מפרט עד 20K ללא הקפי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 20K ללא הקפי

zzrxox

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

4G

בגלל שזה מחשב מטורף אז אם כבר מטורף אז עד הסוף ,וכן עוד כמה זמן נצטרך את זה עכשיו זה אולי מיותר אבל עם הווינדוס החדש והמשחקים שעולים בדרישות שלהם זה כבר לא יהיה מיותר.

בקשר למארז למה אתה חושב שP180 יותר טוב מהמארז ששמתי?

המארז ששמתי לו זה מארז מטורף תיכנס ללינק ששמתי ותבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם, בהתחלה חשבתי שזה DDR2 ואז כל המקומות לסטיקים שלו יהיו תפוסים. אבל זה DDR וישארו לו עוד 2 פנויים.

עכשיו זה נראה יותר הגיוני.

וואו, עכשיו ראיתי את המארז שלך (COOLER MASTER Stacker) הוא חיה רעה! אבל...

אני עדיין ממליץ על המארז SUNBEAM TRANSFORMER.

נ.ב: לפותח התראד (COOLER MASTER Stacker) יש לי שני דברים:

1. המפרט של ELIRANL בינתיים הכי מומלץ.

2. כשהמחשב יהיה אצלך, אתה תוכל לפתוח תרד כמו זה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=153789.0 של Alderaan?

זה יתן לך גם כבוג בפורום וגם אושר/גאווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה קצת בזבוז לקנות מפרט ביותר מ15K ולא לשים בו לפחות 2G וכרטיס מסך הכי טוב ,ועוד בלי ציוד היקפי.

מה הבעיה ב7800GTX 512 (מעכשיו את קורה לו 512), ועוד פעמיים!!! בSLI! יהיה לו את המחשב הכי טוב באתר בלי אובר קלוק אפילו. :bash::s07:

אתה תוכל להפעיל משחקים על הכי חזק/גבוה, רזולוציה ענקית, וגם באותו זמן, בערך "להנות/להשתמש" מה 1TB של איכסון שלך! :screwy:

תקשיב לנו (פותח התראד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אסביר בנוגע ל- 512 ,השיקול היחיד שלי הוא שיקול העלות/תמורה, שני 512 יעלו 8500 ש"ח, שני GT עולים 4400,אם שני ה-512 היו נותנים שיפור בביצועים של לפחות 75$% אז הייתי שוקל את האפשרות בכובד ראש,אבל השיפור הצפוי הוא גג של 50% וגם זה לא בכל המקרים ואת זה אני אומר אחרי שראיתי בנצמרקים,לכן אם שני 512 היו עולים בסביבות ה- 6000-6500 ש"ח הייתי קונה אבל במחיר הנוכחי זה ממש לא חכם.

בנוגע ל-512 בודד,שני GT עולים עליו בביצועים ( וזה מוכח ) בעוד שהמחיר כמעט זהה.

בנוגע לכמות הזיכרון אני הרי אמרתי שאני לוקח 2GB שזה די והותר נכון להיום ( בעצם השימוש היחיד לכמות כזו של נכון להיום יהיה ב - BF2 ).

בנוגע לרמקולים כפי שאמרתי כבר קודם הסט שבחרתי נחשב לטוב ביותר שיש כיום בשוק ובוודאות עולה על זה של לוגיטק שלא לדבר על כך שהפרשי המחיר קטנים ( מול הסט היקר ביותר של לוגיטק ),אפשר להתווכח ( באופן תיאורטי ) על למה אני צריך סט כל כך עוצמתי,אבל מכיוון שכך החלטתי אז הנושא סגור.

דבר נוסף שקצת מטריד אותי זה מה שנראה כבעיית תאימות בין כרטיס הקול שבחרתי ( X-FI PLATINIUM ) ללוחות המבוססים על NF4 ,מבדיקה שעשיתי בפורומים שונים מתברר שקריאייטיב מאשימים את יצרני לוחות האם ולהיפך,אבל קראתי גם שחלק מהאנשים שלחו לקריאייטיב את הלוחות לתיקון ובקריאייטיב צרבו את הפלאש מחדש מה שתיקן את הבעיה ובנוסף יש אנשים שאין להם את הבעיה,ככה שעדיין לא הגעתי להחלטה סופית בעניין.

דבר נוסף שהבנתי מכל הפורומים, שהבעיה בכרטיס קול לא תופסת בגרסאות של ה - FATALITY וה - PRO ,כנראה שאני אצטרך לבדוק את הבעיה מול היבואן בארץ או לחלופין לקחת את גרסת ה - FATALITY שתעלה כ - 500 ש"ח יותר.

בכל מקרה אם יש פה מישהו שיש לו את הכרטיס קול הנ"ל ( PLATINIUM או את הגרסה הפשוטה ) אשמח לשמוע מימנו אם יש לו בעיות ( אני יודע שיש גם בעיה ספציפית במשחק BF2 שמורידה דרמטית את כמות הפריימים במשחק לבעלי X-FI ).

ההתלבטות האחרונה תהיה בנוגע למארז ואולי גם ספק הכח ( ז"א לעלות לספק של 600 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

תראה בנוגע לכרטיסי מסך זה כבר שיקול שלך ביקשת ב20K אז "התפרעתי" ,גם 7800GT X 2 יעשו את העבודה מצויין.

4G זיכרון תשאיר אתה תצטרך את זה בעתיד

ובנוגע לרמקולים יש לך טעות גדולה הסט הכי טוב בעולם זה Z5500 ועוד יתרון גדול שהם דיגיטליים חיבור אופטי לכרטיס קול מערכת מושלמת תקרא:

http://www.tomshardware.com/2004/11/30/logitech_z/index.html

עכשיו כדי שתבין כמה שהם יותר טובים לי יש Z5300 רמה אחת פחות מZ5500 שים לב בכמה Z5300 יורד מGIGAWORKS

ותבין כמה שZ5500 יותר איכותי וחזק מGIGAWORKS:

http://www.denguru.com/2003/12/22/high/page20.html

כרטיס קול הJULI מצויין ,אבל עכשיו שהתפנה לך כסף מהGTX תיקנה X-FI.

אני הבנתי שהבעיה של X-FI זה הזיכרון בגירסה הפחותה יותר שלו - מציע לך להתייעץ בפורום אודיו וקולנוע ביתי שחרשו את העיניין שם כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...