מפרט ב-3500 ש"ח + מסך + מדפסת - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב-3500 ש"ח + מסך + מדפסת

Forza Milan

Recommended Posts

טוב אתם יודעים מה, מצטער על הטרחה באמת אני מעריך את העזרה שלכם...

תורידו מערכת הפעלה, כלומר התפנה מקום של 520 ש"ח אני חושב בתקציב...תורידו את החריגה, בערך 400 ש"ח.

מחשב + מסך + + ציוד היקפי(מקלדת,עכבר, רמקולים). התקציב הוא 3500 ש"ח. אפשר חריגות קלות.

זהו.

BOSE אם היה משהו בהתחלה ששמתי לי במפרט והורדתי בגלל קושי תקציב, תחזיר, ותשנה כרצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא יודע להתקין , אני גם אסתבך עם זה...

אתה אומר לוותר על זה? כי נראה לי הוא רוצה לקבל את המחשב וישר להשתמש בו...

אח שלך סטודנט בן כמה אתה?אני מכיר אחים גדולים יש לי 2 שילך לחפש ....

מזה ישר להישתמש אז שישלך 550 שקל וגם זה לא יעזור כי עדין צריך לשבת על המחשב להוריד ולעדכן ולהתקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו בעיקרון את המפרט הראשון של BOSE

AMD Sempron 64 Bit 2500+ Socket 754 Box CPU 390.00

Foxconn TLA475R USB Front True Power 250W FSP Case 200.00 ¤ 1 200 ¤

1 1159 CD-ROM Liteon x 52 Black 95.00 ¤ 1 95 ¤

2 7052 Hitachi 80GB 7200 rpm S-ATA II HDD 360.00 ¤ 1 360 ¤

3 7472 SAMSUNG Pleomax PKB-700B Black with Optical Mouse kit 100.00 ¤ 1 100 ¤

4 7025 DFI K8M800-MLVF + VGA VIA K8M800 754 Motherboard 450.00 ¤ 1 450 ¤

5 1109 Twinmos TMD7608S8E50D 512MB 3200 Memory 290.00 ¤ 1 290 ¤

6 5338 17" 793DFS Flat Monitor 785.00 ¤ 1 785 ¤

7 7515 Canon iP-1600 2.0 Color Printer 396.53 ¤ 1 396.53 ¤

8 4835 Genius SP-Q06S Speakers 36.51 ¤ 1 36.51 ¤

סה"כ במזומן 3031¤

עכשיו יש עוד 521 ש"ח של המערכת הפעלה ואפשר לעשות שיפורים במפרט הזה...

אז קודם כל , הבנתי שסטודנטים צריכים גם צורב אז בבקשה תוסיפו לי צורב סביר...אפשר גם להוסיף כרטיס מסך חיצוני שיעלה

משחקים לא כבדים אבל משחקים...למרות שאני בספק אם הוא ישחק במשחקים...ועוד שיפורים,

סה"כ יש לכם 521 ש"ח לשפר לי את המפרט הזה...

חבר'ה, בבקשה, זה ממש דחוף לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Forza Milan - אתה מקבל אזהרה שניה על הקפצת דיון. לאחר שלוש אזהרות אתה תורחק מן הפורום לשבוע.

תקרא את כללי הפורום:

הקפצת דיונים:

אין לפרסם שתי הודעות רצופות בדיון, רק בשביל להביא את הדיון לראש הרשימה. הקפצת הדיון לא תביא תשובות יותר מהירות אלא תשיג תוצאה הפוכה בצורת התעלמות או נזיפה מצד המשתמשים.

במידה ויש לכם מידע חדש להוסיף לדיון כאשר הודעתכם היא האחרונה, עשו זאת על ידי modify.gif.

משתמשים שיקפיצו דיונים ימצאו את הדיון נעול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם - לא.. זה לא חנות שכונה... ::)

דווקא שלי לא היה מאיזה מקום מפורסם משהו, אבל ההרכבה כללה גם התקנות עידכונים לווינדוס(כולל SP2&MORE SH!TTY STUFF), , עדכון ביוס(אפילו בלי לשאול\שאני אבקש להם, לא היו לי בעיות עם הזיהוי כפולה כלל), וכל השטויות המייגעות שצריך אחרי פורמט.

שישקבאב הם חסכו לי אולי כמה שעות טובות של טחינת שכל (הדבר היחיד שהייתי צריך לעשות כשהוא הגיע זה לשים אותו, לשים תציוד ההקפי, לחבר ולקנפג תאינטרנט)

אם כי הם עשו טעות עם הסלוט של הזיכרון והייתי צריך להחליף בעצמי כדי לקבל את ה-33 מה"ז החסרים ביחד עם מצב DUALCHANNEL. :P

Forza Milan, את כל אלה קצת קשה לדחוף באקסטרה 521 ש"ח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי מלטוגיק את המחשב שלי הם התקינו לי ווינדוס למרות שלא קניתי מהם ווינדוס... אבל היה צריך לעשות activate אחרי חודש....

בחינם?  מוזר

אז רגע , אתה אומר בעצם שכדאי לקנות מערכת הפעלה עם המחשב?

ומה המפרט הסופי, הוא לוחץ עליי...

נותננים לך אחלה מפרטים רק תהיה סגור על עצמך עבר כתבתי לך הודעה בפרטי מה לא מובן .  וגם עם תיקנה עדין צריך להתקין עידכונים

"התקנות עידכונים לווינדוס(כולל SP2&MORE SH!TTY STUFF), , עדכון ביוס(אפילו בלי לשאול\שאני אבקש להם, לא היו לי בעיות עם הזיהוי כפולה כלל), וכל השטויות המייגעות שצריך אחרי פורמט."

בספק גדול עם יעשו את כל זה ובכלל רכישת מערכת ההפעלה והתקנתה הם שני דברים נפרדים שגובים עליהם כסף (למיטב ידיעתי)

ובקשר לללחץ  תתחיל לאלף את האח הגדול והרודן שלך  אני מכיר את משפטי המחץ האלה תן לי הכל ומיד

תחזיר לו את הכסף ושישבור תראש לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו לכם, שמקומות רציניים כשאתה רוכש מהם מחשב עם הרכבה גם בודקים כמובן שהכל תקין.. זה כולל עידכון ביוס אם צריך, התקנת מערכת הפעלה והרצת בנצ'מרקים (כמו Memtest ו-3Dmark) אני יודע לפחות על חנות אחת שעושה את זה. רק שלאחר ההתקנה הן מוחקות את הקבצים שהותקנו. לפעמים קורה ששוכחים.

אז במקרה כזה אם הם מתקנים חוקי לאחר ההתקנה צריך לעשות Activation כדי שהווינדוס לא יושבת לאחר חודש. אם במהלך חודש לא עושים אקטיבציה הווינדוס פשוט מפסיק לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...