התייעצות בקניית מאיץ גרפי מחנות שאיכזבה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקניית מאיץ גרפי מחנות שאיכזבה

AmorphisM

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל שמעו אתם לא קולטים משהו

אני הרצתי NFS:MW אם 6600 רגיל חלק לגמרי ובמקרה שלו אפיל שיש לו 6600GT המשחקים מהסוג הזה לא עולים חלק!!!

אני לא יודע אם המעבד שלי חזק משלו אבל עדיין משחקים כמו NFS:MW או כל דבר שפחות מFEAR צריכים לרוץ נורמלי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להאשים ישר את הכרטיס לי זה נראה כמו בעית מחשב (דריברים וכל השאר) לא בעית כרטיס

הגיוני יותר שזה המחשב, לא נראה לי שקיבלת כרטיס דפוק וגם בדיוק כזה שמאט, לא הגיוני.

בגלל כל הקטע שאיך שהכרטיס הגיע מביא אותך לחשוב על זה אבל אני אישית אומר שלא

היה פה בן אדם לפני כמה ימים עם ביצועים איטיים בגלל כרטיס חדש אבל הכרטיס שלו הראה בעיות אמתיות (חורים שחורים ארטיפקטים)

הכרטיס הוא לא הבעיה פה,לדעתי המלומדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שאני קניתי את המחשב מנעה, לא קיבלתי את הקופסה של כרטיס המסך, למרות שאמרתי להם לפחות 5 פעמים שישלחו לי את הקופסאות על תכולתן, ובעיקר של הכרטיס מסך והמעבד. למרבה האירוניה, דווקא את הקופסאות שהתחננתי שלא ישכחו לשלוח לי לא קיבלתי. (קיבלתי רק את הכבלים ות הנסיך הפרסי 2, למרות שבאתר כתוב שמקבלים משחקים אחרים לגמרי...) אחרי שהתקשרתי ונידנדתי להם שלא קיבלתי את הקופסאות, הם שלחו לי את הקופסא של המעבד (אבל כמובן בלי המדבקה של הAMD 64bit שכל כך רציתי להדביק על המארז החדש והיפה שחצי מהלד הקידמי לא דולק למרות שאמרתי לטכנאי במעבדה שיתקן והוא לא תיקן. ושיא החוצפה, שלחו לי את הקופסא של כרטיס המסך שלי, אבל בגירסה של SLI!!! מה הם חושבים שאני מטומטם? שאני לא יודע שקניתי כרטיס אחד ולא קופסא ענקית שכתוב עליה באנגלית צחה שיש בפנים שני כרטיסים??

יש לציין שחוץ מזה השירות שלהם מצויין ואני לא בא להרוס את פרנסתם, ולמרות שלא כיבדו את בקשתי הקטנטנה אני אמשיך לקנות שם כי במדינה הזאת צריך להתפשר בהכל... וזו הפעם האחרונה שאני מזמין מחשב באינטרנט ועוד מורכב, בפעם הבאה אני אקנה הכל בחלקים בקופסאות סגורות ואחסוך לעצמי כאב ראש וגם את דמי ההרכבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שאני קניתי את המחשב מנעה, לא קיבלתי את הקופסה של כרטיס המסך, למרות שאמרתי להם לפחות 5 פעמים שישלחו לי את הקופסאות על תכולתן, ובעיקר של הכרטיס מסך והמעבד. למרבה האירוניה, דווקא את הקופסאות שהתחננתי שלא ישכחו לשלוח לי לא קיבלתי. (קיבלתי רק את הכבלים ות הנסיך הפרסי 2, למרות שבאתר כתוב שמקבלים משחקים אחרים לגמרי...) אחרי שהתקשרתי ונידנדתי להם שלא קיבלתי את הקופסאות, הם שלחו לי את הקופסא של המעבד (אבל כמובן בלי המדבקה של הAMD 64bit שכל כך רציתי להדביק על המארז החדש והיפה שחצי מהלד הקידמי לא דולק למרות שאמרתי לטכנאי במעבדה שיתקן והוא לא תיקן. ושיא החוצפה, שלחו לי את הקופסא של כרטיס המסך שלי, אבל בגירסה של SLI!!! מה הם חושבים שאני מטומטם? שאני לא יודע שקניתי כרטיס אחד ולא קופסא ענקית שכתוב עליה באנגלית צחה שיש בפנים שני כרטיסים??

יש לציין שחוץ מזה השירות שלהם מצויין ואני לא בא להרוס את פרנסתם, ולמרות שלא כיבדו את בקשתי הקטנטנה אני אמשיך לקנות שם כי במדינה הזאת צריך להתפשר בהכל... וזו הפעם האחרונה שאני מזמין מחשב באינטרנט ועוד מורכב, בפעם הבאה אני אקנה הכל בחלקים בקופסאות סגורות ואחסוך לעצמי כאב ראש וגם את דמי ההרכבה...

:lol:מי אמר שצריך להתפשר?..פשוט קונים מחול אני קניתי ועוד מלא חברים,קרובים שלי והכל עובד פיקס כמו שעון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות בטוחים מליון אחוז שזה לא הכרטיס, כדי שלא סתם יהיו טירטורים ובסוף תיקח כרטיס אחר ועדיין יהיו בעיות (למרות שקראתי שוב את ההודעה

שלך וכנראה שזה כן הכרטיס ::) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם נמצאה הבעיה?

נא להסתכל בתמונה.

bobby323: זה בדיוק מה שאני חושב. כמה שפחות דיבורים מיותרים עם החנות המאכזבת (שמישהו כאן כבר הזכיר את שמה...).

comablack: כן, זה בהחלט ישפר ביצועים, אבל לא בטוח שזה ישפיע על גרפיקה כמו מאיץ גרפי. ולשם כך התכנסנו היום.

תוספת קטנה - ההודעה קפצה בזמן הרצת משחק FEAR MP DEMO. זו פעם ראשונה שזה קורה, במשחקים אחרים זה לא קרה, אבל אולי יש פה בעיה של ספק חלש מדי.

לפני ששואלים - המולקס מחובר למאיץ מלכתחילה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שהכרטיס מוריד ביצועים במקרה של ספק לא מספיק טוב, זו הירידה בביצועים לכרטיס הקודם שלך היה מספיק כח

כאן מדובר על משהו אחר לגמרי,אם הספק שלך גרוע זה יכול להסביר

מתוך ביקורת פה באתר

לאחר החיבור נתקלנו בשתי בעיות בלתי צפויות:

רעש - הרעש הבלתי נסבל שיוצר המאוורר המחובר לגוף הקירור המפלצתי של הכרטיס. למרות שאחרי מספר דקות הורגשה ירידה משמעותית בעוצמת הרעש, הדלקה של המחשב גורמת לכל הסובבים לסבור כי מדובר בטרקטור יותר מאשר שמדובר במחשב.

צריכת חשמל - הספק הג'נרי 400W שהפעיל את המחשב לפני-כן לא הספיק ונאלצנו להחליפו בספק חזק של Enermax. למרות זאת, יש להעניק קרדיט לדרייבר המתוחכם, שהזהיר אותנו שאין די חשמל ושאל האם ברצוננו להפחית את צריכת החשמל תמורת ביצועים פחותים.

מקווה שזה עוזר, כאמור מאשר את החשד הראשוני שלי שלמרות איך שהכרטיס נשלח אליך הבעיה לא שם, כי חוץ מביצועים לא הכי טובים הכרטיס מתפקד מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני HD מחוברים, אחד מהם ממש גדול, של 250 ג'יגה. האם אפשר לנתק אותו זמנית בשביל שיהיה יותר כוח למאיץ?

אם יש לכם הצעות איזה ב*זול* אפשר לקנות (Enermax זה ממש יקר מבחינתי) שיעשה את העבודה אז אני אודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...