האם הכרטיס הזה טוב? קנייה מ -NewEgg.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הכרטיס הזה טוב? קנייה מ -NewEgg..

Odedb52

Recommended Posts

שלום לכם חברים... :hi:

עוד כשבועיים אני חוגג בר מצווה :xyxthumbs: ואני מת כבר להחליף את הג'יפורס הדפוק שלי (כנראה מקולקל או משהו... MX440 64MB בעע...).

דוד שלי מגיע מארה"ב ואני רוצה להגיד לו שיביא לי דרך קנייה מ - את הכרטיס הבא...:

MSI NX6600GT-VTD128SP 6600GT 128MB GDDR3 AGP 4X/8X Video Card - Retail

יש לי לוח תומך AGP וזה נראה לי שווה את המחיר שלו (182$ = 829.92¤).

האם יש לכם המלצות על הכרטיס דעות וכו'...

והאם אתם יכולים גם להמליץ לי על איזה .. של בין 512MB ל - 1GB (יכול להיות עד 300¤ לכל היותר..)

הנה קישור לכרטיס ב - :

http://www.newegg.com/Product/ProductList.asp?Submit=Go&DEPA=0&type=&description=MSI+NX6600GT-VTD128SP+Geforce+6600GT+128MB+GDDR3+A&Category=0&minPrice=&maxPrice=&Go.x=15&Go.y=33

יש שם אחד ב 140$ ואחד ב 180$ אבל זה נראה לי אותו הדבר, מישהו יכול להסביר לי אם יש הבדל ביניהם או שזה אותו כרטיס במחיר מוזל..??

נ.ב

אם מישהו יכול לפנות אליי באייסיקיו או מסנג'ר לגבי משלוח, טיפולים ואם יש בעיות להביא לארץ אני אשמח מאוד!

אייסיקיו : 2424-9-2424

מסנג'ר : ded_ber@yahoo.com

תודה מראש לעוזרים, :yelclap:

עודד ברקוביץ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזול יותר משופץ (refurbished).

לא עדיף http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16814102608   :nixweiss:

מה זאת אומרת משופץ?? (יש הבדל או משהו??)

ואני לא יודע למה אבל מעדיף ללכת על הג'יפורס...

כמובן שאם ההבדל בביצועים הוא עד כדי כך גדול אז אני יילך על זה...

ומה עם ...? למישהו יש הצעה? אני יכול להתפשר עד 1100-1200¤ מקסימום לכ. מסך + הזיכרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

refurbished זה אומר שמישהו קנה את הכרטיס כבר , היתה לו בעיה איתו, הוא החזיר אותו לחנות , החנות החזירה לחברה , החברה תיקנה אותו , ומוכרת אותו שוב

הקטע הוא שאתה קונה משהו בלי אחריות וגם עם סיכון הרבה יותר גבוה לבעיות ! עדיף ללכת על בטוח בכלל ובמיוחד כשקונים דברים כאלה בעייתים מרחוק

חוץ מזה אתה צריך לבדוק אם האפרש במחיר שווה את הבלגן הזה וחוסר האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אחריות לrefurbished

אבל הוא קונה את זה מחו"ל ואם יש בעיות אז זה סיפור להחליף (ואומר לך את זה מישהו שחצי מהזיכרון של המחשב (512M) שלו נמצא איפה שהו בין לארה"ב במקום לא יודע תודות למערכת רשות הדואר המצוינת של ! )

רק המשלוח יעלה לו יותר מה גם שהוא בטח יצטרך לשלם שוב מיסים (והפעם תודת למכס הישראלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא קונה את זה מחו"ל ואם יש בעיות אז זה סיפור להחליף (ואומר לך את זה מישהו שחצי מהזיכרון של המחשב (512M) שלו נמצא איפה שהו בין לארה"ב במקום לא יודע תודות למערכת רשות הדואר המצוינת של ! )

רק המשלוח יעלה לו יותר מה גם שהוא בטח יצטרך לשלם שוב מיסים (והפעם תודת למכס הישראלי)

האמתי שלא הוא לא יהיה צריך לשלם מסים ובטח שלא שוב כי הדוד שלו בטח ישמור את זה בכיס שלו(בדרך לפה) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דווקא כן ! התכוונתי לאם הוא יצטרך לשלוח את זה בחזרה ! אתה מבין את האבסורד ? לשלם פעמיים מיסים על אותו דבר

הרי את לא מצפה שדוד שלו יטוס שוב ספיישל רק כדאי להחזיר את הכרטיס ולהבריח במכס אותו שוב נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דווקא כן ! התכוונתי לאם הוא יצטרך לשלוח את זה בחזרה ! אתה מבין את האבסורד ? לשלם פעמיים מיסים על אותו דבר

הרי את לא מצפה שדוד שלו יטוס שוב ספיישל רק כדאי להחזיר את הכרטיס ולהבריח במכס אותו שוב נכון ?

שידבר עם משרד הפנים כי הקרובים שלי לא שילמו מיסים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לך לקנות בארץ את הכרטיס?

לפחות בארץ אתה מקבל אחריות ולא צריך לטרטר את עצמך כול פעם אם הכרטיס יתקלקל...

ב920ש"ח יש לך כרטיס שלGAINWARD שהם חברה מעולה מאוד

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6523

מקסימום את הכרטיסי אפשר להזמין מחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לך לקנות בארץ את הכרטיס?

לפחות בארץ אתה מקבל אחריות ולא צריך לטרטר את עצמך כול פעם אם הכרטיס יתקלקל...

ב920ש"ח יש לך כרטיס שלGAINWARD שהם חברה מעולה מאוד

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6523

מקסימום את הכרטיסי אפשר להזמין מחו"ל

לא הבנתי אבל מה הבעייה...  :nixweiss: אם דוד שלי שם את זה במזוודה (או שאסור? :screwy:) או משהו הוא עדיין צריך לשלם מיסים?!? :kopfpatsch:

והכרטיס של GAINWARD אולי הוא מצויין אבל אני צריך כרטיס עם יציאה ל - D-SUB , למסך אצלי אין יציאת DVI...

ואגב... האם הכרטיס הזה של גיינוורד שרשום ULTRA זה דגם שככה קוראים לו בחברה הזאת רק או שזה כמו 6600GT או 6800GT שהם שמות/דגמים "אוניברסליים"..?

ואני מבין שזיכרון לא בעייה להביא כי הם עם הקופסא קטנים יחסית לקופסא של כ. מסך..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל ליצור צרות...

עדיף לך לקנות בארץ את הכרטיס ואת הזכרונות מחו"ל כי כמו שכתבו כאן יש בעיה עם האחריות אם תהיה לך בעיה עם הכרטיס האחריות תקפה רק בארץ שבה קנית את המוצר ככה שתצטרך לשלוח את הכרטיס אם יהיה בעיות ולשלם על משלוח הלוך\חזור...

לא חבל על הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל ליצור צרות...

עדיף לך לקנות בארץ את הכרטיס ואת הזכרונות מחו"ל כי כמו שכתבו כאן יש בעיה עם האחריות אם תהיה לך בעיה עם הכרטיס האחריות תקפה רק בארץ שבה קנית את המוצר ככה שתצטרך לשלוח את הכרטיס אם יהיה בעיות ולשלם על משלוח הלוך\חזור...

לא חבל על הכסף?

למה לזכרונות לא יכולה לקרות איזו תקלה שאני ייצטרך לשלוח?..

ואפשר לקבל המלצות לזכרון טוב? (יש לי 256 כרגע, מעוניין ב 512 ומעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...