בעייה מאוד רצינית ומוזרה עם הכרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה מאוד רצינית ומוזרה עם הכרטיס מסך

exXxTreAm

Recommended Posts

יש לי כרטיס fx5700 של וכשאני פותח את המחשב שלי אז ישר יש ארטיפקטים מאוד רציניים, אבל.... הכרטיס פועל נורמלי בכל מחשב אחר ואצלי במחשב פועל כל כרטיס מסך אחר חוץ ממנו... אז אני ממש צריך עזרה.... כי אני לא יודע איפה הבעייה, בלוח אם או בכרטיס עצמו? ואם אני ילך להחליף אז יש סיכוי שהם יסכימו להחליף לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה זה מגיע אך נסה את זה:

ניסיון א'-אם יש C@ תוריד אותו לסטוק

ניסיון ב'-תנסה להחליף לדרייבר יותר ישן

ניסיון ג'-נסה להוריד לAGPX4

אך בכול זאת חכה לעוד כמה תגובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרת......עשיתי........ובקשר לagpx4....החלפתי אבל עד עכשיו הכרטיס רץ אצלי רגיל גם על agpx8 אבל עכשיו הוא לא פועל לא על זה ולא על זה.....יש מצב שאפשר להחליף את הלוח באחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא פגום מהסיבה שהכרטיס פועל על כל לוח אחר....אבל אני לא ניסיתי על הלוח שלי כרטיס שהוא agp*8 אז אוליי זו הבעיה שלו......אבל אם אני יראה להם שהכרטיס לא פועל על הלוח הזה אז יחליפו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שיש להם זמן לראות ולבדוק את זה הלוואי ויהיה להם זמן ורצון לראות אם הם ממש אנשים טובים הם יסכימו להחליף. גם לי הייתה אותה בעייה לפני כמה חודשים ולא קיבלתי שום אחראיות ושום דבר אמרו לי "לך תתבע אותי "ובקושי הקשיבו לי.בסוף קניתי לוח אחר מחנות אחרת ,אבל הכל על חשבון אמא כמובן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש בעיה עם ההגדרות בביוס.....

יש שם כל מיני הגדרות שקשורות לתצוגה

משהו עם AGP APARATURE SIZE וכו'....

נסה לשחק עם זה

שיחקתי איתם עידכנתי ביוס ועשיתי כל מה שאני יכול.....זה מוזר כי קודם לכן הוא כן עבד על אותם הגדרות בביוס....יש מצב שהלוח לא מפעיל כרטיסים של agpx8?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...