YAY,עוד תקווה של בית"ר ירושלים התנפצה לרסיסים....דקים דקים... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YAY,עוד תקווה של בית"ר ירושלים התנפצה לרסיסים....דקים דקים...

tombcatz

Recommended Posts

:s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

נראה כאילו הקבוצה הזו קיבלה איזה כישוף קללה....

אין לי דרך אחרת להסביר את זה...

כישלון אחרי כישלון,מכה אחרי מכה...

נראה שמה שהיה לה מאז 1995 לא יחזור...

לאחרונה,כשגאיידמק קנה את הקבוצה-תקווה חדשה התעוררה...חוץ מתכנון על הרכבי שחקנים מדהימים,הוא גם תכנן להביא מאמן מדהים [לשם שינוי]

נראה שכל זה הלך לעזאזל

היום,ארקדי גאידמק נעצר ע"י משטרת בחשד להלבנת כספים [כ250 מליון דולר]...המעצר התבצע לאחר מספר חודשים של חקירה עליו.

כרגע הוא שוחרר בערבות על סך מליון דולר,אבל נראה שכל העסק הולך ונדפק.

אם זה לא מספיק,גאידמק הודיע לאחר השיחרור כי הוא מתכוון להקים מפלגה שתקרא בית"ר

:kopfpatsch:

:bash:

עכשיו השאלה היא כמה שניות ייקח עד שהוא יחליט לברוח מהארץ ומהמשטרה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהוא יעזוב כ"כ מהר. משתי סיבות: א' יש צו שאוסר עליו. וב' אפילו אם יתנהל נגדו משפט הוא ייצא מזה איכשהו.

תאמינו לי, שברגע שהתחילו לחקור את כל הפרשה הזאת על הלבנות ההון כבר הייתה לו תכנית. בנאדם לא נשאר מליארדר

כי סתם יש לו מזל, הוא חייב גם שכל.

ד"א, שמתם לב שזה נראה כאילו הסרט Lord of War (עם ניקולאס קייג') מבוסס עליו ?:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהוא יעזוב כ"כ מהר. משתי סיבות: א' יש צו שאוסר עליו. וב' אפילו אם יתנהל נגדו משפט הוא ייצא מזה איכשהו.

תאמינו לי, שברגע שהתחילו לחקור את כל הפרשה הזאת על הלבנות ההון כבר הייתה לו תכנית. בנאדם לא נשאר מליארדר

כי סתם יש לו מזל, הוא חייב גם שכל.

ד"א, שמתם לב שזה נראה כאילו הסרט Lord of War (עם ניקולאס קייג') מבוסס עליו ?:D

בLORD OF WAR הוא קונה את בית"ר ירושלים? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהוא הולך בכלל ? גם אם יימצאו משהו בחקירה זה לא ישפיע, אנחנו במדינת וכשיש כסף אתה הכי חזק ויכול לעשות מה שאתה רוצה.

זה מה שנראה שגאיידמק הולך לעשות אפילו בלי קשר לחקירה, אבל זה לא כזה מפחיד, לפחות לנו, למכבי חיפה, תהיה קצת תחרות בעונה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כמו גאיידמק הם לא טיפשים לא סתם הם צברו את כל הון שלהם... יש לו עשרות יועצים וכל עסקה מחושבות מאוד , מה אתם חושבים שעכשיו הוא עושה ? סתם הוא חש התקף ציונות ? זה הכל סטריקלי ביזנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימותו הקנאים

בית"ר עוד תתן לכולם בתחת, אם לא השנה אז בשנה הבאה בטוח

סתם נטפלים אליו, וגם אם לא, הוא מספיק חכם (מיליארדר, לא בא ברגל) בשביל שלא יקרה לו שום דבר בסוף.

אם אברמוביץ' יקנה את הפועל ת"א רק אז תיהיה תחרות לבית"ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...