Nero 5.5.6.4 + Win Xp + Yamaha CRW 8824EZ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nero 5.5.6.4 + Win Xp + Yamaha CRW 8824EZ

אורח ^Rockford

Recommended Posts

אורח ^Rockford

מדוע כאשר אני צורב קבצי Divx (אחדים שתופסים כדיסק שלם..) התוצאה היא דיסק שאינו ניתן לקריאה גם לא בצורב וגם לא בסידירום?!

אתמול חבר בא עלי עם מדיות של Memorex רב פעמיות של 650 מגה וכשניסיתי לצרוב לו אוסף של Mp3z לנגן ה RIO Volt שלו התוצאה היתה זהה. דיסק שפשוט בלתי ניתן לקריאה! המצב כ"כ עגום עד כדי כך שלא ניתן למחוק אפילו את המדיה הפגומה!

אני משתגע מהבעיה הזאת?

צריבות עם CloneCD ו CdrWin יוצאות בסדר!

האם מישהו נתקל באותה הבעיה?... אגב הדגם שרשום בטופיק משמע Yamaha 24x8x8 IDE והבעיה התרחשה גם עם הגירסאות הקודמות של הנרו.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אולי התכוונת לנגן התקליטורים או בשפת העם סידירום ולא לנגן ה ...  ::)

Aopen x52 אח שלי, בין המצטיינים בקריאת מדיות רב-פעמיות.

הדיסק לא סגור כי החבר ביקש במפורש שלא אסגור אותו, לפי מה שהבנתי הדיסק היה אמור לעבוד חלק גם כשהוא איננו סגור.

אחרת, האופציה של סגירה והשארת הדיסק פתוח היתה חסרת כל ערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

דן ...

אני רוצה שם של העדכון הזה , לבעיה של וNERO , כי משום מה אני לא מוצא את זה שם ...

אודה לך מאוד אם תתן לי את השם המדוייק של העדכון שאני צריך להוריד ולהתקין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

בפעם ה10000000000000000 אין בכלל עדכון ב UPDATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני משתגע פההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

:AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

אאאאאאאאאאאאאאההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

שניה אני לוקח את הכדור...

:smoke:

אההההההההה, יותר טוב!

עכשיו כשאני שפוי, עד כמה שזכור לי היה עדכון "לצורבים" לתוכנת הצריבה שהיא Built-In בחלונות אבל לא לנרו.

ומצאתי היום את העדכון של ה13 בדצמבר שאמור לתקן את כל הפריצות שנתגלו עד כה באקספלורר 6 אז מי שלא עידכן, זה הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

אני יודע שאין ,אבל יש אנשים שמתעקשים שיש כזה דבר , הייתי רוצה שידחפו לי את הפרצוף לתוך הלינק הזה , או לפחות לאנשהו בסביבה שם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...