי ב-12 המקומות הראשונים אשקול את דרכי בליכוד". כך דווח בערוץ 1.

http://news.walla.co.il/?w=/26/826369

להזכירכם היא נבחרה בפעם האחרונה למקום ה-39 ברשימת הליכוד. עכשיו היא רוצה לקפוץ 27 מקומות קדימה ברשימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...