Windows על HD נייד?? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows על HD נייד??

yniq

Recommended Posts

האם אפשר להתקין Windows על HD נייד (כלשהו - , Firewire...) כך שהמחשב יעלה ממנו?

והאם אפשר אח"כ להעביר אותו למחשב אחר, כך שגם הוא יעלה ממנו? :screwy:

המטרה היא ליצור מעין זול, שבמקום להיסחב עם אמיתי, להעביר רק HD ממקום למקום, ולהעלות את הווינדוס ממחשבים שונים.

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לנייד את המערכת רק בין שני מחשבים. אפשר אולי להשתמש ב Hardware profiles שונים לגבי כל אחד מהם, ולבחור את המתאים כאשר המערכת עולה.

השאלה היא:

1. האם אפשר בכלל להעלות ווינדוס מ HD נייד? (ואיך?)

2. וגם אם אצליח בזה, הבנתי ש יכול לעשות בעיות אם הוא מגלה שמנסים להעלות אותו על מחשב אחר. זה נכון? אפשר להתגבר על זה?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Win PE, למה לשבור את הראש כשכבר עשו את זה בשבילך?

תודה רבה, אשמח לטיפה יותר פירוט.

אני מכיר גרסה של WIN שעולה מ CD ללא התקנה, האם לזו הכוונה?

ואם כן, האם זה יפעל מדיסק קשיח כמו רגיל? כלומר, האם אפשר יהיה להתקין תוכנות ודרייברים כרגיל?

מישהו ניסה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Win PE זה שהסירו ממנו כל מני דברים לא חיוניים וסידרו שיעלה מ CD.

הוא לא תומך בדרייברים או שינויים בכלל, הוא תמיד עולה באותה קונפוגורציה.

אז זה לא ממש פתרון מתאים בשבילי.

מה לגבי רגיל? הוא יוכל לפעול מדיסק חיצוני? יפעל גם על שני מחשבים שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה לא ממש פתרון מתאים בשבילי.

מה לגבי רגיל? הוא יוכל לפעול מדיסק חיצוני? יפעל גם על שני מחשבים שונים?

ברור שכן, Assaf.R כבר ענה לך על זה. אבל שוב, אתה תצטרך להתקין כל פעם מחדש את התקני החומרה שה- יזהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי Windows PE, אפשר לקסטם ולערוך אותו, להוסיף לו דרייברים למחשבים שונים, תוכנות וכו' ותכל'ס להביא אותו למצב ממש דומה למערכת הפעלה שמותקנת על HDD. הכל תלוי בכמה אתה מוכן להשקיע. תעשה חיפוש בפורום ל-PE, דיברנו על זה כמה פעמים בעבר (די מזמן האמת). יש איתו עדיין בעיות: הוא דורש המון זכרון כדי להריץ תוכנות והוא מפעיל את עצמו מחדש כל 24 שעות כדי שלא ישתמשו בו כמערכת הפעלה פיראטית.

לגבי העלאת Windows מהתקן נייד כלשהו, אתה יכול לעשות boot מ-USB או FW אם הביוס שלך מאפשר לך לעשות את זה. הבעיה תהיה עדיין בדרייברים, כמו שאמרו לפני...

סתם משהו נחמד בנושא: הייתי לפני חודשיים במרכז פיתוח של וראיתי הדגמה נחמדה של איך בנאדם עושה boot מ- ומעלה ממנו Windows והכל... הוא אמר שהם עובדים על פיתוח כזה בדיוק מהסיבה שאתה מציין - לחסוך לאנשים את הצורך לקחת איתם מחשב ולאפשר להם לעבוד על המידע שלהם בכל מקום שבו תהיה להם גישה למחשב. את בעיות הדרייברים הם פתרו ע"י זה שהם יצרו מחיצה נוספת על ה-, התקינו עליה Unix וממנו הריצו VMware שהעלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה,

לגבי הדרייברים, כמו שכתבתי מקודם - אי אפשר לפתור את הבעיה ע"י Hardware profiles שונים? (בהנחה שארצה להפעיל רק על שני מחשבים, ואצור לי שני פרופילים שונים?)

והאם תהיה בעיה של אקטיבציה? ואם כן, איך אפשר לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...