יש לי הרד דיסק של MAXTOR ומשהו מוזר ב ג'מפרים שלו.... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי הרד דיסק של MAXTOR ומשהו מוזר ב ג'מפרים שלו....

Bug2000

Recommended Posts

קניתי בהתחלה את הדגם המפורסם הזה של MAXTOR D740, אחרי זה היו לי כל מיני בעיות במחשב אז החלטתי להחליף את ההרד דיסק, קיבלתי בתמורה הרד דיסק שלMAXTOR ששמו לא זכור לי כרגע (אין לי כוח להסתכל) אבל מה שמוזר בו זה שיש לו 2 ג'מפרים, אבל הוא עובד טוב יותר מן הכונן הקודם, לא שעשיתי BANCHMARK אבל אני מרגיש את זה, הוא גם שקט יותר אז מישהו יכול להסביר לי מה הביאו לי והאם הוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן >:( הבני ז***ת האלה תקעו אותי עם ההרד דיסק הבן ז***ה הזה ! טוב מה שאני יעשה להם .....

http://www.maxtor.com/en/support/products/desktop/capacity_drives/diamondmax_d540x-4g/index.htm

זה הלינק שלל ההרד דיסק שלי ! הרררררררר כמה שאני כועס ! לא פלא שההרד דיסק עבד שקט יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ללכת להיכנס בהם?

הוא מקסימום יוציא מהם הרד דיסק 7200 RPM והם יגידו שזה היה בטעות ויגמר כל הסיפור!

ולמה הוא לא הסתכל על הדגם של הדיסק לפני שהוא הרכיב אותו?

קודם כל זה מה שהם אמרו לי >:(, ואני כן הבחנתי שמשהו משונה בהרד דיסק, ושאלתי אותו האם זה ההרד דיסק הנכון עם המהירות שצינתי, הוא אמר כן זה אותו ההרד דיסק, עכשיו כשבדקתי באינטרנט הוא אמר לי שכשהחליפו לו את ההרד דיסק אמרו לו שההרד דיסק הזה יעבוד יותר טוב עם המחשב שלי והוא בעל אותה מהירות כמו הקודם..... פשוט !$!#^%@$^#$^# אין לי מילים .... העיקר שאני אמרתי כל מה שאני חושב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...