בעיה עם קובץ מטריד - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם קובץ מטריד

Tbox27

Recommended Posts

שלום לכולם ,

לאחרונה הופתעתי לגלות שיש תהליך תחת המשתמש שלי בווינדאוז בשם pokapoka79 התהליך אינו מזוהה עם התוכנות שאני מפעיל

עקבתי עד לקובץ המקור שלו שנמצא בתקיה של הווינדאוז אך אינני מצליח למחוק אותו , הוא בשימוש כל הזמן וכשאר אני מנסה לסגור אותו דרך מנהל המשימות

הוא פשוט נפתח מחדש ... חשבתי אולי להכנס דרך הסייפט מוד לווינדאוז ולנסות למחוק אותו , אך כשאר אני מאתחל את המחשב ולוחץ על כפתור ה - F8 אני מגיע למצב בו אני יכול לבחור ממה המחשב יעשה BOOT ואין אפשרות להכנס לסייפט מוד

אם מישהו יודע כיצד למחוק את הקובץ הנ"ל אני אשמח לדעת , והאם יש דרך נוספת להכנס ל סייפט מוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שהוא לא מצליח להיכנס למצב בטוח!

עכשיו לא הבנתי בדיוק למה אתה לא מצליח להיכנס! אחריי שאתה עושה F8 מה מונע ממך להיכנס למצב בטוח?

היה לי את ווירוס דומה בשם! לא יודע אם זה אותו הווירס!

למה שהיה לי קראו pokapoka בלי 79 והצלחתי להיפטר ממנו! אחריי כמה ימים שהשתדעתי ממנו! סרקתי את הקבצים במצב בטוח ומחקתי את הערכים שלו מהרג'יסטרי ועוד כמה דברים שקראתי בפורומים ושנים!

תחפש בגוגל אוליי תמצא מידע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הF8 שאתה עושה מעלה את מסך בחירת הBOOT של הBIOS (ברוב הBIOSים F8 זה ברירת המחדל לזה). תעשה F8, תבחר את הכונן הראשי, ואז תלחץ מהר עוד פעם כל F8, וזה ייתן לך את התפריט של הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר מדרך אחת לבחור מצב בטוח

הפעלה-> התחל

msconfig

אישור

תבחר את הטאב של BOOT.INI

המשבצת בחירה הראשונה רשום SAFEBOOT

תסמן אותה ותעשה איתחול למערכת

אחרי האיתחול המחשב יעלה במצב בטוח

תבצע את הסריקה ואל תשכח לשנות חזרה את ההגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...