הכרטיס מסך עושה בעיות!! המשחק עובד מהר מידי!!! - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס מסך עושה בעיות!! המשחק עובד מהר מידי!!!

mor_shalev

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה דרייבר של הכרטיס מסך יש לך?? 81.95?

ובunder2 זה לא עושה בעיות?? (מדדתי עם סטופר את השניות במירוץ drift (ההחלקות האלה) נראה לי.. כי במירוץ הזה יש בצד למטה סטופר כזה, אז עשיתי סטופר עם השעון שלי ביחד עם המחשב ויצא שכל 60 שניות של המשחק זה 55 שניות בסטופר שלי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר אצלי ב ....

הבעיה הזאת היא רק בעיה אחת מתוך אוקיינוס של בעיות של להם. שלל בעיות טקסטורותו AA במשחקים אחרים בסדרות  7 ו 6... זה פשוט לא יאמן!

מצידי שיקחו לעצמם חודשיים, שיתקנו את כל הבעיות הקיימות, ויוציאו את זה בתור גרסאה 9!! זה פשוט בלתי נסבל!

נ.ב.: מישהו רוצה לעשות TRADE-IN על X1800XT? אני מוסיף לו 500 שקל ושיגאל אותי מה 7800GTX הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בצחוק כאילו :s07:. מספיק לחוש מנהלים אתם סתם יוצאים מפגרים אתם לא מבינים אה?

זה לא היה אפילו מצחיק, אלא סתם לא קשור..

אף אחד לא מרגיש כמו מנהל, אבל זה מעצבן כאשר מישהו סתם זורק הודעות לא קשורות, או עושה לך טריפול פוסט(3 הודעות ברציפות) רק בגלל שבא לו ורושם לך בכול הודעה 4 מילים...

אם אנשים היו רושמים לפחות נורמלי אם מה שהם רוצים להגיד/לפרסם אז לא היה אכפת לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר אצלי ב ....

הבעיה הזאת היא רק בעיה אחת מתוך אוקיינוס של בעיות של להם. שלל בעיות טקסטורותו AA במשחקים אחרים בסדרות 7 ו 6... זה פשוט לא יאמן!

מצידי שיקחו לעצמם חודשיים, שיתקנו את כל הבעיות הקיימות, ויוציאו את זה בתור גרסאה 9!! זה פשוט בלתי נסבל!

נ.ב.: מישהו רוצה לעשות TRADE-IN על X1800XT? אני מוסיף לו 500 שקל ושיגאל אותי מה 7800GTX הזה...

ויש לך בעיה בfear או half life2???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL 2 אין לי ו F.E.A.R. לא שיחקתי מזמן, וכששיחקתי לא היה... אני אבדוק את זה בהזדמנות שיהיה לי כח.

ל Mr. niceguy טוב אולי זה לא היה בצחוק, אבל זה היה בנימה מתוסכלת צינית, שלא הייתה קרובה אפילו להתחיל להיות רצינית. כך שבאמת, ההערה הייתה מיותרת וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL 2 אין לי ו F.E.A.R. לא שיחקתי מזמן, וכששיחקתי לא היה... אני אבדוק את זה בהזדמנות שיהיה לי כח.

ל Mr. niceguy טוב אולי זה לא היה בצחוק, אבל זה היה בנימה מתוסכלת צינית, שלא הייתה קרובה אפילו להתחיל להיות רצינית. כך שבאמת, ההערה הייתה מיותרת וזהו.

בבקשה תבדוק בשבילי אם זה עובד אצלך באותו מהירות כמו שעובד אצלי או יותר נורמלי..? תודה...!

סתכל בסרטון שהעלתי איך שזה עובד אצלי בfear...

הנה הקישור אליו

http://rapidshare.de/files/8014860/FEAR_2005-11-22_18-37-26-89.avi.html

(זה קישור להורדה ישירה http://dl13.rapidshare.de/files/8014860/288487201/FEAR_2005-11-22_18-37-26-89.avi אבל לא בטוח שזה יעבוד)

סתכל על זמן הטעינה של האקדח... ותראה אם זה אצלך גם ככה..

תודה רבהה..! (פשוט אני רוצה לדעת אם ללכת לחנות שממנה קניתי את הכרטיחס מסך ולהראות לה את הבעיה.. כי יש לי אחריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם תריץ NORTON המשחק יפעל יותר לאט :lol:

היה לי ניסון רע איתו פשוט ממש מחשב ניתקע..

גם אצלי GTA2 פועל בטיל וכל המשחקים האחרים פועלים נורמלי יכול להיות באמת שזה בגלל שיש לך מחשב ממש חזק..

תנסה להתקין משהו באמת כבד ולהריץ אותו על המקסימום אבל באמת הרצת משחקים כבדים..

טוב אין לי מושג ניסית לשאול בחברה שקנית ?

ל Mr. niceguy טוב אולי זה לא היה בצחוק, אבל זה היה בנימה מתוסכלת צינית, שלא הייתה קרובה אפילו להתחיל להיות רצינית. כך שבאמת, ההערה הייתה מיותרת וזהו-צודק ההערה שלי על החוקים באמת הייתי מיותרת הפעם.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...