מעבדים חזקים כחולייה חלשה כיום... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדים חזקים כחולייה חלשה כיום...

KoM

Recommended Posts

ביגוד לכל שבבי הגראפיקה עד עכשיו ה-R300 דווקא כם נהנה ממעבדים חזקים יותר ויותר ולא רק בבנצ'ים סטאטים, כמו שניתן לראות בשתי התמונות הבאות הכרטיס פורח ועולה ככל שכוחו של המעבד עולה, ושימו לב כי העלייה לא נהיית מתונה יותר ככל שמהירות המעבד עולה דבר שאומר כי אם הטבלה הייתה ממשיכה גם הגראף לא היה מפסיק, בניגוד ל-TI4600 אשר נעצר לו כבר במהירות מעבד ממוצעת של 1400 מגה הרץ.

האם נוצר מצב אמיתי שכרגע המעבדים שברשותינו הם החולייה החלשה של המערכות כיום ובעתיד הקרוב, גם לקראת בואו של ה-NV30 שיהיה אפילו חזק יותר ?

image002.gif

image004.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סלרי 850 עם ג'יפה 440 וזה לא מפריע לי לשחק

בשום משחק. דרך אגב נרה לי באננד דווקא פירסמו טבלה ששם

היה תלות מהירות מעבד נגד fps. ומה אתם יודעים הטבלה הייתה

קו ישר נחמד משאומר שבערך מ900-800 מגה זה לא יזיז למהירות

המחשק באנריל 2003 וזה ישאר אותו דבר גם עם 4 2000

משחקים כבדים וטובים משתמשים בכוחו של כרטיס גרפי ופחות במעבד

כל שמרמה מסוימת המהירות כבר לא משפיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת, זה לא שהראדון 9700 לא יהיה מעולה על מעבד 1000, פשוט אם תתן לו 1800 הוא יפרח הרבה יותר ממה שטיטאניום 4600 יפרח, והאמת אנו רואים כי טיטאניום 4600 דיי יתקע ממעבדי 1400, וכרגע אנחנו לא מדברים על מבחנים סטאטיים כמו 2001SE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, אתה עוד יותר מחזק את טענתי

שים לב מ800 ל2000 יש כ4-5 פריימים הבדל וזה ברדאון

בג'יפה זה בכלל 2-3 מקסימיום הבדל

מכאן אני לא רואה איך יפרח הרדאון אם תשים לו מעבד יותר מהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביגוד לכל שבבי הגראפיקה עד עכשיו ה-R300 דווקא כם נהנה ממעבדים חזקים יותר ויותר ולא רק בבנצ'ים סטאטים, כמו שניתן לראות בשתי התמונות הבאות הכרטיס פורח ועולה ככל שכוחו של המעבד עולה, ושימו לב כי העלייה לא נהיית מתונה יותר ככל שמהירות המעבד עולה דבר שאומר כי אם הטבלה הייתה ממשיכה גם הגראף לא היה מפסיק, בניגוד ל-TI4600 אשר נעצר לו כבר במהירות מעבד ממוצעת של 1400 מגה הרץ.

האם נוצר מצב אמיתי שכרגע המעבדים שברשותינו הם החולייה החלשה של המערכות כיום ובעתיד הקרוב, גם לקראת בואו של ה-NV30 שיהיה אפילו חזק יותר ?

image002.gif

image004.gif

::)

זה לא דוגמא, זה ידוע שהמנוע של UT בכלל, וגם של UT2003 תמיד היה מנוע ש"יושב" יותר על המעבד מאשר על כרטיס המסך, ולכן במספר אתרי חומרה, בזמנו, הפסיקו למדוד עם UTT ביצועים של בגלל הסיבה הזאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שיצאו יישומי DX9 ה 9700 ישאיר את כל כרטיסי ה GF4 ו 8500/9000 לאכול אבק עם כל מעבד שלא יהיה ושוב הכרטיס יקבל חשיבות מעבר לכרטיס.

אם אני לא טועה UT2003 שאתם מראים פה עדיין מבוסס על המנוע המקורי של UT ב DX7 לא? (מודה שאני לא מומחה למשחקים).

זאת הסיבה שהוא לא מכביד על הכרטיסים וזו הסיבה שהמעבד הוא המיגבלה ושאפילו ה 9700 לא מסוגל להעלות את הביצועים בצורה משמעותית.

אבל עם מנוע אמיתי של DX9 ה TI4600 יתחיל לזחול ב 1280X1024 ב 20 FPS ופתאום ה 9700 יהיה פי 4 חזק ממנו ולא רק ב 15%.

המעבד הוא לא המיגבלה שלנו להנאה ממשחק איכותי יותר אלא שפשוט אין משחק שמסוגל לנצל את מה שהכרטיסים מסוגלים לעשות.

כשמשווים ביצועים ב DX7 בין אפילו GF2 ל RADEON9700 ניתן לחשב את יחס ביצועי הכרטיסים לפי יחס מהירויות השעון כי את רוב הבונוסים שיש ב RADEON 9700 לא מפעילים בכלל.

כאשר יהיה לכם משחק שבו ה RADEON 9700 לא מגיע ל 80 FPS ב 1024*768 אז זה מתחיל להיות סימן לזה שהמעבד איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...