ניתוח ליזר לעין עצלה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוח ליזר לעין עצלה

irav

Recommended Posts

אבא שלי רוצה לעשות ניתוח ליזר לעניים אז הוא ואמא שלי אלכו לבדיקה

ואז אחרי שאבא שלי עשה את הבדיקה גם אמא שלי עשתה את הבדיקה סתם לראות מה מו ?! עכשיו לאמא שלי יש עין עצלה(היא ידעה לפני חחח...) והם אמרו שאפשר לעשות גם ניתוח קוראים לזה : LASIK

אמא שלי לא יודעת אם לעשות כי היא לא שמע על זה או על משהו שעשה את זה

אז אם אתם יכל לעזור לי למצא על זה מידע או תגובות מה אתם חושבים על זה :xyxthumbs::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תיקון טעות קטנה, עין עצלה ולא אצלה,מלשון עצל,עצלנות וכד'

בכל מקרה,

עד כמה שזה פורום עם אנשים חכמים (חלק לפחות) והכל, הרי שזה לא פורום רפואה

והרבה יותר הייתי ממליץ לך לקבל חוות דעת מרופא

אם אמא שלך לא בטוחה לגבי הניתוח, שתלך לעוד איזה רופא או שניים, עד שהיא תהיה

שלמה עם דעתה לחלוטין

זה לפחות מה שאני חושב שעדיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תיקון טעות קטנה, עין עצלה ולא אצלה,מלשון עצל,עצלנות וכד'

בכל מקרה,

עד כמה שזה פורום עם אנשים חכמים (חלק לפחות) והכל, הרי שזה לא פורום רפואה

והרבה יותר הייתי ממליץ לך לקבל חוות דעת מרופא

אם אמא שלך לא בטוחה לגבי הניתוח, שתלך לעוד איזה רופא או שניים, עד שהיא תהיה

שלמה עם דעתה לחלוטין

זה לפחות מה שאני חושב שעדיף...

אתה מתקן ובעצמך עושה טעויות... סתם נראה לי מצחיק.... ;)

קיצר לפי לדעתי כל הניתוחים החדשים האלה אף אחד לא בדק אותם בטוח הרחוק אז..... וחוץ מזה איך מישהו שאל רופא עיניים בטלויזיה על כל הניתוחים האלה למה הוא בעצמו לא עושה ניתוח בכדי להיפתר מהמשקפיים אז הוא לא בדיוק ענה..

אבל כמו שהמליצו פה מעליי... אם היא רוצה אז לפחות שתתיעץ עם כמה רופאי עיניים... בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע של להתיעץ היא התיעצה עם שנים ממש טובים אבל היא רוצה חומר על זה או מישהו שעשה את זה כי היא בחיים לא שמע על כזה דבר

חחחחח אבל אבא שלי ספנתני הוא הזמין טור לו ולאמא שלי ליום חמישי הזה חחחח.....

ו... אמא שלי סיפרה לי איך עושים את זה אתם חייבים לשמוע:

קרן חותחת את הקנית ואז היא משיפת את העין עצמה ...... היא מתה מפחד :lol: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי רוצה לעשות ניתוח ליזר לעניים אז הוא ואמא שלי אלכו לבדיקה

ואז אחרי שאבא שלי עשה את הבדיקה גם אמא שלי עשתה את הבדיקה סתם לראות מה מו ?! עכשיו לאמא שלי יש עין עצלה(היא ידעה לפני חחח...) והם אמרו שאפשר לעשות גם ניתוח קוראים לזה : LASIK

אמא שלי לא יודעת אם לעשות כי היא לא שמע על זה או על משהו שעשה את זה 

אז אם אתם יכל לעזור לי למצא על זה מידע או תגובות מה אתם חושבים על זה   :xyxthumbs::nixweiss:

אני לא יודע לגבי עין עצלה, אבל אני עשיתי ניתוח להסרת לפני למעלה משנה וחצי.

ישנם שלושה סוגי ניתוחים - LASIK, LASEK ו-PRK.

כל אחד מתאים לבעיה מסויימת - חלקם עם טווח התאוששות קצר יותר וחלקם עם טווח יותר ארוך, חלקם מצריך קרנית עבה יותר וחלקם קרנית דקה יותר.

בגדול - מה קורה בניתוח:

חותכים את הקרנית, מקפלים את הקטע שנפתח, מתקנים את הגאוגרפיה של העין עם הלייזר וסוגרים את הקרנית בחזרה.

בחלק מהניתוחים לא פותחים את הקרנית, בחלק מהניתוחים מתקנים את הגאוגרפיה ואז שמים מעין "טבעת" על הקרנית - אבל זה העיקרון (אתה יכול לקרוא יותר על זה באתרים של המקומות שעושים את זה - לדוגמא מכון עיניים).

קצת מפחיד, אני מודה - אבל חצי שעה לפני הניתוח נותנים כדור ווליום ואז מבחינתך אפשר גם לעשות את הניתוח עם גרזן ולא יהיה אכפת לך (דוגמא - קצת לפני הניתוח, האחות ביקשה שאני אסיר ועניתי לה שבדיוק בשביל זה אני שם). אחרי זה זה כמה ימים של התאוששות וחוסר נוחות ואחרי זה ראיה טובה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אבא שלי היה שם קבר פעמים וזה מקום ממש טוב כל החברים שלנו עשו שם והם ממש מורצים (בערך 10) והוא ממש ממש רוצה הוא רצה כבר לפני כמעט שנתים אבל שנה שעברה היה לו עסק .... (בקיצור לא יכל ) והשנה הוא חיקה בקיץ . ואין לא עין אצלה או משהו

אבל גם אני חושב שאמא שלי לא צריך לעשות או לפחות לחקות (גם היא חושב)

בגלל זה רשמתי את ההודעה הזאת :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תגיד אמא שלך רואה?

אם כן אז מה אם העין שלה עצלה עדיף את זה מניתוח חדשני שיכול להיות כושל..

דע לך ידידי שלהוריד שכבות מהכרנית זה מאוד מסוכן יש לא מעט אנשים שאיבדו את ראיתם בגלל זה..

וחוץ מזה שכשאמא שלך באמת תזקק לניתוח בעין רב הסיכויים שיגידו לה לא.. כיוון שיש סיכון רב יותר לפגיע בקרנית.. כיוון שהיא דקה מהנורמל

אני אומר כל עוד אני רואה וטוב לי לא צריך ניתוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שעין עצלה זו פזילה.

אם איני טועה עין עצלה זה כשעין אחד "עושה את כל העבודה" והעין השנייה (העצלה) לא עושה כמעט כלום והיא מתנוונת.

במידה ואני צודק בהנ"ל אז יש דברים נוספים שאפשר לעשות כמו לעשות אימונים לעין וזה כמובן עדיף על הניתוח במידה והעין לא גמורה לגמרי ועוד אפשר לראות איתה.

כי זה באמת ניתוח מסוכן ואני קראתי מספיק כתבות על אנשים שאיבדו את ראייתם בגלל ניתוחים בסגנון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שTOOL אמר, עין עצלה זה לא פזילה.

במקרה של עין העצלה העין מתנוונת לאט לאט, כתוצאה מחוסר פעילות

יש כל מיני טיפולים מקדימים לניתוח, אבל בשביל זה תפנה לייעוץ רפואי, ולא לפורום חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעושים חיפוש בגוגל הדבר הראשון שרואים זה שעין עצלה זה פזילה.. אבל כמובן שאם מעמיקים רואים שטעיתי, יש הבדל...

למה לעזאזל הייתי בטוח שעין עצלה זה פזילה?!

"עין עצלה פרושה עין שפוטנציאל הראיה שלה לקוי, גם עם או עדשות מגע" ד"ר י. שוחט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...