הרמקולים החדשים שלי... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרמקולים החדשים שלי...

nehmia

Recommended Posts

כן כן...לפני כמה ימים ממש רצית פאטיפון...אז אבא אמר שיש לו אחד אצל סבה וסבתא...

אז הלכנו להבי אותו...פאטיפון מלפני 29 שנה עובד כמו חדש כמובן...וגם חיברתי למחשב...וזה פשוט בסט!!!

איזה איכות!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אפשר למצוא דברים טובים. צריך לשלם בהתאם- וזה תמיד היה כך (כל מוצר בבית שלי שכבר יש לנו הרבה מאוד שנים היה מוצר יקר). פשוט הגישה הצרכנית שונה. פעם הייתה קונה משהו לשנים. האיכות הייתה עולה על המחיר. היום מחפשים את הזול. אם זה נראה מספיק יפה וכתוב על זה שם מגניב- זה טוב.

סתם דוגמאות- יש לנו טלווזיה של LOEWE כבר מעל 10-15 שנים. היא עדיין דיי טובה, וכמובן שהיא הייתה יקרה.

היה לנו מיקרוגל של Brother שהחזיק איזה 12 שנה- גם, היה יקר מאוד.

מג'מיקס של מג'מיקס........ גם, יקר והחזיק 25 שנה.

כמובן שיש דברים כמו בגדים שבהם אתה סתם משלם על זה שאיזה הומו מתלהב עיצב את זה. (אני מדבר על איכות- לא על יופי [למרות שיש שיגידו שזה קשור])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם זו גישה נכונה וכוללת את כל סוגי המכשירים.

לדוגמא, לא הייתי קונה את הפלאפון הכי טוב כי לא אשאר איתו 5 שנים מכיוון שיוצאים חדשים וזולים יותר.

לא הייתי קונה את הטלוויזיה הכי יקרה כי עוד חמש שנים יצא פלזמה לדוגמא או LCD או מקרן ואני אשאר עם עובדת - אבל עובדת פחות טוב מכיוון שהיא ישנה.

יש יתרונות וחסרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזה תלוי בסוג המוצר... הבעיה היא שהטכנולוגיה משתנת היום הרבה יותר מהר והסינים מפציצים את כל העולם בסחורה סוג ז'

נ.ב LOEWE אחלה חברה שנחשבת לאיכותית מאוד עד היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אפשר למצוא דברים טובים. צריך לשלם בהתאם- וזה תמיד היה כך (כל מוצר בבית שלי שכבר יש לנו הרבה מאוד שנים היה מוצר יקר). פשוט הגישה הצרכנית שונה. פעם הייתה קונה משהו לשנים. האיכות הייתה עולה על המחיר. היום מחפשים את הזול. אם זה נראה מספיק יפה וכתוב על זה שם מגניב- זה טוב.

זה נכון מאוד לגבי היום. וזאת הנקודה בדיוק.

לפני 30 שנה גם היה מבחר - תשלם יותר תקבל משהו יותר טוב. אבל גם הדברים הזולים היו בנויים אחרת! יש לי שני מגברי סטריאו, אחד מ1981 ואחד PIONEER מ1979 - שניהם מהדגמים הזולים ביותר שהיו אז, 20W לערוץ, ושניהם עובדים כמו בובלה - הם יותר זקנים ממני!!! המחיר הממוצע שלהם משהו כמו $200 דולר (קח בחשבון שזה דולרים של לפני 20 שנה).

ומה היום?

זה ניראה יפה בתגובה ראשונית. ובדיוק שמתחיל להמאס לך מהעיצוב המטופש המכשיר מתקלקל - ככה שכבר לא אכפת לך ללכת לקנות עוד זבל בחנות. רוצה איכות? שלם 20,000 שקל.

קח את ה20,000 שקל האלה 30 שנה אחורה היית יכול לקנות מגבר שאפשר לבנות עליו יסודות לבית ועדין היה מתפקד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מאוד לגבי היום. וזאת הנקודה בדיוק.

לפני 30 שנה גם היה מבחר - תשלם יותר תקבל משהו יותר טוב. אבל גם הדברים הזולים היו בנויים אחרת! יש לי שני מגברי סטריאו, אחד SONY  מ1981 ואחד  PIONEER מ1979 - שניהם מהדגמים הזולים ביותר שהיו אז, 20W לערוץ, ושניהם עובדים כמו בובלה - הם יותר זקנים ממני!!! המחיר הממוצע שלהם משהו כמו $200 דולר (קח בחשבון שזה דולרים של לפני 20 שנה).

ומה היום?

זה ניראה יפה בתגובה ראשונית. ובדיוק שמתחיל להמאס לך מהעיצוב המטופש המכשיר מתקלקל - ככה שכבר לא אכפת לך ללכת לקנות עוד זבל בחנות. רוצה איכות? שלם 20,000 שקל.

קח את ה20,000 שקל האלה 30 שנה אחורה היית יכול לקנות מגבר שאפשר לבנות עליו יסודות לבית ועדין היה מתפקד :)

אולי, לא יודע.....

אני בטוח שיש מוצרים לא יקרים שגם היום יהיו באיכות טובה. צריך לדעת מה לחפש.

ואולי לא. מה אני אגיד.

ואכן....... יש לי חבר שיש לו טלווזיה חדשה של LOEWE (ויקרה מאוד כמובן). האיכות פשוט מדהימה!

וכן.......... זה CRT. וכן, זה עולה על כל דבר אחר שתשים ממול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...