1000 שקל בשביל לראות מונדיאל בטלויזיה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1000 שקל בשביל לראות מונדיאל בטלויזיה?

DXT

Recommended Posts

יקר לך, אל תקנה.

מה הבעיה?

זווית ראיה כזו היא בדיוק הבעיה. ואם יקפיצו את מחיר הדלק מחר במאות אחוזים מה תגיד לאנשים? "יקר לכם? אל תקנו".

נכון, מונדיאל זה לא דלק לאוטו אבל זה דבר עממי שעד לשנה זו היה חינם לכל מי שהיה לו מקלט בבית.

ותזכור שאני משלם לא רק לHOT על כבלים, על כל חבילת הערוצים הבססית שלהם בנוסף לחבילת הספורט הייעודית (ספורט5+, יורוספורט וכו') ועוד את אגרת הטלויזיה. הם עכשיו רוצים עוד כסף עבור צפיה במשהו שצריך להיות נחלת הכלל. הטורניר הזה מאז ומעולם היה סמל לאחדות העולם ולשיתוף השכבות הנמוכות במשחק (תראה לדוגמא את מצעדי הזכיה של ברזיל ברחובות המדינה, איך כל ההמון מברך אותם. אתה חושב שהם שילמו לראות את המשחקים של ברזיל?).

בכל אופן, בסדר, תקחו כסף, אבל 1,100 שקל זו הגזמה מטורפת. 100 שקל, 200 נגיד, אבל אלף?! מישהו שם בPPV נפל על הראש.

אני מקווה שלפחות את הגמר ישדרו בחינם, זה המינימום שמגיע לעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הגישה שלך.

שידורי מונדיאל הם לא מצרך בסיסי, ואתה גם לא חייב לצרוך אותם ממקור יחיד.

אף אחד גם לא מכריח אותך לשלם לכבלים או ללווין.

אישית? אני לא מחזיק בבית. לא משתלם לי לשלם 200 ש"ח בשביל התוכניות הבזויות שמשדרים כאן בארץ.

אז לא צריך, ממני לא יראו שקל, לא על כבלים ולא על מונדיאל.

יש גם אלטרנטיבות אחרות. תתקין צלחת פרטית, תצפה במונדיאל בחינם.

ואם אף אחד לא ישלם את ה1000 שקל האלה שרוצים, אני מבטיח לך שבשנה הבאה כבר לא יגבו 1000 ש"ח.

עכשיו אם אנשים גם יתנתקו מהכבלים והלווין בגלל חוסר תכנים ופיאסקו המונדיאל, אני מבטיח לך ששנה הבאה ישתפרו התכנים, וגם ישדרו מונדיאל כחלק מערוץ 5+.

הבעיה היא שבארץ כמו בארץ, אנשים יצעקו חמס, אבל כשזה מגיע לעשייה לא יעשו כלום. צריך לעשות דבר אחד מאוד פשוט. להרים טלפון ולהתנתק. להפסיק לשלם כמו טטלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הגישה שלך.

שידורי מונדיאל הם לא מצרך בסיסי, ואתה גם לא חייב לצרוך אותם ממקור יחיד.

אף אחד גם לא מכריח אותך לשלם לכבלים או ללווין.

אישית? אני לא מחזיק בבית. לא משתלם לי לשלם 200 ש"ח בשביל התוכניות הבזויות שמשדרים כאן בארץ.

אז לא צריך, ממני לא יראו שקל, לא על כבלים ולא על מונדיאל.

יש גם אלטרנטיבות אחרות. תתקין צלחת פרטית, תצפה במונדיאל בחינם.

זה שאתה לא רואה לא קשור לעניין, ההנחה בדיון היא שבן אדם ממוצע, שאין באפשרותו להתקין צלחת לויין, ומשלם כמו כולם, די הרבה כסף עבור חבילת ערוצים, צריך לחשוב אם הוא רוצה לשלם 1000 שקל על משהו שהוא קיבל בחינם עד כה (ובאופן מוצדק, לטעמי).

ואם אף אחד לא ישלם את ה1000 שקל האלה שרוצים, אני מבטיח לך שבשנה הבאה כבר לא יגבו 1000 ש"ח.

עכשיו אם אנשים גם יתנתקו מהכבלים והלווין בגלל חוסר תכנים ופיאסקו המונדיאל, אני מבטיח לך ששנה הבאה ישתפרו התכנים, וגם ישדרו מונדיאל כחלק מערוץ 5+.

הבעיה היא שבארץ כמו בארץ, אנשים יצעקו חמס, אבל כשזה מגיע לעשייה לא יעשו כלום. צריך לעשות דבר אחד מאוד פשוט. להרים טלפון ולהתנתק. להפסיק לשלם כמו טטלה.

צודק במאה אחוז. אבל הרבה פעמים לצרכן הקטן קשה לקום ולהחרים מוצר כי הוא הורגל אליו. הבעיה היא שבארץ שלנו התאגידים הגדולים ניזונים מאנשים רגילים שלא מתנגדים ובמקום לחשוב ללכת לקראתם, לקראת הצרכנים הנאמנים, הם ממשיכים לראות כמה אפשר לסחוט עוד. וזו גישה פשוט גועלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא באמת כמה אנשים יהיו מוכנים לשלם 1000 שקל על לראות את כל משחקי המונדיאל. הבנתי שאת משחקי החצי גמר והגמר משדרים בערוצים הפתוחים ממילא כך שקשה לי לראות את אטרקטיוויות ההצעה הזו.

אגב, המונדיאל הבא הוא בעוד 4 שנים אבל תזכרו שיש גם יורו בעוד שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PPV זוהי נחלה ששמורה לאיגרוף ולהאבקות...

ביום שאני אשלם בשביל לראות משחק כדורגל או כדורסל...זאת בושה

וחרפה! זאת גניבה...

זה מספיק פופלרי בשביל שיוכלו לשדר אותו חינם לצופים...

אפילו NBA משדרים בארץ חינם (בערך :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בארבע השנים יש מונדיאל ,

חלומו של כל אוהד כדורגל לצפות בקבוצות הכי טובות בעולם משחקות אחת מול השנייה ,

אז למה , לעזאזל אדם ממוצע צריך לשלם 1,000 שקל על זה !! ( כמה זה 20 אחוז ממשכורת ממוצעת לחודש ? )

זה כמו זכות בסיסית בשבילי לצפות בכדורגל , הייתי מוכן לשלם אולי 100-200 שקל כדי לצפות ( וגם זה יותר מדי )

אבל 1000 שקל זה פשוט יותר מדי ,

ובגלל צ'רלטון הנבזית תמנע ממני זכות זו ( אין מצב שאבא שלי יסכים לרכוש את זה ואין לי 1,000 שקל מיותרים ) .

פשוט בושה שאף אחד לא עושה דבר בנידון ,

מנצלים אהבה של אנשים לכדורגל ומונעים אותה מאלו שאין להם את הכסף .

ברוב המדינות משדרים בחינם את המונדיאל , אז למה אצלנו צריכים לגבות כסף ועוד בכאלה סכומים ?! .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...