התייעצות בקניית מאיץ גרפי מחנות שאיכזבה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקניית מאיץ גרפי מחנות שאיכזבה

AmorphisM

Recommended Posts

קניתי לפני מספר ימים 6600GT של , גירסת AGP.

לא אציין את שם החנות שמכרה את הרכיב, אבל התאכזבתי - גם מהחנות וגם מהמאיץ.

אני מקבל 7250+ - ב 2003, אבל יותר חשוב מזה, הרבה משחקים לא רצים מהר על רמת גרפיקה גבוהה.

למשל Warhammer 40k רץ על 30 FPS עם נפילות ל20 לפעמים. ו UT2004 רץ מצויין כל עוד המפה קטנה, אבל במפות של Onslaught למשל

הקצב יורד ל15 לפעמים, וגם הוא נתקע! הכל על גרפיקה הכי גבוהה, ולמיטב ידיעתי צריך לטוס כל הזמן.

זה האכזבה מהמאיץ.

האכזבה מהחנות - הם מבטיחים בעמוד המוצר שהוא RETAIL, בא עם משחקים, כבלים ודיסק התקנה. התקשרתי אפילו לשירות לקוחות לוודא שזה המצב, והם אישרו את זה. אבל מה? כשהכרטיס הגיע, הוא בא לבד! בלי שום דבר נוסף :pissed:

התקשרתי לשירות לקוחות והם אמרו שכנראה המחסנאי לא ידע שהוא אמור לארוז הכל, וגם הסתבר שהם "שכחו" להודיע לי שאין קופסא מקורית לכרטיס, אע"פ שהוא עדיין Retail. אח"כ גם התברר שזה בא בלי המשחקים! חוסר אחראיות משווע.

העניין הוא כזה, הכרטיס במחשב כבר, הרצתי עליו משחקים שונים ובדיקות. החלטתי שאני רוצה להחזיר אותו, השאלה היא אם כדאי לומר להם שאני אקנה מהם (על אף האכזבות) מאיץ חזק יותר - 800XT GTO - ושיורידו לי מהמחיר על עוגמת הנפש, או שכדאי להחזיר ולסיים את כל הסיפור, במידה והם יסכימו בכלל?

עוד שאלה אני מוכן להשקיע עד 1,400 ש"ח במאיץ גרפי חדש, מה הכי משתלם במחיר הזה ל AGP?

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו לא בסדר אצלך במחשב.

לי יש את ה6600GT של (בגרסת PCIE) ואני מריץ את דום 3 בהגדרות גבוהות על 1024X768 בלי שום בעיה.

על WARHAMMER אין בכלל מה לדבר, הכל על המקסימום והמשחק חלק לחלוטין

לגבי החנות.. נראה לי שמכרו לך OEM במחיר של RETAIL.

לדעתי תלך לשם ותוודא בעצמך לפני שאתה יוצא מהחנות שאתה מקבל הכל.

אם החנות רחוקה ולא בא לך לנסוע עד לשם לדעתי תקנה במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא בסדר אצלך במחשב.

לי יש את ה6600GT של (בגרסת PCIE) ואני מריץ את דום 3 בהגדרות גבוהות על 1024X768..

על WARHAMMER אין בכלל מה לדבר, הכל על המקסימום והמשחק חלק לחלוטין

מחזק,לחבר שלי יש בדיוק את הכרטיס הזה שיחקנו אצלו הרבה פעמיים על הרבה משחקים כמה קלים וכמה כבדים ורק משחק 1 לא עבד טוב זה FEAR כל המשחקים האחרים פעלו מצויין פשוט חפש ברשת מבחנים שלו ותראה שזאת בעיה לא בכרטיס אצמו אלה במשהו אחר אני חושב שהוא פגום והחנות סתם מכרה לך זבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות  :xyxthumbs:

עכשיו שאני קורא מה שאתם אומרים, אני עצבני עוד יותר.  :pissed:

אבל אני רוצה לבחון הכל לפני שאני בא אליהם בטענות (אני לרגע מתעלם מהפאקים שהיו עם המשלוח), אולי הבעיה אצלי במחשב?

השאלה איך אני בודק את זה.

אני מצרף לכאן קובץ של report שיצרתי עם  Everest, תשנו את הסיומת מ JPG ל MHTML בשביל לראות.

אני מבין שאתם אומרים לי לא "ללכת לקראתם" ולהציע רכישה של מאיץ טוב יותר בהנחה על עוגמת הנפש?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תאספו בעצמכם מהחנות הכי אמין ואתה רואה מה אתה קונה לפני שאתה מביא את זה הביתה

אני בחיים שלי לא קניתי משהו שקיבלתי במשלוח כי אני פשוט לא סומך על החנות שישלחו לי מה שאני קניתי !!!

לך אליהם ותדרוש את הכסף בחזרה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מחשב לא חזק מספיק.

זהו? זה הבעיה פה? המחשב שלי איטי מדי?

אני חושב שעדיין זה לא מצדיק את המהירות האיטית והקרטועים במפות הגדולות של UT2004.

או Warhammer.

דרך אגב, בגירסת ה 6600GT של לידטק יש רק 450MHZ למהירות השעון, במקום 500MHZ.

אבל לא נראה לי שזה צריך להשפיע עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו? זה הבעיה פה? המחשב שלי איטי מדי?

אני חושב שעדיין זה לא מצדיק את המהירות האיטית והקרטועים במפות הגדולות של  UT2004.

או Warhammer.

דרך אגב, בגירסת ה 6600GT של לידטק יש רק 450MHZ למהירות השעון, במקום 500MHZ.

אבל לא נראה לי שזה צריך להשפיע עד כדי כך.

נכון איך שאמת שהוא פועל אצלך אם UT2004 אם קירטועים ותקיעות אני שיחקתי ככה אם FX5200 אז איפשר להאשים את המחשב כי יש הבדל גדול בין5200 ל6600GT

99% שהכרטיס דפוק

אל תוותר להם כך את הכסף בחזרה!!! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אתם מפספסים את הנקודה. ברור לי שיש מה לשפר במחשב, הוא לא הארד-קור מן הסתם. אבל הוא גם לא גרוע.

ואת המשחקים הנוכחיים, חוץ מ FEAR ואולי עוד כמה, הוא אמור להריץ טוב.

וזה מה שאני מנסה לברר, אם הבעיות במהירות באות מהמחשב או מהמאיץ?

באנריל 2004 לא נראה לי שיש צוואר בקבוק, זה לא משחק חדש וכבד מספיק בשביל זה.

איזה כרטיס כדאי לקנות ב1300-1400 ש"ח? בהנחה שהם יסכימו להחזיר לי את הכסף או לתת לי לקנות מהם כרטיס אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...