תמונה של 7800 gtx גרסת 512mb של xfx - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה של 7800 gtx גרסת 512mb של xfx

guy_b

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעוד שנתיים הכרטיסים האלה בקושי יפעליו משחקים!!!

אלוהים ישמור תגובה אחרי תגובה נראה כי אתה מיטפש (מילה שהמצאתי =)) תפסיק לדבר שטויות הכרטיסים האלה היום אפילו לא מנוצלים אז לומר שעוד שנתיים הם בקושי יפעילו משחקים חדשים?! כן השוק מתפתח מהר אבל לא כמו שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור תגובה אחרי תגובה נראה כי אתה מיטפש (מילה שהמצאתי =)) תפסיק לדבר שטויות הכרטיסים האלה היום אפילו לא מנוצלים אז לומר שעוד שנתיים הם בקושי יפעילו משחקים חדשים?! כן השוק מתפתח מהר אבל לא כמו שאתה חושב.

הוא צודק שהכרטיסים האלו לא יפעילו כמעט משחקים בעוד שנתיים.

תיזכר בכרטיסים שהיו לפני שנתיים-הכרטיס הכי טוב היה 5800U של ועוד איזשהו של ATI-מה הם יפעילו היום?

אלו כרטיסים שה 6600 בשבילם רחוק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי את ה 5900 שלי לפני איזה שנה וחצי רק כשהוא יצא עכשייו הוא מפעיל לי דום לשוש על הכול low ורזולציה 800 על 600 והוא בקושי רצ ב 25-30 fps  ועם אני שם הכול על איג' ו1280 1020 הוא עובד לי על 4-5 FPS אז..תחשוב מה יצא בעוד שנתיים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי את ה 5900 שלי לפני איזה שנה וחצי רק כשהוא יצא עכשייו הוא מפעיל לי דום לשוש על הכול low ורזולציה 800 על 600 והוא בקושי רצ ב 25-30 fps  ועם אני שם הכול על איג' ו1280 1020 הוא עובד לי על 4-5 FPS אז..תחשוב מה יצא בעוד שנתיים !!

נכון :xyxthumbs:

כל הדבר הזה רץ....כל שנה מוציאים פי 2 על קודמיהם....ולא רק אלה הכל :yelclap:

מפחיד לחשוב מה יהיה אחרי 30 שנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון  :xyxthumbs:

כל הדבר הזה רץ....כל שנה מוציאים פי 2 על קודמיהם....ולא רק אלה הכל  :yelclap:

מפחיד לחשוב מה יהיה אחרי 30 שנה....

יותר מפחיד לחשוב על מה שיש בעוד 50 שנה.... :screwy:

:lol:

בכל מקרה פשוט צריך לקנות את הכרטיס הכי טוב שהתקציב מאפשר לך ברגע שאתה קונה 1 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי את ה 5900 שלי לפני איזה שנה וחצי רק כשהוא יצא עכשייו הוא מפעיל לי דום לשוש על הכול low ורזולציה 800 על 600 והוא בקושי רצ ב 25-30 fps ועם אני שם הכול על איג' ו1280 1020 הוא עובד לי על 4-5 FPS אז..תחשוב מה יצא בעוד שנתיים !!

כי קנית כרטיס מסדרה כושלת (יחסית למה ש ATI הציעו).

אתה מחשיב את סדרת ה 7800 לכשלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...