איך אפשר לבנות מכשיר הקלטה לטלוויזיה כמו TIVO, yesmax או HOT magic ?? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לבנות מכשיר הקלטה לטלוויזיה כמו TIVO, yesmax או HOT magic ??

tamir.fri

Recommended Posts

איך אפשר לבנות מכשיר הקלטה לטלוויזיה כמו TIVO, yesmax או hot magic ??

אני כותב מה שאני בטוח שצריך, אם יש עוד משהו שצריך אז תגידו לי.

שני כוננים קשיחים של 160 GB במערך raid0

מארז MID כמה שפחות רועש תמליצו לי (שום מילה על טרנספורמר) עם איזה דלת יפה (הוא צריך לעשות רושם בסלון)

כרטיס טלוויזיה עם שלט ושיחובר אליו הממיר והשידור יצא מהכרטיס לטלוויזיה (תמליצו)

מעבד 3000+ 939pin venis

לוח אם 939pin רגיל ובלי מאווררים מיותרים (חוץ משל הNB שאני אחליף לו לקירור פאסיבי של זלמן)

סוניק טאוור למעבד בלי מאווררים עליו.

כרטיס מסך אני צריך? כי אני אצפה במחשב דרך הטלוויזיה.

זכרונות 256+256.

תזכירו לי מה עוד אני צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לגבי המארז, אם אתה רוצה לשים אותו בסלון, אז אני לא חושב שכדאי לך לקנות מארז צעקני עם דלת ותאורה שימשוך תשומת לב ועשוי להפריע בצפייה בסרטים. מחשב לסלון צריך מארז אלגנטי בלי דלת ותאורה שישתלב בתוך מערכת הקולנוע הבייתי שלך. מארזי ה-HTPC של Ahanix מאוד מומלצים.

להקלטה, אתה צריך כרטיס PVR. כרטיסי ה-PVR של Hauppauge מאוד מומלצים. אתה יכול לקנות את WinTV-PVR150 או WinTV-PVR250.

לגבי הזיכרון, אתה יכול להסתדר אולי עם שני סטיקים של 256MB, אבל מומלץ שני סטיקים של 512MB.

דיסק קשיח - לא ממש מומלץ שני דיסקים קשיחים של 160GB ב-RAID0. מומלץ לשים ב-HTPC דיסק קשיח אחד (פחות חום), ובמקרה הצורך להוסיף דיסקים קשיחים חיצוניים בחיבור USB 2.0 (רצוי FireWire, אבל זה יקר). Samsung 250GB 8MB SATA II מומלץ ל-HTPC. יש לו ביצועים טובים (לפי ביקורות), והוא מאוד שקט וקריר.

תוודא שללוח-אם יש כרטיס קול טוב עם יציאה דיגיטאלית (אופטית או קואקסיאלית, בהתאם לרסיבר שלך). אם לא, אתה יכול לשקול לקנות כרטיס קול איכותי עם יציאה דיגיטאלית, אבל לא בטוח שזה הכרחי. המלצה - EP-9NPA+ ULTRA (יש לו מאוורר שקט ב-NB).

עבור המעבד, גוף שקט של זלמן - Zalman CNPS7000B-Cu 92MM Fan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של ה-EPoX EP-9NPA+ ULTRA לא שקט בכלל.

קירור זלמן פסיבי בד"כ לא מתאים ללוחות NF4 כי הצ'יפסט יושב בדיוק מתחת לכרטיס מסך.

וגם אם הוא היה מתאים הצ'יפסט מתחמם יותר מדי בשביל קירור מסכן כזה. האופציה היחידה לשקט לחלוטין זה heatpipe. או לאלתר בעצמך, או לקנות לוח כמו ה-Asus A8N SLi Premium שמגיע עם פתרון כזה מובנה (מה- AN8 מומלץ להתרחק עד כמה שידוע לי).

למרות שגם אפשר לנסות להישאר עם מאוורר ופשוט להוריד לו את המתח, בד"כ זה מספיק למי שלא משוגע לעניין.

הכוננים הקשיחים המומלצים מבחינת רעש הם סמסונג.. מסדרת ה-SpinPoint120 (בנפחי 200 ו-250 ג"ב).

ויש מארזיים ייעודיים לקולנוע בייתי שנראים יותר טוב מכל מארז רגיל. בארץ אמור להיות אפשרי להשיג כאלו של Ahanix, , Coolermaster ו-Silverstone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אמרו לי שהמאוורר של ה- EP-9NPA+ ULTRA מאוד שקט. מהנסיון שלך, הוא לא שקט?

האם לטעמך הוא לא שקט לחלוטין, אלא שקט באופן סביר, או שהוא ממש רועש?

בכל אופן, המאוורר הזה נמצא בתוך גוף פאסיבי, כך שאפשר לנתק את המאוורר מהחשמל, ולהסתפק בגוף הקירור הפאסיבי, למרות שאני לא בטוח שזה מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-EP-9NPA+ ULTRA הוא ה-NF4 הראשון שהרכבתי, והמאוורר שלו הוא החלק היחידי שגרם למערכת להיות רועשת מהרגיל. אולי היו כיוונונים בביוס שהיה ניתן להוריד לו את ה-RPM, לא זכור לי.

מה שכן בניגוד ללוחות NF4 אחרים הצ'יפסט לא מתחת לכרטיס מסך, אלא צמוד אליו, כך שאם אין גוף דו צדדי לכרטיס מסך, אפשר להחליף דיי בקלות את הקירור.

באשר לניתוק המאוורר ולרוץ פאסיבי - לא רעיון טוב, זה לא נראה לי גוף שיחזיק את ה-NF4 פאסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הידוע לי, לא ניתן לשנות את מהירות הסיבוב של המאוורר של הEPoX EP-9NPA+ ULTRA.

במידה והרעש שלו מפריע, אז כמו שאמרת אפשר להחליף את המאוורר במאוורר אחר או בגוף קירור פאסיבי.

יש המלצות שמתאימות ללוח-אם הזה?

נ.ב.

אני מתנצל על הסטייה הקלה מהת'רד, אבל אני מניח שזה עשוי לעניין את פותח הת'רד שמבקש לבנות מערכת שקטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-SPCR יש כמה שהחליפו את המאוורר על ה-NF4 לקירור הפאסיבי של זלמן. עובד, אבל מתחמם עד כמה שזכור לי.

אני אישית קימבנתי של כרטיס מסך עם Heatpipe.. על האפוקס דווקא היה יכול להיות יותר פשוט בגלל שהצ'יפסט לא מתחת לכרטיס מסך.

לא יצא לי להכיר צ'יפסט עד כה שהיה ממש שקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...