9800XT - רלוונטיות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800XT - רלוונטיות

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

משחקים זה לא ממש החלק החזק שלי - האמת היא שאין לי הרבה זמן להקדיש לזה אך מתי שיש זמן אני אוהב לשחק ולהנות מגרפיקה חזקה על חומרה חזקה ואיכותית.

השאלה שלי היא כזאת האם הכרטיס הזה: ATI RADEON 9800 XT 256 MB יעמוד בכבוד בכל המשחקים העכשוויים? אני מבין שרמתו כרגע היא ברמת 6600GTבערך שזהו כרטיס לא רע בכלל, איך ה 9800 מולו ובכלל מול הקונקורנציה ההמגווונת שיש כיום?

בכל מקרה אל תציעו לי להחליף ל 6600GT או שאר ירקות, ה 9800 הוא הכרטיס הנבחר מבלי אפשרות לשנות את פרטי העסקה מה גם שאני מודה בזה שאני מאז ומתמיד העדפתי ATI על פני בכל מצב אז מלכתחילה האופציות שלי מוגבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

משחקים זה לא ממש החלק החזק שלי - האמת היא שאין לי הרבה זמן להקדיש לזה אך מתי שיש זמן אני אוהב לשחק ולהנות מגרפיקה חזקה על חומרה חזקה ואיכותית.

השאלה שלי היא כזאת האם הכרטיס הזה: ATI RADEON 9800 XT 256 MB יעמוד בכבוד בכל המשחקים העכשוויים? אני מבין שרמתו כרגע היא ברמת 6600GTבערך שזהו כרטיס לא רע בכלל, איך ה 9800 מולו ובכלל מול הקונקורנציה ההמגווונת שיש כיום?

בכל מקרה אל תציעו לי להחליף ל 6600GT או שאר ירקות, ה 9800 הוא הכרטיס הנבחר מבלי אפשרות לשנות את פרטי העסקה מה גם שאני מודה בזה שאני מאז ומתמיד העדפתי ATI על פני בכל מצב אז מלכתחילה האופציות שלי מוגבלות.

ה6600GT יותר חזק מה9800XT והפער גדל במשחקים חדשים.

אבל אם החלטת למה פתחת אשכול? בכמה אתה קונה אותו? דרך אגב תזהר מגרסאות מסורסות של הכרטיס עם 128BIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי וקיבלתי את הכרטיס אך לא שילמתי תמורתו. עשיתי טרייד וביקשתי את הכרטיס הזה, לא נראה לי שהיו אופציות טובות יותר בכל מקרה ואם היה 6600 GT אני עדיין לא בטוח שהייתי לוקח אותו גם בגלל הסיבה שהזכרתי מקודם וגם כי 9800 היה "כרטיס החלומות שלי" למרות שעכשיו הוא ישן, בשבילי הוא מעל ומעבר.

בכל מקרה פתחתי את הדיון לקבל התרשמויות עקב נסיוני המועט יחסית במשחקים, אני צריך לראות שהצד השני מרוצה ממה שהוא קיבל ממני ואז ה 9800 יהיה שלי באופן סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרדאון 9800 פרו ו ה XT הם כרטיסים מעולים,אפילו היום במישחקים הכי כבדים אני מצליח ליסחוב איתו ממש יפה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני סוחב NFSMW על הגדרות הכי גבוהות עם פילטרים וזה עובד ב30-40 FPS בממוצע שזה המון ודוגרי גם לא מרגיש הבדל בינו לבין 6600GT\X800XL\X800GTO במשחק הספיציפי הזה...

הכרטיס הוא לא מה שיגביל אותך, המעבד יותר.. תעשה לו אוברקלוק(למעבד)

ד"א : הכרטיס שלי עובד יום יום על 450/392 אז זה לא הכי רלוונטי כי זה יוצא כבר יותר חזק מ6600GT אבל עדיין גם בלי הכרטיס סוחב כמו גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב כמו שאתם רואים בחתימה כבר יש לי את הכרטיס והוא פשוט חזק! לא בדקתי בהרבה משחקים אבל מאוד התרשמתי ממנו לטובה:

1) ראיתי שבקונטרול פאנל התווספה אופציה WMV ACCELERATION - מה המשמעות של זה?

2) איך הכרטיס מבחינת הכח והביצועים שלו לעומת רדאון X700XT או רדאון X1300 PRO / X1600XT/PRO ?

3) האם הכרטיס באמת מנצל את ה 256 מגה שלו או שגם הוא היה יכול להסתפק ב 128 מגה והשאר זה סתם בשביל הרושם?

4) אם אני אתקין CCC האם זה ישפר לי משהו בביצועים? כי אחרי שהתקנתי הסרתי אותו ישר כי הוא מכביד לי על המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CCC לא מוסיף ביצועים, כל מה שאתה מקבל ממנו זה תפריטים כבדים.

256 מגה עוזרים ברמה של הכרטיס הזה. בזכותם הוא עובר את ה6600GT בכמה בנצ'ים.

האצת WMV זה שימוש בכרטיס המסך לחישובי (בסרטים).

הטכנולוגיה שלו לא ממש ישנה והוא לא "ימות" הרבה לפני ה6600GT. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...