OC ל- 6600GT DUAL ולמחשב + המון שאלות מרוכזות מבינים.. אנא עזרה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC ל- 6600GT DUAL ולמחשב + המון שאלות מרוכזות מבינים.. אנא עזרה.

shtrodel

Recommended Posts

טוב לאחר יום משעמם נוסף החלטתי לקחת את ה-OC שלי צעד אחד קדימה.

אז נכנסתי למאמרים ולכל מיני אתרים שמדברים על OC לכרטיס שלי ובכלל... הורדתי תוכנות וקדימה לעבודה. ואז הבנתי בעצם שכמה שאתה לומד יותר יש לך יותר שאלות ולפעמים מזל של מתחילים מביא תוצאות שמקצוענים חולמים.

טוב בלבלתי לכם את השכל יותר מידי. רק לפני השאלות אני צריך לציין מה עשיתי עד עכשיו בכדי שתבינו.

**חשוב אני בסופו של דבר מוריד את ה-OC, הכל למטרת לימוד בלבד.

אז OC לכרטיס מסך הכי טוב שהגעתי זה 500@1120  ----> 546@1272 שזה נתן לי תוצאה של 6947 2005

לינק:http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1510476

ו-OC למחשב מ- 200MHz ל-240MHz כאשר ב- 238 כבר לא עלה לי אז הורדתי ל-166

שאלות: - כרטיס מסך

מזה : - hypertransport link memory bus אצלי זה מופיע על 1.030 412DDR יש קשר בכלל לכרטיס מסך? והאם אני צריך להעלות או להוריד בשביל לנסות להגדיל את ה-OC של הכרטיס

מזה : - PCIE bus אצלי זה על 2.575 ושוב אותה שאלה להוריד להעלות בשביל להגדיל את ה-OC של הכרטיס

מזה : - HT link multiplier אצלי זה על X5 ואפשר לרדת עד X1 בערך אותו שאלה  ;D להוריד? (בשביל לנסות להגדיל)

ש. האם יש יחס מסויים בין מהירות המעבד למהירות הזכרון בכרטיס? זאת אומרת אם אני מגדיל פה X שם אני צריך להגדיל Y ?

ש. כשעשיתי OC יצא לי לראות לפעמים נקודות שחורות על המסך (כמו פיסלים שרופים) בכל מיני מקומות ונעלמים, זה בגלל חום?

ש. כשעשיתי OC יצא לי לראות לפעמים ריבועים בצבע ורוד\ירוק באים ונעלמים, זה בגלל חום? מה ההבדל בינהם לבין הנקודות?

ש.לאחר הופעת הנקודות והריבועים הורדתי קצת את ה-OC ובבדיקה ב- הכל היה תקין עד לבדיקת ה-CPU ושם שוב הופיעו (בקושי אבל הופיעו) נקודות שחורות, מה הקשר? זה לא בדיקה למעבד?....

ש. האם כמו במעבד יש מתח לכרטיס שצריך להגדיל?

ש. איך יכול להיות שעל 545@1.27 אני מקבל 6612 ועל 540@1.25 אני מקבל 6734?

ש. בביוס יש לי אפשרות לכרטיס: AUTO\FAST\TURBO לפני עדכון ביוס שמתי על TURBU וזה העלה לי ב-300 נקודות בממוצע ללא קשר ל-OC וגם לא שינה מהירות זכרון או מעבד של הכרטיס, היום אחרי עדכון ביוס ברגע בחירת TURBO הוא פשוט מפיל לי את הציון בחצי כאילו מבטל את ה- החזרתי לעדכון הישן ולא עזר.. ושוב עדכנתי לחדש ולא עזר... מה זה יכול להיות  :nixweiss:

טוב בנוגע לכרטיס מסך אני חושב שזה כל השאלות (מה גם שאני מת מעייפות וקשה לי להתרכז. לא! לא הולך לישון  ;D אני לא ישן עד שאני ישבור את מחסום ה-7K)

נעבור ל-OC של המחשב:

שאלות: - OC מחשב

ש.לפני עדכון ביוס ל-F10 פשוט העלתי את המחשב ל-238MHz ללא בעיה ואז הווינדוס לא עלה אז הורדתי ל-166 והופ הגעתי עד 240MHz אני יודע שזה לא הרבה אבל למה אחרי העדכון אני לא עובר את ה-210???? ועוד אני גם מוריד ל-166 ולא עוזר! מה השתנה?

ש.איך יודעים כמה מתח לתת למעבד?

ש.ואיך יודעים מתי צריך לתת יותר?

ש.איך יודעים למה צריך לשנות את התזמונים של הזכרונות?

טוב באמת אני לא מרוכז.. היו לי הרבה שאלות.. נעלמו!  :kopfpatsch: טוב מקווה להזכר תןך כדי  התרד.

אז אנשים תזכרו שאני ממש נוב אבל עם רצון גדול ללמוד זאת הסיבה היחידה שאני עושה את זה ללמוד ואם אני יראה שאני מתקדם נדאג למערכות ונעלה עוד מדרגה, אז אני מודה מראש לכל הסבלניים שהולכים להסביר ומקווה שגם הרבה אחרים ילמדו. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...