3 דברים שאסור לעשות ועוד אחד שגם... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 דברים שאסור לעשות ועוד אחד שגם...

yoav9

Recommended Posts

אההה אל תנעלו עדיין!!!

חשבתי על זה, צאיך לעשות אחת ולתמיד תר'ד שיסביר מה אסור לעשות בעייני חומרה (לקנות gpt, לבנות מערכת בעצמך, להרכיב את המחשב בעצמך :'( וכו...)

עכשיו כדי להוסיף רובד טיפה קומי אפשר גם להוסיף דבר אחד שאסור לעשות שלא קשור לענייני חומרה! (אפשר לגלות פה דברים מפתיעים)

אני יתחיל:

1)להפעיל את המחשב בזמן שיש חוטים חשופים ולחשמל את המחשב (יש לי מארז אלומיניום) :'(

2)לקנות מחשב מחברת קבר ולא לבדוק אם כל הברגים מחוברים :-\

3)לחבר תעלת איוורר מהמזגן למחשב (בום)

4)ללכת לשרותים ציבוריים יחף :puke:

אל תקראו לי ספאמר

כי אני לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אתה לא. (ציניות)

אם אני היתי מוד גלובלי, הנושא הזה היה ננעל עוד לפני שהוא פורסם.

אפילו שהוא בכללי.

אגב, לא סיפרו לך? הודות שכתבת בכללי, לא נמנות במונה ההודעות שלך.

*הסיבה היחידה שהנושא נפתח היא להבהיר לך, שהודעות כאלה, עושות בן אדם ספאמר.

עכשיו כל בם אדם בפורום יבוא ויגיד לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

זה לא היה יפה, ואני לא יצטט כי אני מתכוון אל כולכם...

2 דברים:

1)לא אכפת לי מכמות ההודעות שלי... למה אנשים חושבים שכן?!?! קי בי ני מט, מצדי שיהיו לי 5 הודעות ושלא יעלו לי אף פעם כמות ההודעות... מה זה נותן שיש לי הרבה הודעות? יותר כבוד (LOL) מה? אני יותר מבין? קי בי ני מט, לא אכפת לי!

2)מצדי תנעלו לי את ההודעה, אני מנסה שיהיה פה כיף, שיהיה טיפה יותר מצחיק, לא כל היום לדבר על "האם יש לך קל?" "מה השיר הכי טוב"... מה זה פה רוטר!!!!! וכשסוגרים לי תר'ד בגלל שחצי עמוד צחקו עלי כי אני עושה fooling עם בחורות... או שזה היה בגלל שzolt אמר שידיים מזיעות זה מגעיל... מה זה סיבה לסגור תר'ד? שלוש הודעות... אם כן אז סבבה, תתקעו אם "איך נראה החדר שלכם" ו"באיזה שעה אתם יושנים?" (לא שאני לועג חס וחלילה למי שכתב את ההודעות האלה אני רק מציין שכולם באותו גוון) כי אני לא נהנה לכתוב הודעות בתר'דים האלה, היה לי מספיק מזה בvgames, או בכל פורום אחר...

3)אתם סוגרים לכולם את ההודעות כדי להעלות את הרמה של הקהילה ושל הפורומים, בסדר אני מקבל, אבל אנשים, לא להגזים, יכול להיות לכם פורומים ברמה עולמית (ויש) אבל אם לא כיף כאן בגלל זה אז אתם מפספסים...

4)נגמר לי מה להגיד וגם עברתי את ה2 דברים שלי ;)

5)די, הרגזתם אותי! וזה לא קורה הרבה, (או בכלל), אני לא נכנס יותר מכללי, לכו תעשו לכם קהילה איכותית!

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתלהב. ילד קטן.

הוא היה פה הרבה לפניך. והוא לפחות הסב קצת צחוק והנאה לגולשים הממורמרים שכל היום תקועים מול המחשב בלי חיים.

אז תשמור על הפה שלך, לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...