לחבר R9500PRO לטלויזיה, בעזרת איזה חיבור?? (VIDEO-OUT??) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחבר R9500PRO לטלויזיה, בעזרת איזה חיבור?? (VIDEO-OUT??)

Bug2000

Recommended Posts

לחבר שלי יש כרטיס מדגם R9500PRO BBA .

עכשיו יש לו רסיבר, ומחשב. הוא רוצה לחבר את המחשב (כרטיס מסך) לרסיבר\טלויזיה (אין לי מושג איך עושים את זה) בכדי ליראות של המחשב בטלויזיה.

עכשיו לכרטיס הזה יש יציאת VIDEO OUT או S-VIDEO אין לי מושג (ממש לא מבין בזה) החיבור עגול שחור כזה, אבל הבעיה היא שאין לו שום כבל שמתחבר ליציאה הזאת בכרטיס.

השאלה שלי היא איזה חוטים צריך לקנות לכרטיס בכדי לחבר את כל העסק ולקבל את התוצאה המבוקשת ?? כשאני שואל איזה חוטים, הכוונה היא לשמות של החיבורים האלה שהוא ידע מה להגיד למוכר בחנות...

מקווה שתעזרו לי :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש כרטיס מדגם R9500PRO BBA .

עכשיו יש לו רסיבר, ומחשב. הוא רוצה לחבר את המחשב (כרטיס מסך) לרסיבר\טלויזיה (אין לי מושג איך עושים את זה) בכדי ליראות של המחשב בטלויזיה.

עכשיו לכרטיס הזה יש יציאת VIDEO OUT או S-VIDEO אין לי מושג (ממש לא מבין בזה) החיבור עגול שחור כזה, אבל הבעיה היא שאין לו שום כבל שמתחבר ליציאה הזאת בכרטיס.

השאלה שלי היא איזה חוטים צריך לקנות לכרטיס בכדי לחבר את כל העסק ולקבל את התוצאה המבוקשת ?? כשאני שואל איזה חוטים, הכוונה היא לשמות של החיבורים האלה שהוא ידע מה להגיד למוכר בחנות...

מקווה שתעזרו לי  :jump:

צריך כבל TV OUT.

לך לחנות מחשבים הקרובה ותבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי .

עכשיו השאלה היא לאן מחברים את הכבל הזה?

לרסיבר או לטלויזיה? ואיפה יושמע הקול ? במחשב?

זה החיבור הצהוב הזה שיש בטלוויזיה. שם אתה מחבר.

לגבי הקול- הכבל לא מעביר קול! אתה יכול לשמוע רק במחשב-או שכבל נפרד לכרטיס הקול (אם יש לך און בורד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחבר את הכבל לכרטיס, ממנו לטלויזיה, זה יכול להיות גם צאחורה לה משנה,

אם אתה רוצה קול, משיג כבל "בננה" את הPL מחבר לכניסת הקול בכרטיס קול (החיבור הכחול) ואת הRCA לטלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...