שמתי משחה טרמית בכרטיס מסך.. טמפרטורות עלו ב-10 מעלות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתי משחה טרמית בכרטיס מסך.. טמפרטורות עלו ב-10 מעלות.

shtrodel

Recommended Posts

לאחר מחשב קצרה מה אני יכול לעשות כי משעמם לי החלטתי לפרק את הקרור של הכרטיס שלי ולשים משחה טרמית של AS5 ניקיתי את המשחקה הקודמת שהייתה ובהיתלהבות שמתי על כל טיפונת של AS5 וסגרתי הכל הדלקתי את המחשב ו....... יופי גאון של אמא עכשיו במקום 50 מעלות ממוצע יש לי 62 מעלות ממוצע!!!

:o עכשיו רק נשאר לחשוב באיזה דרך להתאבד! :screwy: מה גרם לטמפרטורות לעלות?

אולי יותר מידי משחה ובודדתי יותר מידי?

אולי המשחה המקורית טובה יותר?

אולי המשחה הזו בכלל לא מתאימה לכרטיס מסך או לסוג הזה ספציפי?

אז מה בעצם רציתי להגיד......................... אה כן...............

הצילו!!!!!

אגב... בגלל הטמפרטורות הציון אומנם לא השתנה אבל ברור עכשיו שאני חזרתי לסטוק ואין מצב ל-OC... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתשים לב למה שאתה אומר לפני שאתה זועק להצלה, אתה אומר ששמת על הליבה טיפונת, שמים שכבה לא יותר מדי עבה (מילימטר) על כול פני הליבה ומשתדלים שמשטח המשחה יהיה מאוזן. אם חידשתי את המשחה הטרמית והטמפרטורות השתנו לרעה זה בגלל שלא שמת אותה כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם לב למה שאני אומר! ואם על מעבד V3000 שמים בגודל ראש של גפרור אז בליבה של כרטיס מסך בטוח שלא שמים יותר ואני שמתי כ- נגיד חצי! ואם כבר יש בעיה עם הכמות ששמתי זה כי שמתי יותר מידי ולא פחות מידי....... ואיזה מילימטר על כל הליבה.... כשפתחתי את הכרטיס המשחה היבשה שהיתה (הסימנים) היה כמות של גרגר אורז.. בטוח מסיבה מסויימת ולא בגלל ש-GIGABYET מתקמצנים!...

אני מבקשר רק מי שבטוח בעצמו יענה ולא ישלוף תשובות מהשרוול!

תודה לך בכל אופן......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיית את אותה טעות שלי בדיוק :kopfpatsch:

להבדיל מהמעבד ששם אולי צריך לשים לא יותר מגודל של ראש של גפרור.

בליבה של כרטיסי המסך צריכים לשים כמות הרבה יותר יפה ועל כל הליבה.

גם אני שמתי קצת משחה באמצע והכרטיס כמעט ונשרף.

כמו כן תבדוק טוב טוב שההיטסינק יושב טוב טוב על הליבה ואין בניהם רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז Phobus  צדק! חייב לך התנצלות אחי!...

טוב נפרק נראה מה יהיה... נקווה לטוב אני יביא עדכונים.  :xyxthumbs:

עריכה: רגע.. אז למה שמו מההתחלה כמות כזו קטנה של חומר? (לפי הסימנים? כמעט כל הליבה הייתה נקייה...)

אוף! מה יכול להיות... הכי הרבה נבזבז משחה טוב אני ישים.

תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם לב למה שאני אומר! ואם על מעבד V3000 שמים בגודל ראש של גפרור אז בליבה של כרטיס מסך בטוח שלא שמים יותר ואני שמתי כ- נגיד חצי! ואם כבר יש בעיה עם הכמות ששמתי זה כי שמתי יותר מידי ולא פחות מידי....... ואיזה מילימטר על כל הליבה.... כשפתחתי את הכרטיס המשחה היבשה שהיתה (הסימנים) היה כמות של גרגר אורז.. בטוח מסיבה מסויימת ולא בגלל ש-GIGABYET מתקמצנים!...

אני מבקשר רק מי שבטוח בעצמו יענה ולא ישלוף תשובות מהשרוול!

תודה לך בכל אופן......

שוב לא הבנת מה שאמרתי, האופן שבו אתה מורח את המשחה חשובה יותר מהכמות. אתה צריך לפזר את המשחה באופן אחיד ומאוזן על כול פני השטח של הליבה. לא לסמוך על גוף הקירור שיפזר את המשחה מהלחץ. ולא שלפתי שום תשובה מהשרוול התעסקתי בזה מספיק בעצמי. שוב, אם זה לא יסתדר לך כנראה עשית משהו לא כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבטחתי עדכונים אז...:

ככה בהתחלה הסרתי שוב את המשחה ושמתי כמות יפה, כמילימטר בערך על כל , מרוח יפה על הליבה.

שוב סגרתי בדקתי טמפרטורות ו.. יותר טוב אבל לא מתקרב לאיזור ה-50 שהיה, טוב פתחתי שוב והפעם בעצבים שמתי כמות רצינית על כל כ-2 מילימטר על כל (אפילו יותר) וגם על ההיטסינק איפה שמוסומן לי שיושבים הליבות (בכל כרטיס זה מסומן? אחלה רעיון!) בקיצור כמות ממש גדולה של משחה הלכה שם.. והתוצאות? אהה.. אני יודע חזר לנורמל.. 50+ -, מה שאני לא מבין כשפרקתי בקושי היה משחה (המקורית) והטמפרטורות היו ככה אז למה אחרי ניקוי ותוספת משחה (שאמורה להיות טובה יותר לא?) הטמפרטורות לא השתפרו....

חפיפ... העיקר לא בטמפרטורות שציינתי מקודם! טרוף!

טוב תוגה לכולם שוב.. ואגב לא ראיתי צורך אבל צילמתי ואם תרצו אני יעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבטחתי עדכונים אז...:

ככה בהתחלה הסרתי שוב את המשחה ושמתי כמות יפה, כמילימטר בערך על כל , מרוח יפה על הליבה.

שוב סגרתי בדקתי טמפרטורות ו.. יותר טוב אבל לא מתקרב לאיזור ה-50 שהיה, טוב פתחתי שוב והפעם בעצבים שמתי כמות רצינית על כל כ-2 מילימטר על כל (אפילו יותר) וגם על ההיטסינק איפה שמוסומן לי שיושבים הליבות (בכל כרטיס זה מסומן? אחלה רעיון!) בקיצור כמות ממש גדולה של משחה הלכה שם.. והתוצאות? אהה.. אני יודע חזר לנורמל.. 50+ -, מה שאני לא מבין כשפרקתי בקושי היה משחה (המקורית) והטמפרטורות היו ככה אז למה אחרי ניקוי ותוספת משחה (שאמורה להיות טובה יותר לא?) הטמפרטורות לא השתפרו....

חפיפ... העיקר לא בטמפרטורות שציינתי מקודם! טרוף!

טוב תוגה לכולם שוב.. ואגב לא ראיתי צורך אבל צילמתי ואם תרצו אני יעלה.

תעלה בשבילי :xyxthumbs: אני לא ראיתי אף פעם איך מורחים מחשה וקניתי חדש שמגיע מחר כבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח מת עלייך אחד השרוטים אתה :screwy:

חחח ברגע שהבנתי שמחה תרמית יכולה מקסימוס להוריד איזה 5 מעלות במקרה הכי טוב..ויתרתי על הרעיון, לעומת זאת במקרה גרוע זה יכול להסתיים בכרטיס מסך שרוף ואני לא חושב שיש לי מספיק ניסיו(או כסף) כדי להתעסק עם זה עכשיו ::)

קיצקץ תעלה תמונה :)

....ופרוש למזגן.... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר... קבלו :-\ איזה מזל שאני מצלם כל דבר.... ואני מדגיש כל דבר..... (בטח כולם ינסו לפרוץ לי למחשב לראות איזה יש לי :smile1: אז תרגעו! הם לא על המחשב.... :nono:)

אם משהו לא ברור אני פה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...