במוסף 7 ימים (ידיעות) התפרסם ראיון עם מנכ"לית משרד החינוך היוצאת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במוסף 7 ימים (ידיעות) התפרסם ראיון עם מנכ"לית משרד החינוך היוצאת

Deddy

Recommended Posts

התפרסם היום ראיון איתה... עד עכשיו חשבתי שהיא סתם עוד מטומטמת... טעיתי היא מטומטמת באופן מיוחד ביותר...

למה היא עברה לשרון? תנחשו... אתם לא תאמינו אם אני לא יביא ציטוט...

"...זו גם היתה הזדמנות להיכנס לפולטיקה בלי לעבור את כל התהליכים הטבעיים, קרי, פריימריז על כל המשתמע".

זאת אומרת שבחרת במפלגת שרון כיח הכניסה היתה הכי נוחה?

" זאת הזדמנות נדירה לפחות בשלב של קפיצה למים האלה. לא הייתי הולגת לליכוד או לעבודה, לא בגלל הקטע הפוליטי, נעזוב בצד את האג'נדה, את המצע - אלה בגלל העניין הטכני הזה"

כן כן... היא עברה לשרון כי היא לא רוצה לעבור פריימריז... היא היתה עוברת לכך (אם הם היו עדיין קיימים)/מפלגה ערבית (מחק את אחת מהאפשרויות לפי עמדתך, אנה לא לה]פוך את השלוש מילים האלה לנושא הדיון.) אם הם היו מציאים לה מקום ברשימה...

למה היא לא התנגדה ללבנת?

"חונכתי להיות נאמנה לממונים עלי"

זה בדיוק מה שאנחנו צריכים... מישהו שלא משנה מה יגיד לו הממונה עליו הוא יבצע... לא ילחם בהחלטות מפגרות ורק יבצע פקודות בלי לחשוב יותר מידי...

לאחר מכן היא אומרת גם שהיא מעריכה את השרון בגלל שהיא לא רואה אצלו "נהנתנות טיסות וארוחות פאר וכל הדברים האלה". על כך הכתבות הגיבו בשאלה:

וחקירות פליליות?

והיא ענתה על כך שבשבילה הוא נקי כל עוד הוא עדיין בראשות הממשלה.

ובנוסף:

תירוש מסבירה שאין לה כל נגיעה לוועדת התמיכות שאישרה את הגדלת התקציבים לעמותה ששלומית לבנת עומדת בראשה. מבקר המדינה אמנם בודק את ממצאי התחקירים ב"7 ימים" ובעיתון "הארץ", אבל תירוש לא טרחה לקרוא אותם ("הוא היה ארוך ומשעמם")

אה טוב זה ארוך ומשעמם... טוב למה היא צריכה לקרוא דברים ארוכים ומשעממים? פעם הבאה שהמורה לספרות אומרת לי לקרוא ספר כמו "חצוצרה בוואדי" אני יגיד לה שזה ארוך ומשעמם אז אני לא יקרא אותו (הספר באמת משעמם... אבל קראתי ואם אני יכול אני בטוח שהיא יכולה לקרוא דברים גם אם הם משעממים ואפילו אם הם ארוכים)...

ו:

כדי לא להתעסק בדברים לא נחמדים, רונית תירוש, בת 52. גם לא קוראת עיתונים. אפילו על הכותרות היא מעדיפה לדלג, שלא תיתקל במשהו מבאס, ואת התוכנית ששל עמנואל רוזן על פגמים קשים במבחני המיצ"ב שתחת אחריותה היא לא ראתה: " אני לא רואה תוכנית מעצבנות, ובכלל דברים מעצבנים".

אבל בשורה התחתונה איזה ציון היא נותנת לה וללימור לבנת? 8... אולי מתוך 100 אבל לא מתוך 10...

למזלנו שרון לא הבטיח לה את תיק משרד החינוך והבטיח אותו למישהו אחר שאני לא מוצא עכשיו את השם שלו בכתבה...

בקיצור זה מי שהיה ב4 השנים האחרונות המנכ"ל של משרד החינוך... בושה...

ולמה היא הודחה? לטענתה לא פיטרו אותה אלה היא עזבה בגלל ש"לבנת לא נתנה לי להרגיש נוח במשרד." והיא יכלה להישאר שם עד ה9 בינואר לפי החוק אבל היא עזבה לפני זה בגלל היחס של לבנת אליה לאחר העבירה למפלגת שרון... אבל ידענו שלימור לבנת היא מין בריון מטומטם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אני בהחלט אגנוב את העיתון מההורים ואקח לקרוא את הכתבה.

בתור אחד שפגש אותם פעמיים או שלוש, וניסה לנהל שיחה, כן - היא לא חכמה במיוחד.

וזאת אחת הסיבות שמערכת החינוך שלנו נראית ככה.

מערכת חינוך עם שר מהמפדל או ממרצ בראשה, הייתה נראית אחרת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה צודק.

אני זוכר שזבולון המר ז"ל היה שר החינוך ויוסי שריד גם, היה מצב יותר טווב מהיום. בלי שום ועדות דוברת מושחתות למינהם, שחצי מהתקציב לועדה הולך על בורקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם צריכים להבין דבר אחד - שרת החינוך, מנכל משרד החינוך ואפילו הפוטטו מאשר הזה דוברת

אי אפשר לדעת איך לשפר את מצב מערכת החינוך אם לא יראו מה באמת הולך בבתי הספר.

אם אתם לומדים בבית ספר "נורמאלי" תראו שלפחות ביום יש אסיפת מכות, תמיד יהיו את אלה שיעמדו ליד הקיוסק ויגנבו לך תבורקס, יהיו את אלה שלא ידעו מה לרשום במבחן ואז יעשו רעש ואז יהיה קשה להתרכז.

אי אפשר לעשות כ ל ו ם, עד שיגיע שר החינוך המעשי, שיסתכל לתלמידים בעניים.

ועד אז, שום שר חינוך לא יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בממשלת ברק, כאשר יוסי שריד היה שר החינוך, הייתה מנכ"לית מוצלחת מאוד (אני אמשח אם מישהו יוכל לרענן את זכרוני בשמה), ואם אני זוכר נכון, היא הייתה אותה מנכלית שהייתה לפני ששריד הגיע למשרד ושר החינוך היה מהמפד"ל.

הדבר הראשון שאני זוכר שלימור קיבלה את המשרד, היה עריפת הראש של אותה מנכלית, והבאת תירוש כמנכ"לית - בכי לדורות.

לצערי, תירוש לא הייתה מנכ"לית מוצלחת, ואת התוצאות כולנו משלמים.

בקשר לדוח דוברת, זה קשור לדיון אחר וחבל להכניס אותו לכאן.

זהו תוך ארגוני/כלכלי, והוא לא נועד לפתור את בעיות האלימות או התכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...