לכל המעוניינים תוצאות GTO2 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל המעוניינים תוצאות GTO2

Spyro_AE

Recommended Posts

כנראה שבאמת הפעם לא היה לך מזל... נפלתה על ליבה פחות טובה. כדי להיות בטח אני הייתי מנסה את הכרטיס במחשב אחר.

בנתיים הרצתי על שלי את

call of duty2

על 1024X768

באיכות הכי גבוהה עם X4 AA

רץ חלק לחלוטין. מרגע לרגע אני יותר ויותר מרוצה מהכרטיס. הנה תמונה:

בעע

אצלי רואים הרבה יותר טוב..טוב נו..לי יש גי'פה 7800 גי טי + OC ץץ8050 ב ...

ואני משחק על רזולוציה של 1280X1024..על 4XAA ו 16AF..חלק לחלוטין וגראפיקה מדהימה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע

אצלי רואים הרבה יותר טוב..טוב נו..לי יש גי'פה 7800 גי טי + OC ץץ8050 ב ...

ואני משחק על רזולוציה של 1280X1024..על 4XAA ו 16AF..חלק לחלוטין וגראפיקה מדהימה..

מה אתה רוצה יש לך כרטיס יותר טוב

למרות שבאמת לא כל כך אהבתי את האיכות אבל מה אני מדבר לי יש FX5200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה..פשוט לא ידעתי של X800GTO2 יש איכות חרא..אולי ה FPS טוב..אבל האיכות בע :|

מה? מה זה השטיות האלה? איכות? למה אתה מתכוון בכלל? במילה איכות? פחח דבר ראשון ההפך הוא הנכון איכות התמונה של GTO2 יותר טובה משל 7800GT בפילטרים אבל ל GT יש יותר כוח עיבוד לכן יש לו יותר FPS....ואתה מיסתכל על התמונה כמדד? חח זה סקין שוט מתי תלמדו שאיות התמונה נהרסת בסקרין שוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? מה זה השטיות האלה? איכות? למה אתה מתכוון בכלל? במילה איכות? פחח דבר ראשון ההפך הוא הנכון איכות התמונה של GTO2 יותר טובה משל 7800GT בפילטרים אבל ל GT יש יותר כוח עיבוד לכן יש לו יותר FPS....ואתה מיסתכל על התמונה כמדד? חח זה סקין שוט מתי תלמדו שאיות התמונה נהרסת בסקרין שוט.

GT<GTO2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GT<GTO2?

הכוונה ל 7800GT ולא GTO2 לא יותר טוב מ 7800GT אבל הוכח כבר בהרבה השוואות (כולל בהשווה באתר) X850XTPE בעל האיכות הגבוהה ביותר בתמונה , ו ה

HDR וSM3 ולא עזרו כ"כ , ולכן מבחינת איכות תמונה בפילטרים גבוההים הכרטיסים של ATI בלי יתרון, ושוב אני מציין 7800GT יותר חזק מ X800GT02 בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רוצה להזכיר שמטרת הת'רד היא לתת קצת פרטים ואינפורמציה לאנשים שמתעניינים

בכמה טוב הGTO2 באמת (או לא), ולא בהשוואות מול כרטיסים כמו 7800GT

שבאמת לא בר השוואה ל GTO2 (למרות ש500 נקודות הפרש ב3DMARK05

מהמהירות סטוק לא הולכים ברגל :cool2: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...