זה שווה לקנות צורב מהאתר http://www.ksp.co.il??? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה שווה לקנות צורב מהאתר http://www.ksp.co.il???

TheCoolMan

Recommended Posts

אני רציתי לקנות מהם צורב teac 40x12x48 bulk זה זול אצלהם אבל אמרו לי שהם לא נותנים אחריות על הדברים שקונים אצלהם זה נכון ???? וגם אמרו לי שיש להם שרות מסריח !!! זה נכון מה שאמרו לי ????

וגם רציתי לדעת מה יש ב retail שאין ב bulk אני לא יודע מה ההבדל בשתיהם מקבלים את הצורב את הקבלים שצריכים ואת החוברת מה עוד צריך מה מקבלים ב retail שלא מקבלים ב bulk ??????

ואולי אתם ממליצים לי על אתר שמוכר צורב teac לא משנה עם מהירות הצריבה שלו זה 40 או 32 אבל שהאתר יהיה מוכר ????

אני לא רוצה לשאול הרבה שאלות ביחד אז אחרי שאם תוכלו תעזרו לי בזה אז אני אשאל אותכם עוד שאלות שאני צריך לדעת כי שמעתי שבפורום הזה כולם מקצואנים בתחום הזה אזז בייי בנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,תסלח לו, הוא בחור טוב. חדש פה ;D

התבלבל. קורה.

רוני, שמע, KSP זה אחלה מחירים כמו שראית.

אם אתה קונה מוצר יחיד (למשל צורב) ולא מחשב קומפלט, אין בכך שום סיכון ואין לך מה לחשוש. (אין בעיה של שירות וכו')

הרי תהיה לך תעודת אחריות על הצורב ואם חלילה יהיו בעיות אתה פונה ליבואן.

אני אישית קניתי מהם 2 צורבים של ריקו, והפנתי כמה חברים שלי לשם, גם בשביל צורבים.

אף אחד לא התלונן. הכל סבבה (טפו טפו).

הבעיה היחידה אצלם שאי אפשר להזמין ברשת. צריך להגיע לחנות עצמה.

בכל אופן אני ממליץ לך על ריקו X32, חברה טובה ואמינה. מחיר אטרקטיבי.

יאללה תקנה כבר! ;)

עריכה:

שכחתי, RETAIL זה עם האריזה של המוצר(קרטון וכל הבאלגן שבפנים), BULK זה הצורב (כמובן עם הכבל IDE, חוברת ודיסק) ללא אריזה - אלא בשקית אטומה כזו.

בכל אופן בשניהם אתה מקבל כבלים, CD, וחוברת. אל חשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציתי לקנות מהם צורב teac 40x12x48 bulk זה זול אצלהם אבל אמרו לי שהם לא נותנים אחריות על הדברים שקונים אצלהם זה נכון ???? וגם אמרו לי שיש להם שרות מסריח !!! זה נכון מה שאמרו לי ????

אל תקנה מksp וזה מנסיון אישי אני בעצמי קניתי מהם צורב. ובמשך שבוע הם ניסו להתחמק ולא להחליף לי אותו (בסוף הם החליפו) גם השירות שם מזלזל- אם אתה מבין קצת פחות מהם הם חושבים שאתה איזה אפס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם הבהרה : אריזת BULK = רק הצורב בשקית ניילון בלי תוכנה בלי ספרות בלי אריזה

אריזת KIT = הצורב עם תוכנת צריבה נילווית בלי אריזה וספרות

אריזת RETAIL = הצורב באריזה אוריגינלית כולל תוכנת צריבה .

<אין פרסום חינם.>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה

הBULK של הטייק זה אחריות לשנה.

אבל לא בטוח :P

אתה טועה :> הbulk אצל K S P הוא כמובן וכמובן שנה ... בכל שאר המקומות המכובדים ניתנים שנתיים אחריות כמו שמתחייבת teac עצמה .. זה ממש ביזיון מה שקורה שם :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...