התייעצות בקניית מאיץ גרפי מחנות שאיכזבה - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקניית מאיץ גרפי מחנות שאיכזבה

AmorphisM

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לעשות את זה מאוד פשוט... HEC 300W AR-T יספיק לך והוא עולה כ-100-150שקל מקסימום...

יספיק בטוח... גם לי יש 9800PRO באוברקלוק עם שני הארדיסקים וקטודות ומה לא והכל פועל כמו שצריך על ה300W AR-T... גם המעבד שלי יותר חזק משלך והכל מחזיק יפה...(ה9800פרו כידוע לוקח יותר חשמל מאשר 6600GT)

אז תקנה ותהנה! ואני לא מבין למה צריך לגרור תארד כזה 4 עמודים! אפשר ישר מההתחלה להבחין שהבעיה היא אינה בכרטיס אלא במחשב עצמו! כרטיס לא יכול לעבוד ולהאיט ביצועים סתם... כרטיסים של פועלים פשוט יותר לאט בחוסר חשמל ולכן הבעיה לא נתגלתה ישר.. בקיצור תחליף ספק זה אמור לסדר את הבעיה... רק תיקח ספק של חבר קודם כל כדי לראות אם זאת באמת הבעיה... המחשב שלך ממש לא חלש והוא גם לא חזק... אבל עם הכרטיס הנ"ל אמור להריץ לך את כל המשחקים היום חלק לגמרי על 1024X768 עם הגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיניות הלקוח = 0 שנהוגה בחנויות מחשבים בארץ היא אשמתנו הישירה.

לא צריך לחכות שתהיה התארגנות רצינית של גופים בעלי כח השפעה (כמו האתר הזה) שבינתיים מפחדים להרים את הראש ומתבזבזים מהבחינה הזאת.

כל אחד שמקבל בהכנעה סוג כזה של התייחסות ושירות פשוט תורם למצב הרע הזה ודופק את כולנו כמעט כמו שהוא דופק את עצמו.

לפותח התראד: חובה עליך להחזיר את הכרטיס ושלא תחשוב על לקחת כרטיס אחר מאותה חנות. עד שיהיה פורום מתאים להפצת המידע הזה ברבים - המינימום שצריך לקרות זה שתגרום להם כמה שיותר בעיות וכמו כן החנות הזאת צריכה להכנס לספר השחור שלך ושל כל מי שאתה מכיר.

לשאר חברי האתר: תתעוררו כבר! תוציאו את הראש לרגע מהמשחקים והבנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שעשיתי. היום/מחר שליח יבוא לקחת את המאיץ והסיפור שלי איתם נגמר.

אני הולך להוסיף ביקורת לא חיובית עליהם בזאפ.

אתם יודעים מה הנציג אמר לי כשרציתי להחזיר (אחרי שהנציג בעצמו אמר אתמול שאין לו בעיה שאני אחזיר)? שהוא צריך לבדוק עם המנהל שלו

אם אני לא צריך לשלם על ההחזרה, אחרי שהם הביאו לי BULK והבטיחו RETAIL!

כן, anevsky צודק, אם אתה נותן שידרכו עליך זה בדיוק מה שיעשו. אני שונא את המנטליות הישראלית הגסה והלא מתחשבת, אבל כשאתה נתקל

בגופים כאלה (תוסיפו את הלווין והכבלים וספקי האינטרנט לרשימה) אתה חייב להעלות את הטונים ולהיות הכי אגואיסט שאפשר כדי שיתנו לך יחס ראוי.

עצוב, אבל נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, החלפתי כבלי מולקס, בין ההארד דיסק למאיץ, ולא קיבלתי יותר את ההודעה הזו (שאין מספיק עוצמה...).

ונראה לי שהיה שיפור, אבל המשחקים עדיין לא רצים חלק, חוץ מ-FEAR שרץ על 1024 עם רמת גרפיקה בינונית דווקא טוב.

וגם ב WARHAMMER חלה עלייה במהירות של איזה 10 FPS (ממוצע ב FRAPS 40)

בכל מקרה, לפי מה שהבנתי כאן הכל אמור לרוץ חלק.. ואנריל למשל רץ על הפנים גם כשאני קצת מנמיך את איכות הגרפיקה, יש תקיעות והאטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הדיון הזה כבר ממזמן סטה נושא, והפך לדיון על ספקים- שמקומו כמובן בפורום חומרה אחרת וציוד הקפי.

אם אתה רוצים להמשיך את הדיון, אתה מוזמן לפתוח דיון חדש שם.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...