צריך עזרה בבדיקת המאיץ הגרפי החדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבדיקת המאיץ הגרפי החדש

AmorphisM

Recommended Posts

טוב חבר'ה, אני מודאג.

אחרי השקעה מסיבית של 3200 ש"ח, שיפרתי את המחשב לרמה לא רעה בכלל, כפי שאפשר לראות במפרט המחשב החדש שלי.

וההשקעה הכי גדולה הלכה על מאיץ X800 Fireblade.

חשבתי שאחרי השקעה כזאת, אני אריץ משחקים על גרפיקה מקסימלית ולפעמים גם עם AA ו AF והם ירוצו חלק.

ואני לא בטוח שזה מה שקורה פה.. :-\

לדוגמא, הדמו של NFS: MW, שמתי הכל על מקסימום, כולל פילטרים, והוא רץ על ממוצע של 28 (בדיקה ב FRAPS), זה נראה לי נמוך.

משחק אחר שהרצתי ורץ לאט הוא STUBBS THE ZOMBIE, שהוא ממש חדש, והוא רץ בלי פילטרים על 30 בממוצע.

אני לא יודע איזה בדיקות לעשות כבר, הבנתי שהבנצ'מרק הסינטטי לא *כזה* חשוב, מה שחשוב זה איך המשחקים רצים.

אולי אם הייתה טבלה להשוואת ביצועים במשחקים שונים על מחשבים שונים זה היה מצויין (אולי אפשר להקים טבלה כזו ע"י חברי הקהילה).

יש לכם רעיונות איך לבדוק אם הכרטיס הזה (או המחשב בכלל) שווה את הכסף שהושקע בו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתי בעיה,דיי מבינים שהכרטיס לא ממצא את היכולות שלו,אצלי הייתה בעיה שהוא היה על Pci-ex X2 ולא X8

שינתי וזה מה שפתר את הבעיה,עכשיו עובד מעולה

אני אישית יכול להגיד לך שהמשחק של הזומבי שלא מי יודע מה אהבתי אותו רץ אצלי חלק עוד בכרטיס הקודם 9500pro מלפני 4 שנים,אז

כנראה שיש לך באמת איזו בעיה,במיוחד במשחק לא כבד

והנה מצאתי משהו, את Doom3 הוא מריץ 1024X768 על 90 פריימים לשניה,שזה למשחק שבטוח יותר כבד מהזומבי

http://www.tweaktown.com/articles/826/8/page_8_benchmarks_doom_3/index.html

עוד משהו קטן שמצאתי בפורומים,לגבי ה NFS:MW ככה הוא אמור לרוץ

I'm soo glad, I got my x800gto yestaday; NFS MW looks brilliant on it. all maxed out afx16, AAx4, all "high" settings

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהוא לא מציין את ה FPS שבו NFS MW רץ. כי בעקרון גם על 30 FPS המשחק רץ בסדר וקשה להרגיש איטיות.

אצלי בטוח הוא רץ על X 16 , צירפתי תמונה.

אתה רציני שהמשחק עם הזומבי (שנינו מתכוונים לזה - Stubbs - נכון?)

רץ אצלך במהירות מקסימלית (כמה FPS?) על מאיץ חלש? לעזאזל.. זה בטוח אומר שיש לי בעיה :pissed:

אולי זה בגלל שיש לי של 512? יכול להיות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שם לב ש X800 GTO מקבל בסביבות 9000 ב3dmark 2003 (אין לי 2005), ואצלי הוא מקבל 8000 בערך.

bobby323, כמה יש לך?

יש לי 300W של HEC. דיברתי עם הטכנאי שהתקין הכל והוא אמר שזה צריך להספיק לכל החלקים במחשב.

מה יכול להיות דפוק אצלי במחשב?? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...