ציונות בדם! אני קורא לכולכם! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציונות בדם! אני קורא לכולכם!

M7a

Recommended Posts

עוד לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל!

אני קורא מפה לכולם להלחם בכל הכוח נגד חבורת הנשים המכוערות ששונאות את היהודים ואת מדינת

הם קוראות לעצמן נשות ווטש מגיעות למחסומי צה"ל, מקללות ומהליבות את חיילי צה"ל הגיבורים מחלקות תה חם לפלשתינאים בימים קרים ולחייל שמקדיש את חייו לשמירת אורך חיים תקין בלב המדינה איפה שאני ואתה ואת (וגם אותן אוכרות ישראל) גרים וגרות, שקר לו וקשה לו והוא עייף ורטוב היא יורקת עליו!

גם בימים קשים שבלב המדינה שלנו מתים אנשים חפים מפשע בפיגועי התאבדות אכזריים הן מרשות לעצמן לבוא למחסומים ולהמשיך לעליב את אותו החייל שגם ככה מרגיש רע כאילו שנכשל במשימתו.

אני רק רוצה שכולם ידעו שהן שקרניות ואת כל הסיפורים שלהן הם מנפחות, פלסטינאי שעוכב במחסום לצורך בדיקה מול המשטרה\שבכ\מודיעין וכו' בצורה הכי מכובדת וסובלנית הם מספרות כאילו שהוא אדם פשוט וחיילי צה"ל "מתעללים בו בלי סיבה"!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל!

אני קורא מפה לכולם להלחם בכל הכוח נגד חבורת הנשים המכוערות ששונאות את היהודים ואת מדינת

הם קוראות לעצמן נשות ווטש מגיעות למחסומי צה"ל, מקללות ומהליבות את חיילי צה"ל הגיבורים מחלקות תה חם לפלשתינאים בימים קרים ולחייל שמקדיש את חייו לשמירת אורך חיים תקין בלב המדינה איפה שאני ואתה ואת (וגם אותן אוכרות ישראל) גרים וגרות, שקר לו וקשה לו והוא עייף ורטוב היא יורקת עליו!

גם בימים קשים שבלב המדינה שלנו מתים אנשים חפים מפשע בפיגועי התאבדות אכזריים הן מרשות לעצמן לבוא למחסומים ולהמשיך לעליב את אותו החייל שגם ככה מרגיש רע כאילו שנכשל במשימתו.

אני רק רוצה שכולם ידעו שהן שקרניות ואת כל הסיפורים שלהן הם מנפחות, פלסטינאי שעוכב במחסום לצורך בדיקה מול המשטרה\שבכ\מודיעין וכו' בצורה הכי מכובדת וסובלנית הם מספרות כאילו שהוא אדם פשוט וחיילי צה"ל "מתעללים בו בלי סיבה"!

כנראה שאתה מעדיף את המטורפות מנשים בירוק שמשתמשות בביטויים נאציים כלפי שלא מסכים איתן או מנסות אף לתקוף אנשים פיזית... נשות ווטש לעומת זאת אף פעם לא התאכזרו לחיילים ואף אחת מהם מעולם לא ירקה על חייל בניגוד למה שאתה כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מלשמוע על השמאלניות האלה עולה לי הארוחה

פשוט מגעילות אותי

צריך להגיד להם שיגורו עם הפלשתינאים, אם לא אונסים אותן וגוררים את הגופות שלהן בכבישים תוך יום אני מנייאק.

מילא שיוויון, אבל הן פשוט בעד הפלשתינאים לא משנה מה הם יעשו

מאיפה תפיסת העולם המסריחה הזאת אני לא מבין?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...