חוצפה על הכביש.... שר התחבורה קיבל אישור להפקיע נתיבים קיימים בכבישים....שר התחב - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפה על הכביש.... שר התחבורה קיבל אישור להפקיע נתיבים קיימים בכבישים....שר התחב

Shadowman

Recommended Posts

שר התחבורה קיבל אישור להפקיע נתיבים קיימים בכבישים ולהפוך אותם לנתיבי תחבורה ציבורית, כשנהגים שירצו להשתמש בהם יידרשו לשלם אגרה. חוצפה מזן חדש

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3163660,00.html

בעעעעע... אין לי מילים, הורידו טיפה את מחירי הדלק, וכבר מצאו שיטה חדשה לסחוט מאיתנו כסף :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת את כל הכתבה? נכון, הותר לו להפקיע נתיב קיים, אבל גם להוסיף נתיב נוסף של עם מס עומס. מה הבעיה שלך עם כבישי אגרה, אם המחיר הגיוני (בכביש 6 אגב האגרה מנופחת מעבר לכל פרופורציה לצערי) וכתוצאה מן האגרה הכביש הוא כביש יותר טוב, מה רע בזה? בכל העולם מקובל היום שיש כבישי אגרה ואם לא בא לך לשלם סע בכבישים עוקפים, תודה לאל שלא חסרים כאלו במרכז הארץ. בקיצור מה שאני בא לומר הוא - תפסיקו להתבכיין על דברים שלא דורשים את זה, ככה אף אחד לא יקח אותכם ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת את כל הכתבה? נכון, הותר לו להפקיע נתיב קיים, אבל גם להוסיף נתיב נוסף של תחבורה ציבורית עם מס עומס. מה הבעיה שלך עם כבישי אגרה, אם המחיר הגיוני (בכביש 6 אגב האגרה מנופחת מעבר לכל פרופורציה לצערי) וכתוצאה מן האגרה הכביש הוא כביש יותר טוב, מה רע בזה? בכל העולם מקובל היום שיש כבישי אגרה ואם לא בא לך לשלם סע בכבישים עוקפים, תודה לאל שלא חסרים כאלו במרכז הארץ. בקיצור מה שאני בא לומר הוא - תפסיקו להתבכיין על דברים שלא דורשים את זה, ככה אף אחד לא יקח אותכם ברצינות.

מסכים איתך חלקית

שכחת שאנחנו גם משלמים בנוסף למחירי הדלק האסטורונומיים גם מיסים אחרים כמו טסט לאן הולך כל הכסף הזה ? ים של כסף ובארץ הקטנה שלנו במקום להשקיע בתחבורה ולפתוח כבים חדשים שיהיו יעילים ויקצרו באופן משמעותי את זמן הנסיעה מפריטים לחברות שגובות כסף אין בעיה עם זה כן רק שמוצצים אם את כספם של מי שידו אינו משגת העניים יתקעו בפקקים והעשים יסעו בנחותה ואל תשלה את עצמך לגבי מחיר הנסיעה זו הוצאה חודשים שיכולה בקלות להיסתכם בסביבות ה400 500 שקל

תחסוך את הטיעונים שלעמוד בפקקים זה בזבוז דלק וכ"ו (זה אומנם נכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...