טכנולוגיית justspeed, כמה באמת היא משפיעה על איכות הדיסק ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנולוגיית justspeed, כמה באמת היא משפיעה על איכות הדיסק ?

N N C

Recommended Posts

יש לי צורב של ריקו דגם MP7200A עם טכנולוגיית justspeed שתפקידה למצוא את המהירות האופטימלית של הדיסק

בדרך כלל אני לא משתמש בה כי בדרך כלל היא מורידה את מהירות הצריבה ל-12

בכל מקרה אני צורב בעיקר דיסקים של data וסרטיי VCD ורציתי לדעת כמה באמת משפיעה הטכנולוגייה הזו על איכות הדיסק כי אני

אישית לא הרגשתי בהבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הדיסק? היא כלל לא משפיעה עליה,

הטכנולוגיה המדוברת נועדה לסרוק ולזהות את המהירות המקסימלית הניתנת לצריבה על המדיה ולהבטיח צריבה ללא שגיאות.

כמובן זה תלוי באיכות הדיסק, .. ועד כמה שאינ יודע גם אם מורידים את ההאפשרות בתוכנת הצריבה הצורב יתעלם מכך בצריבה עצמה ויבחר את המהירות האופטימלית.

בכדי לבטל אותה לחלוטין יש לעשות זאת לדעתי בעזרת איזה עזר נוסף.

אבל כמובן ייתכן ואני טועה.

נ.ב, גם ברשותי קיים אותו הצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטול האפשרות בנרו היא דיי פשוטה נכנסים לאפשרויות הצורב בנרו ומבטלים את השימוש ב-justspeed

תודה על התשובה

ביטול ה JUSTSPEED הוא כמו לנסוע ברכב בלי חגורת בטיחות. יכול להיות שלא יקרה כלום, במקרה הטוב, או שפשוט תשרוף דיסקים כי הם לא עומדים בקצב. השאלה שצריכה להשאל היא עד כמה ה JUSTSPEED אמין ? עד כמה הנתון שאותו הוא מציין כמהירות מקסימלית, נכון, ואמיתי ? אולי יש פה זיופים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה דיסקים שעל האריזה כתוב 32X אבל ה-justspeed מזהה אותם בתור 12

אומנם הדיסק עצמו לא באיכות הכי הכי, הוא בא מחברה "מאוד" מוכרת בשם sky

בכל מקרה אני משתמש תמיד ב-justlink ככה שלא קרה מצב שבו נשרף לי דיסק לא משנה מה המהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה דיסקים שעל האריזה כתוב 32X אבל ה-justspeed מזהה אותם בתור 12

אומנם הדיסק עצמו לא באיכות הכי הכי, הוא בא מחברה "מאוד" מוכרת בשם sky

בכל מקרה אני משתמש תמיד ב-justlink ככה שלא קרה מצב שבו נשרף לי דיסק לא משנה מה המהירות

אז איך ב NERO מבטלים את ה JUSTSPEED בלי לבטל את ה JUSTLINK ? ניסיתי, אבל הצלחתי לשרוף דיסק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

justlink ו justspeed לא קשורים זה בזה

כל מה שאתה צריך זה ללכת במסך הראשי של נרו לבחור בתפריט cd recorder אחר כך תלחץ על choose recorder

תסמן את הצורב שלך ואז תלחץ על options ולמטה יהיו לך שתי אפשרויות just speed ו just link תבטל את justspeed

וזהו מעכשיו אתה תצרוב במהירות המקסימלית שאתה בוחר ולא מה שהצורב יבחר ועדיין justlink יהיה פעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...